Announcement

Collapse
No announcement yet.

The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • παντως τα reviews δεν ανταποκρινονται στη πραγματικοτητα ειναι αστεια 95%-100%? το ετος 1998 βαθμολογουνε ξανα?, ειναι γεγονος οτι στην εποχη που βγηκε το OOT ορισε νεα standards, τα οποια πλεον ειναι δεδομενα για να μην πω και ξεπερασμενα μερικα, καλυτερα να δινανε ενα νεο zelda στο 3ds, γενικα δεν μου αρεσει η μοδα της βαρεμαρας των devs τυπου '' δωστε παλι τα κλασσικς στο λαο σε ports η δωστε και ενα HD scale να τελειωνουμε (εσενα κοιταω sony)''

    Comment


    • Λοιπον, τελειωσα το παιχνιδι επιτελους και εγω, κοιτωντας το activity log μου πηρε κοντα στις 40 ωρες. Εκανα παρα πολλα απο τα side quests αλλα οχι τα παντα (θα σχολιασω περισσοτερο αργοτερα) και ηρθα γενικα σε επαφη με το συνολο του content. Θα ελεγα οτι αυτη ειναι η πρωτη φορα που βλεπω ολοκληρωμενα το παιχνιδι μιας και οκ οταν ειχα ασχοληθει μαζι του την δεκατια του 90 ηταν τελειως διαφορετικες οι συνθηκες και σε γενικες γραμμες περα απο μια ασαφη αισθηση του what it was like δεν ειχα κατι περισσοτερο.

      Το παιχνιδι στεκεται πολυ καλα και σημερα και πηγαινοντας στο παρελθον πραγματικα ουτε που μπορω να φανταστω τι αντικτυπο θα ειχε σε οσους το βιωσαν ολοκληρωμενα εκεινη την εποχη. Εναλλαγες μερας και νυχτας, καιρικες συνθηκες, free roaming, gameplay και puzzles που βασιζονται στην αλληλεπιδραση του παικτη με το οργανικο περιβαλλον και και και (που τα ξερετε καλυτερα απο μενα και δεν νομιζω οτι εχει νοημα να σταθω παραπανω). To μονο σχολιο το οποιο θα ηθελα να κανω πανω στη γενικη φιλοσοφια ειναι οτι συμφωνω με κατι που ειχε αναφερει ο evans παλιοτερα και αφορα στο battle system, η σειρα που στη πραγματικοτητα αποτελει πραγματικη εξελιξη σε αυτη τη συνταγη ειναι τα soulsborne, δεν το ειχα συνειδητοποιησει ποτε ομως οντως τα souls παρουσιαζουν μια συγχρονη εκδοχη αυτου του συστηματος μαχης και φυσικα το απογειωνουν μιας και βγαζουν στην επιφανεια τη μεγαλη δυναμικη που στα zelda φαινεται οτι υπαρχει μεν, δεν παρουσιαζεται ποτε δε (χωρις ωστοσο να εχω δει τους προσφατους τιτλους της σειρας).

      Σε επιπεδο remake, τα γραφικα ειναι πολυ ομορφα και τα frames εχουν ανεβει στα 30 απο τα 20 της αρχικης εκδοσης, τα menu ειναι αρκετα εργονομικα λογω της δευτερης οθονης και παροτι καποτε κοροιδευα, τα gyro controls τελικα μπορουν να προσφερουν παρα πολυ στο θεμα στοχευση (και ισχυει γενικα και εδω αλλα και σε αλλα παιχνιδια του 3ds οσο και του vita) οποτε i was wrong.

