Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kingdom Hearts Saga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Γιατί όχι και στο WiiU???Δεν μπορώ να καταλάβω τη square-enix...Μας λέει εμμέσως πλην σαφώς ότι δεν πρόκειται να δούμε kingdom hearts 3 σε κονσόλα της nintendo???Γιατί τι φοβάται???
    Nintendo I.D.: paixtis
    3ds friend code: 2664-2347-7128

    Comment


    • Ποιο WiiU, κανονικά πρέπει να βγάλει και ένα kingdom hearts σε κονσόλα της MS.
      KH3 exclusive στο Xbox720 έτσι για να γουστάρουμε .

      Comment


      • Ας βγάλει και στο 360..Την έχω την κονσόλα.Το θέμα είναι να υπάρχει σε όσο το δυνατόν περισσότερες κονσόλες να την παίξουν όλοι την παιχνιδάρα!
        Nintendo I.D.: paixtis
        3ds friend code: 2664-2347-7128

        Comment


        • Originally posted by paixtis View Post
          Το θέμα είναι να υπάρχει σε όσο το δυνατόν περισσότερες κονσόλες να την παίξουν όλοι
          Δεν ήξερα ότι πρέπει να κάνω συλλογή από κονσόλες για να παίξω τα KH .

          Originally posted by paixtis View Post
          Ας βγάλει και στο 360.....Την έχω την κονσόλα.
          Wishful thinking το 360. Αν θες να συνεχίσεις να παίζεις τα KH ετοιμάσου να πάρεις PS4 και Vita, για να μην πω και Xbox720

          Comment


          • Συλλογή από κονσόλες δεν χρειάζεται να κάνεις εφόσον βγει παντού.Με την ίδια λογική και γω που δεν έχω ps3 γιατί να βγει μόνο εκεί?Γιατί να κάνω συλλογή από κονσόλες?
            Το θέμα είναι ότι έχει κάνει ήδη τα κονέ με τη nintendo.Οπότε ένα kh3 για WiiU παράλληλα με αντίστοιχα για ps3,ps4(και για τι όχι και για xbox720) δεν νομίζω να μην θέλουν να γίνει ή να μην μπορεί να γίνει.Εκτός αν θέλουν να το πάνε στην επόμενη γεννιά(αν και εφόσον τα PS4 και xbox720 είναι κατά πολύ δυνατότερα του WiiU και δεν γίνεται να βγει εκεί) και δεν μπορέσει να αποδώσει ένα πιο χαμηλό σε επιδώσεις WiiU τα συγκεκριμένα γραφικά.
            Nintendo I.D.: paixtis
            3ds friend code: 2664-2347-7128

            Comment


            • Δεν διαφωνώ σε αυτό που λες και μαζί σου στο να βγει multiplatform το KH3, απλά λέω ότι ως τώρα έπρεπε να κάνεις συλλογή από κονσόλες για να ακολουθήσεις την σειρά.

              Comment


              • Ναι σύμφωνοι το ξέφτιλισαν η αλήθεια το θέμα με τις κονσόλες.Ευτυχώς που κατάφερα και έπαιξα τα βασικά 1 και 2 σε κονσόλα γνωστού και το chain σε emulator(έχω την κονσόλα αλλά δεν έβρισκα το παιχνίδι).Κατά τα άλλα έχω τις υπόλοιπες κονσόλες και έπαιξα όλα όσα βγήκαν μέχρι τώρα.
                Nintendo I.D.: paixtis
                3ds friend code: 2664-2347-7128

                Comment


                • Πόσοι 3rd party τίτλοι ήταν αποκλειστικοί σε αυτή τη γενιά ρε παιδιά;

                  Αν το KH3 επιστρέψει στις κονσόλες, και δη σε next-gen hardware, το κόστος παραγωγής δε θα έχει καμία σχέση με τους τίτλους που βγήκαν στα φορητά. Όταν το budget είναι ψηλά δεν υπάρχει χώρος για αποκλειστικότητες.

                  Δε νομίζω ότι η Square-Enix θα περιοριστεί σε μια κονσόλα με το KH3 (εκτός βέβαια αν πέσει χρήμα από κάποιον εκ των Sony, Microsoft, Nintendo).
                  There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                  Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                  Comment


                  • Φοβερο νέο,ήθελα να ρίξω replay και είναι μια καλή ευκαιρία με την κυκλοφορία του final mix.Αλλα που είναι το kh 2 final mix oeo;

                    Όπως είπε και ο λογκο παιχτης η λογική λέει ότι θα κυκλοφορήσει και σε αλλα μηχανήματα.Απο την άλλη όμως δεν μπορείς να είσαι ποτέ σίγουρος γιατί λογική και squarenδεν συμβαδίζουν.


                    Tidy!

                    Do not blame me.Blame yourself or God.
                    In Matsuno we trust.

                    Comment


                    • Στο τελευταίο τεύχος του famitsu ο Nomura επιβεβαίωσε ότι το kh2 final mix θα βγει και αυτο σε hd.

                      Εύγε αλλα δεν έχουν πει τίποτα για δυτική κυκλοφορία και ανησυχώ...


                      Tidy!

                      Do not blame me.Blame yourself or God.
                      In Matsuno we trust.

                      Comment


                      • Το final mix θα΄ναι σίγουρα??Γιατί μόνο για ps3 ρε παιδιά έλεος!!!
                        Nintendo I.D.: paixtis
                        3ds friend code: 2664-2347-7128

                        Comment


                        • Ε, τα παμε αυτα, στο τελος θα πρεπει να κανουμε κι εδω ban για port-begging, a la neogaf.

                          Comment


                          • Τώρα που η Disney εξαγόρασε την Lucas Films, θα έχουν άραγε τα ΚΗ νέο cast;

                            Comment


                            • Φάση θα είχε ένας Darth Vader σαν secret boss

                              Comment


                              • Ta idia legame me kati filous prin apo merikes meres lol
                                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                                Kindred, this blade and I.
                                "

                                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                                Greek Gaming Videos
                                Greek Final Fantasy Forum

                                Comment

                                Working...
                                X