Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bastion

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Δυστυχώς το παιχνίδι είναι μισοτιμής μόνο για τους gold users...

    Δεν πειράζει,μια άλλη φορά.Εξάλλου έχουμε παιχνίδια να ασχοληθούμε αυτόν τον καιρό.


    Tidy!

    Do not blame me.Blame yourself or God.
    In Matsuno we trust.

    Comment


    • #47
      I have no equal σε ευχαριστώ πολύ για το βίντεο, μόλις το είδα πέρασα τις δύο τελευταίες trials με την τρίτη απόπειρα. Συνεχίζω ακάθεκτος και απολαμβάνω την παιχνιδάρα!
      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

      Comment


      • #48
        Το τελειωσα παω για new game+ για να δω και το αλλο ending.. Τις καλυτερες εντυπωσεις μου αφησε, παιχνιδαρα απο τις λιγες..

        Comment


        • #49
          Το ξανατελειωσα σε new game+ εκανα σχεδον τα παντα στο παιχνιδι. Το τελευταιο proving ground με controller αν δεν το εχεις fully upgraded απλα δεν γινεται με τιποτα.. Κατα τα αλλα ηθελα να ειναι λιγο μεγαλυτερο αλλα τι να κανουμε..

          Comment


          • #50
            Το τέλειωσα κι εγώ NG+. Ωραίο παιχνιδάκι ευχάριστο αλλά λίγο μικρούλι. Καλά μου είχε κάτσει πάντως στους 600 πόντους. Μ άρεσε ιδιαίτερα μπορώ να πω το τραγούδι στα credits. Επίσης τα όπλα από ένα upgrade και μετά γίνονται πολύ ratchet and clank Μου φαίνεται .

            Comment

            Working...
            X