      Καποια πραγματα τωρα που δεν μου αρεσαν και αφορουν περισσοτερο σε δουλεια που θα μπορουσε να εχει γινει στο remake. Υπαρχουν σοβαρα θεματα ανα στιγμες με το lock on του τιτλου. Δεν ξερω-θυμαμαι σε τι φαση ηταν το original παιχνιδι αλλα το γεγονος οτι το re-arrange της καμερας και το lock on ειναι στο ιδιο κουμπι, προκαλει πολλες φορες προβληματα και cheap damage ενω ο παικτης δεν ευθυνεται. Aν ο τιτλος κυκλοφορουσε σημερα θα μπορουσε να εχει φτιαχτει αυτο δεδομενου οτι υπαρχει το c-stick ωστοσο αναγνωριζω οτι απο την αλλη κανανε οτι μπορουσανε με το lay out που ειχε το original 3ds. Παροτι το συγκεκριμενο μου εσπασε παρα πολλες φορες τα νευρα, αξιζει να σημειωθει οτι το camera movement σε γενικες γραμμες ειναι υποδειγματικο ακομα και στους κλειστους χωρους (και το λεω θυμιζοντας οτι ερχομαι απο το sonic adventure και γνωριζοντας το ποσο λαθος μπορουνε να πανε τα πραγματα οταν εχεις τετοιους περιορισμους).

      Και παμε τωρα στο ζουμι . To παιχνιδι παιζει να εχει απο τα χειροτερα learning curves που εχω δει ποτε και ειναι απο εκεινους τους τιτλους που ανετα θα ελεγα οτι ειδικα παλιοτερα αν δεν ειχες οδηγο παιζει να μην τα τελειωνες ποτε. Υπαρχουν ενα σωρο σημεια που το puzzle που πρεπει να λυσεις βασιζεται σε εναν μηχανισμο που δεν γνωριζεις οτι υπαρχει. Μπορει κανεις να πει οτι οι γριφοι ειναι ευρηματικοι ωστοσο αυτη η ευρηματικοτητα-δυσκολια βασιζεται στο γεγονος οτι δεν εχεις μαθει ποια ειναι η χρησιμοτητα των abilities που εχεις. Πχ προς το τελος του παιχνιδιου υπαρχει ενα δωματιο με ξυλινα καρφια που ερχονται κατα πανω σου και δεν μπορεις να τα σταματησεις οποτε αυτο που πρεπει να κανεις ειναι να χρησιμοποιησεις το fire magic για να τα καψεις (κατι που δεν εχεις κανει ποτε στο παιχνιδι μεχρι τοτε και δεν ξερεις καν οτι γινεται). Αυτο εισαγει και το δευτερο προβλημα που εχει να κανει με το structure του τιτλου. Η γραμμη που χωριζει το υποχρεωτικο υλικο απο το otpional δεν ειναι καν νοητη πολλες φορες. Η μαγεια της φωτιας που ανεφερα για παραδειγμα ειναι optional υλικο το οποιο ομως γινεται mandatory στο τελος του παιχνιδιου γιατι αλλιως δεν μπορεις να προχωρησεις. Ενα αλλο παραδειγμα ειναι τα fire arrows που παιρνεις απο ενα side activity στην Hylia lake αλλα αν δεν το κανεις ειναι αδυνατο να βγαλεις το shadow κομματι του Ganon Temple. Τελος υπαρχει τρομερη ασαφεια μεσα στα ιδια τα side quests, πολλα απο τα οποια γινονται trigger με τελειως out of place logic, πχ μπορεις να χασεις την epona γιατι δεν σου περασε απο το μυαλο οτι πρεπει να μιλησεις στον owner οσο εισαι πανω στο αλογο διοτι αλλιως δεν γινεται initiate το event. Θελω να πω οτι η δομη του παιχνιδιου ειναι αρκετα αναρχη πολλες φορες και ειλικρινα πιστευω οτι ειναι αδυνατο καποια πραγματα να γινεουν χωρις οδηγο ή massive trial and error at least. Ευτυχως παρομοια θεματα με το majoras εχω ακουσει οτι εχουν διορθωθει στο remake του 3ds.

      Αυτα απο μενα, παρα το κραξιμο στο τελος θα ελεγα οτι περασα παρα πολυ ομορφα και ανυπομονω να πιασω το majoras στη συνεχεια που για καποιο λογο το θυμαμαι πολυ πιο πλουσιο στον κοσμο που παρουσιαζει αλλα και πιο ατμοσφαιρικο (μπορει να θυμαμαι και οτι να ναι βεβαια ).

