Announcement

Collapse
No announcement yet.

Journey

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Thanks, η συνεχεια εκει λοιπον.

    Comment


    • #62
      Το τελείωσα κι εγώ.Μου πήρε γύρω στο 3ωρο.Δεν έψαξα ούτε μυστικά για trophies ούτε τίποτα.Τι να πω που δεν είπατε ήδη;Απίστευτη μουσική και φοβερή ατμόσφαιρα.Συνάντησα 8 άτομα σύνολο,νόμιζα ότι ήταν μόνο ένας και απλά παίζαμε ταυτόχρονα.Ένα πανέμορφο ταξίδι.10/10.
      Θα ξαναπαίξω σε 1 βδομάδα για το σχετικό τρόπαιο,οπότε θα ψάξω και για μυστικά κλπ.
      Ψηθείτε κανείς να προσπαθήσουμε να βρεθούμε για να παίξουμε co-op.Ξέχασα να πω πως στο πρώτο επίπεδο μπερδεύτηκα και δεν είχα ιδέα τι να κάνω,με αποτέλεσμα να έχω ξενερώσει.Σκέφτομαι ότι και με το Flower έτσι ξενέρωσα στην αρχή,μήπως να του δώσω μια ευκαιρία;
      Carpe diem

      Comment


      • #63
        Originally posted by Altair View Post
        Το τελείωσα κι εγώ.Μου πήρε γύρω στο 3ωρο.Δεν έψαξα ούτε μυστικά για trophies ούτε τίποτα.Τι να πω που δεν είπατε ήδη;Απίστευτη μουσική και φοβερή ατμόσφαιρα.Συνάντησα 8 άτομα σύνολο,νόμιζα ότι ήταν μόνο ένας και απλά παίζαμε ταυτόχρονα.Ένα πανέμορφο ταξίδι.10/10.
        Θα ξαναπαίξω σε 1 βδομάδα για το σχετικό τρόπαιο,οπότε θα ψάξω και για μυστικά κλπ.
        Ψηθείτε κανείς να προσπαθήσουμε να βρεθούμε για να παίξουμε co-op.Ξέχασα να πω πως στο πρώτο επίπεδο μπερδεύτηκα και δεν είχα ιδέα τι να κάνω,με αποτέλεσμα να έχω ξενερώσει.Σκέφτομαι ότι και με το Flower έτσι ξενέρωσα στην αρχή,μήπως να του δώσω μια ευκαιρία;
        Εδώ υπάρχει ένα trick. Πήγαινε στο PSN να ρυθμίσεις την ημερομηνία 1 βδομάδα μετά ΠΡΙΝ ξεκινήσεις το παιχνίδι. Όταν σου βγει το achievement, τότε πάνε πίσω να επαναφέρεις την ημερομηνία.

        Για τα άλλα, θέλει εξονυχιστικό έλεγχο.

        Όσο για το co-op, δυστυχώς, είναι τυχαίου συστήματος. ΔΕΝ κανονίζει co-op φίλων. Αυτό κανονίζει co-op με ΑΓΝΩΣΤΟΥΣ. Όπως έπαιξες με τον έναν, δεν τον ξαναπαίζεις στο επόμενο.
        sigpic

        Comment


        • #64
          Μάλιστα.
          Το ξέρω το κόλπο αλλά οκ δε βιάζομαι.Σε 1 βδομάδα είναι καλά.
          Carpe diem

          Comment


          • #65
            Journey dominates the 2013 D.I.C.E. Awards (full winner list)

            Comment


            • #66
              Originally posted by Altair View Post
              Το τελείωσα κι εγώ.Μου πήρε γύρω στο 3ωρο.Δεν έψαξα ούτε μυστικά για trophies ούτε τίποτα.Τι να πω που δεν είπατε ήδη;Απίστευτη μουσική και φοβερή ατμόσφαιρα.Συνάντησα 8 άτομα σύνολο,νόμιζα ότι ήταν μόνο ένας και απλά παίζαμε ταυτόχρονα.Ένα πανέμορφο ταξίδι.10/10.
              Θα ξαναπαίξω σε 1 βδομάδα για το σχετικό τρόπαιο,οπότε θα ψάξω και για μυστικά κλπ.
              Ψηθείτε κανείς να προσπαθήσουμε να βρεθούμε για να παίξουμε co-op.Ξέχασα να πω πως στο πρώτο επίπεδο μπερδεύτηκα και δεν είχα ιδέα τι να κάνω,με αποτέλεσμα να έχω ξενερώσει.Σκέφτομαι ότι και με το Flower έτσι ξενέρωσα στην αρχή,μήπως να του δώσω μια ευκαιρία;
              To Journey δεν το έχω παίξει ακόμα. Με το Flower γιατί ξενέρωσες;
              sigpic

              Comment


              • #67
                Γιατί δεν ήξερα τι πρέπει να κάνω,και μετά που κατάλαβα κάπως,απλά δε μου έκατσε καλά.Αλλά δεν έχει να κάνει,πλέον το σκέφτομαι να το τσιμπήσω αν το βρω σε καλή τιμή.
                Carpe diem

                Comment

                Working...
                X