      Comment


      • Πολυ καλο post εντυπώσεων οπως παντα. Συμφωνώ σε ολα σχεδόν με τη μονη διαφορα πως εγω την πρωτη φορα που το έπαιξα( 2003 αν θυμαμαι καλα) δεν ειχα αντιμετωπίσει κανένα προβλημα- δεν ειχα παρατηρήσει αυτο που λες για το περίεργο learning curve.

        Τωρα που το τελείωσες παντως, θα σου έλεγα κάποια στιγμη να δεις το Master Quest( μολις αποστασιοποιηθείς λιγο βεβαια στο καπάκι παραμονεύει overdose) Αυτο με το c stick ισχυει σε πολυ μεγάλο βαθμό και αν θυμαμαι καλα εχει προστεθεί στο majoras mask remake που εχει κανονικό camera control.( σε αυτούς τους τίτλους παντως προσωπικά προτιμώ το circle pad pro, οπως πχ στο ΜΗU)
        Last edited by Sinclair; 07-10-2017, 07:59 PM.
        «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

        Comment


        • Αυτό με το learning curve δεν ισχύει τόσο για κάποιον που έχει ασχοληθεί με αρκετά Zelda. Πάντα έχει μερικούς γρίφους που θέλουν out of the box σκέψη και δεν αφορούν κάτι που έχεις μάθει μέχρι τότε. Αλλά σε αυτό για τη δομή και το τι είναι προαιρετικό και τι όχι θα συμφωνήσω.
          Originally posted by Squall Leonhart
          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
          Originally posted by 丹野
          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
          Originally posted by Ryu_gr
          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

          Comment


          • Προφανώς αν κάποιος εχει παίξει άλλους τίτλους της σειρά ειναι υποψιασμένος. Ωστόσο ,προσωπικά μιλώντας, ηταν το πρωτο 3D Zelda που έπαιξα ποτε( πριν ειχα τελειώσει μονο το alttp και ειχα παίξει το πρωτο Zelda που το ειχα φτασει μικρός μεχρι τα μισα γτ δεν ήξερα τι να κανω :Ρ) Ειχα να ασχοληθώ με κονσόλα της Ν απο το SNES μεχρι την αγορα του GC το 2003 η 4 δεν πολυθυμαμαι. Τοτε μάλιστα αγοράζοντας το WW π ηταν πακέτο με το OoT ενσυνείδητα έπαιξα πρώτα το δευτερο( ακομη θυμαμαι πόσο ειχα μπερδευτεί στο Water Temple)
            Παντως επιμένω πως το Master Quest ειναι πολυ πιο ευφυές και δύσκολο αν και σε ορισμένα σημεία φαινεται πως πρόκειται για εσκεμμένη αύξηση της δυσκολίας και υπαρχει και ασυνέχεια σε κάποια dungeons( αν θυμαμαι
            Καλα το shadow temple)
            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

            Comment


            • Πολύ ωραίο ποστ Νοοτο!

              Το ocarina παρόλο που είναι πλέον κοντά 20 ετών θα έλεγα ότι γέρασα πολύ καλά καθώς παίζεται άνετα ακόμα και σήμερα. Όσον αφορά τους γρίφους, οι περισσότεροι από αυτούς δεν με δυσκόλεψαν-προσωπικά μιλάω πάντα- απλώς θέλει μια φαντασία και να σκέφτεσαι out of the box. Το fire spell από ότι θυμάμαι δεν είναι ιδιαίτερα δύσκολο για να το πάρεις-αν θέλεις θύμισέ μου που το βρίσκεις-, εγώ το είχα βρει εύκολα. Αυτό το οποίο θεωρώ απίθανο να σκεφτεί κανείς είναι το τι πρέπει να κάνεις για να πάρεις τα φλεγόμενα βέλη. Πάντως, το παιχνίδι βγαίνει ακόμα και αν δεν έχεις το fire spell ή τα φλεγόμενα βέλη, αρκεί να βρεις έναν φλεγόμενο πυρσό και να ρίξεις ένα βέλος που να περνάει μέσα από την φωτιά: Θα μετατραπεί σε φλεγόμενο. Απλά αν καταφέρεις να πάρεις το ξόρκι ή το φλεγόμενο βέλος θα κάνεις την ζωή σου πολύ πιο εύκολη.


              Tidy!

              Do not blame me.Blame yourself or God.
              In Matsuno we trust.

              Comment


              • Το Dins Fire ειναι σε μια σπηλια στο Zora Fountain καπου πισω απο τον Jabu Jabu. Νομιζω γινεται απαραιτητο πρωτη φορα στην είσοδο του Shadow Temple που υπάρχουν παρα πολλοι δαυλοι γυρω σου.

                Σίγουρα για μενα το πιο ακυρο ηταν το Fire Arrow που παίρνεις ριχνοντας βελος στον ηλιο.

                Θα συμφωνησω για την ακυροτητα του
                Do a barrel roll!

                Comment


                • Originally posted by Ramparter View Post
                  Το Dins Fire ειναι σε μια σπηλια στο Zora Fountain καπου πισω απο τον Jabu Jabu. Νομιζω γινεται απαραιτητο πρωτη φορα στην είσοδο του Shadow Temple που υπάρχουν παρα πολλοι δαυλοι γυρω σου.

                  Σίγουρα για μενα το πιο ακυρο ηταν το Fire Arrow που παίρνεις ριχνοντας βελος στον ηλιο.

                  Θα συμφωνησω για την ακυροτητα του
                  When water fills the lake, shoot for the morning light

                  Αυτο δε το διάβασες ρε συ; Ολόκληρο hint- τι hint δλδ ξεκάθαρα σου λεει τι να κανεις. Το μονο που με μπέρδεψε ειναι πως ηθελε τις πρωτες πρωινές ωρες και οχι midday.
                  Δεν ξερω εγω όταν πηρα τα fire arrows ειχα αισθανθεί πολυ έξυπνος και adventurer
                  Last edited by Sinclair; 08-10-2017, 11:05 PM.
                  «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                  Comment


                  • Πάντως, το παιχνίδι βγαίνει ακόμα και αν δεν έχεις το fire spell ή τα φλεγόμενα βέλη, αρκεί να βρεις έναν φλεγόμενο πυρσό και να ρίξεις ένα βέλος που να περνάει μέσα από την φωτιά: Θα μετατραπεί σε φλεγόμενο. Απλά αν καταφέρεις να πάρεις το ξόρκι ή το φλεγόμενο βέλος θα κάνεις την ζωή σου πολύ πιο εύκολη.
                    Νομιζω στο κομματι που αναφερω (Ganon temple) δεν υπαρχουν δαυλοι και εκει ειναι το προβλημα, πχ χρησιμοποιησα και το dins fire και το lens of truth και δεν υπηρχε κατι. Εκει αναγκαστηκα να χρησιμοποιησω οδηγο γιατι δεν εβγαζα ακρη. Φυσικα υπαρχει το hint για τα fire arrows στην πλακα που λεει ο sinclair ομως 1) δεν ξερεις οτι αυτο το side σου δινει τα arrows in the first place, 2) ακομα και να καταλαβεις τι παιζει πρεπει να περιμενεις μεχρι τα 2/3 του παιχνιδιου που πιθανον να εχεις ξεχασει οτι υπαρχει 3) ειναι side material και το παιχνιδι στο ζηταει στο τελος.

                    Για το dins fire, στο παιχνιδι υπαρχουν 6 fountains που οκ δεν ειναι δυσκολο να τα βρεις, αλλα απο τη στιγμη που ειναι side υλικο δεν περιμενεις το παιχνιδι να χρησιμοποιησει καποια απο αυτα για το main κομματι σε επιπεδο οτι αν δεν τα εχεις δεν μπορεις να προχωρησεις. Οποτε αυτο που θελω να πω ειναι οτι υπαρχει προβλημα στον καθορισμο του τι ειναι υποχρεωτικο και τι οχι. Αυτο που λεει ο ramp ειναι χαρακτηριστικο παραδειγμα, στο σημειο με το shadow temple αν εσυ ποτε δεν εψαξες για τα fountains γιατι κλαιν, δεν παιζει να προχωρησεις το παιχνιδι + σε εκεινη τη φαση ψαχνεις να βρεις πως θα ανοιξεις την πορτα με αυτα που εχεις διοτι δεν μπορει να παει το μυαλο σου οτι ο τιτλος προχωραει απο κατι που υπαρχει σε side material. Καταληγοντας λοιπον, δεν εχω προβλημα με το κατα ποσο ειναι δυσκολοι ή οχι οι γριφοι ή με το αν μπορεις να βρεις ευκολα ή δυσκολα καποια πραγματα (θα το σχολιασω και αυτο ) οσο με την ολη δομη που εχει ο τιτλος. Προφανως τωρα καποιος που ειναι υποψιασμενος απο αλλους τιτλους της σειρας ή ο completionist μπορει να μην παρατηρησει ποτε κατι τετοιο.

                    Για το θεμα της δυσκολιας τωρα και του oute of the box, εχετε δικιο σε γενικες γραμμες και φυσικα καποια πραγματα δινεται το απαραιτητο υλικο προκειμενου να υποψιαστεις κατι και μετα την επιλυση να αισθανθεις και οτι πετυχες ας πουμε κατι, και το παιχνιδι ανα σημεια το πετυχαινει στο επακρο αυτο. Απο την αλλη ομως υπαρχουν και στιγμες που τραβαγα τα μαλια μου, πχ για να βρεις ορισμενες απο τις κρυφες τοποθεσιες που εχεις και σημανση για το που βρισκονται απο ενα αντικειμενο (που δεν θυμαμαι πως το λενε ) πρεπει να παιξεις το song of storms... γιατι? και υπαρχουν διαφορα αλλα κομματια οπως αυτο με την epona και οτι πρεπει να ξεκινησεις τον διαλογο ενω εισαι πανω στο αλογο, , το οτι πρεπει να ριχνεις τα bugs μεσα στα soils αν θες ολες τις αραχνες, το οτι στο shadow temple για να βρεις τα σεντουκια επρεπε να βαλεις βομβες στα χωματινα επιπεδα για να εμφανιστουν (εκει αφου πηρα την πυξιδα πρεπει να ειχα κωλησει μια ωρα για να δω πως τα παιρνεις και αφου το βρηκα δοκιμαζοντας ενα ενα οτι αντικειμενο ειχα στο inventory τελικα εδιναν deku nuts ) κλπ. Αυτα δεν ειναι τοσο out of the box (παροτι οπως ειπα συμφωνω οτι υπαρχουν και τετοια) οσο trial and error και νομιζω δεν εχεις στοιχεια για το πως λειτουργουν εκτος αν εχασα κατι και ειμαι λαθος.

                    Btw Sinclair, για καποιο λογο το water temple ειναι το μονο dungeon που βρηκα τελειο και πληρως κατανοητο . Ειχε την δυσκολια που επρεπε, πληρως self contained στα πραγματα που ζητουσε και αρτιο δομικα. Παροτι στην συνεχεια διαβασα οτι εχει ενα cult status σε οτι αφορα τη δυσκολια του εγω το βρηκα πολυ decent και δεν θα ελεγα οτι ειχε cheap moments και οτι να ναι logic.
                    Last edited by nooto; 09-10-2017, 02:00 AM.

                    Comment


                    • Καταρχην θυμηθηκα μολις οτι εκανα λαθος, Dins Fire παιζει να ναι στο Hyrule Castle κι αυτο που γραψα πριν να ταν το teleport της Farore.

                      Sinclair ότι ειπε ο Nooto για το arrow, αλλα ουτως θυμαμαι πιο πολυ οτι μου χε φανει πολυ ακυρο να ρίξεις βελος στον ηλιο οταν τελικα το διαβασα σε guide. Αυτο και τα gold gauntlets ήταν τα σημεια που τελικα χρησιμοποιήσαμε οδηγο εμεις τοτε.
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • Και εγώ στα fire arrows αναφερόμουν κυρίως (αν και νόμιζα πως παίρνεις τα light arrows από κει...).
                        Πάντως για το Water Temple θα συμφωνήσω πως δεν είχε κάτι ιδιαίτερα δύσκολο. Νομίζω πως είχε περισσότερο να κάνει με το γεγονός ότι ήταν water level που δυσκολεύει το χειρισμό παρά με οτιδήποτε άλλο.
                        Originally posted by Squall Leonhart
                        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                        Originally posted by 丹野
                        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                        Originally posted by Ryu_gr
                        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                        Comment


                        • To Water Temple στην πρώτη έκδοση του Ν64 είναι ο ορισμός του κάνω αγγαρεία, ποινήν εκτίω κτλ κυρίως λόγω του συνεχούς switch των iron boots( ακόμη θυμάμαι πωςse ήταν το μόνο dungeon που είχα παίξει σε δυο sessions γτ είχα βαρεθεί και εκνευριστεί) Στην έκδοση για το 3DS δεν είχα κανένα πρόβλημα( επίσης πέραν του πιο εύκολου switch των iron boots που δεν απαιτεί κάθε φορά να μπαινοβγαίνει στο μενου, εχουν προσθεσει εικονίδια που δειχνουν πως επηρεάζεται το water level οταν παίζεις το Zeldas Lullaby)

                          Πάντως κατά την ταπεινή μου άποψη το game είναι απο τα κλασικά παρaδείγματα σωστού level design- επίσης η Navi δίνει πληροφορίες για πάρα πολλά πράγματα από τον κόσμο σημαδεύει σημεία ενδιαφέροντος, σου δινει hints γενικά βοηθαει πάρα πολυ( τουλάχιστον εγώ στο πρώτο blind playthrough είχα κάνει τα πάντα μόνος μου, είχα βέβαια χαθεί στον τίτλο) Το μόνο που προσπαθούσα να κάνω μέχρι που έμαθα πως επρόκειτο για trolling, ήταν να νικήσω τον runner που δε θυμάμαι πως λέγεται
                          EDIT:
                          Να σημειώσω πως έχοντας διαβάσει και το manual του Ocarina και τελειώσει πάρα πολλές φορες το AlltP ήμουν ίσως υποψιασμένος για καποια πράγματα, γιαυτό ίσως είμαι πιο επιεικής.
                          Last edited by Sinclair; 11-10-2017, 08:21 PM.
                          «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                          Comment


                          • Το μόνο που προσπαθούσα να κάνω μέχρι που έμαθα πως επρόκειτο για trolling, ήταν να νικήσω τον runner που δε θυμάμαι πως λέγεται
                            Τον ταχυδρόμο λες;
                            Originally posted by Squall Leonhart
                            I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                            Originally posted by 丹野
                            Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                            Originally posted by Ryu_gr
                            υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                            Comment


                            • The Running Man is a recurring character in The Legend of Zelda series.[1] In A Link to the Past, the Running Man is found standing close to the Sweeping Lady in Kakariko Village. He takes off whenever Link gets too close to him due to believing him to be the villain who kidnapped Princess Zelda. When Link acquires the Pegasus Boots, he can chase down the Running Man to catch up him.[2] The Running Man says he does not look like a villain, and advises Link to dash into objects, such as Trees in
                              «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                              Comment


                              • Ήμουν σίγουρος πως ήταν ταχυδρόμος για κάποιο λόγο όπως στο Majora's.
                                Originally posted by Squall Leonhart
                                I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                                Originally posted by 丹野
                                Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                                Originally posted by Ryu_gr
                                υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                                Comment

                                Working...
                                X