Announcement

Collapse
No announcement yet.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ίσως πάλι κάνει εμφάνιση ο Solid Snake στον τίτλο και δεν θέλουν το κάνουν spoil... Στο neogaf διάβασα κάποια posts που παρουσιάζουν τον Kiefer Sutherland ως υποψήφιο για τη φωνή του Big Boss ή κάποιο άλλο όνομα από Hollywood( Kurt Russel θα ήταν θεϊκή απόφαση )

    Eπίσης διάβασα το ακόλουθο για τον Hayter το οποίο τον ανέβασε στα μάτια μου ακόμη περισσότερο.
    I will say this though, if this isn't a ruse I'll be a little disappointed at them dumping Hayter without even giving him an explanation. You'd think after 15 years and even taking a paycut to reunite the cast for Twin Snakes, he should have earned that
    .
    Ομολογώ πως δεν το γνώριζα...
    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

    Comment


    • #47
      O Kiefer Sutherland είναι σίγουρα στο cast, αν έχεις δει κάνα δυο σεζόν 24 την καταλαβαίνεις εύκολα την φωνή του .
      Aν δεις το βίντεο με το intro του TPP είναι σίγουρα ο τύπος με τους επιδέσμους που συστήνεται ως Ishmael. Το περίεργο βέβαια είναι ότι και η φωνή του bigboss σαν του Sutherland μοιαζει . Για αυτό και διάφοροι λένε ότι o Ishmael υπάρχει μόνο στο μυαλό του BigBoss και άλλα τέτοια :xp:.

      Comment


      • #48
        Δεν έχω δει ποτέ 24, παρά μόνο σκόρπια επεισόδια στο ΣΚΑΪ νομίζω και πάλι fan δεν έγινα... Ωστόσο Kiefer συμπαθώ από παλιά( Flatliners, Lost Boys, Young Guns, Dark City) και ομολογώ πως είναι καλή επιλογή.

        Τα trailer δεν τα έχω δει και ούτε πρόκεται. Όσα λιγότερα ξέρω για τον τίτλο, τόσο καλύτερα για μένα. Μια ακόμη σημείωση ο jap VA του Big Boss παραμένει... Mπορεί και να μας τρολάρουν όλοι μέχρι να βγει ο τίτλος, τι να πω κι εγώ...
        «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

        Comment


        • #49
          Και εγω συμπαθω Kiefer αλλα δεν εχει να κανει με το αν ταιριαζει η φωνη στον Snake, αφου τον εχεις ετοιμο τον voice actor γιατι να κανεις πειραματα?? Χαζο μου φαινεται εντελως...

          Comment


          • #50
            Φεύγει ο Ηayter,φεύγει ο Ironside (Sam Fischer-Splinter Cell),τι γίνεται;
            Carpe diem

            Comment


            • #51
              Το 24 ήταν αρκετά έξυπνο και πιασάρικο concept και είχα κολλήσει για 2-3 σεζόν, ήταν από τις πρώτες αμερικάνικες σειρές που νοίκιασα τα dvd, ήμουν και μικρός τότε, δεν ήθελε και πολύ . Οχι ότι ήταν καμιά ανεπανάληπτη σειρά, αλλά με έκανε να ασχοληθώ με τις αμερικάνικες σειρές, πέρα από Friends κτλ γνωστά.

              Tα Flatliners, Lost Boys, Young Guns, Dark City είναι respect, ειδικά ο ρόλος του στο Lost Boys μου έχει μείνει. Οπότε και εγώ τον συμπαθώ ιδιαίτερα τον Kiefer, αλλά όπως και να το κάνουμε ο Snake είναι ο Hayter. Βέβαια ότι και να λέμε εμείς δεν λέει τίποτα, μόνο ο Kojima ξέρει τι έχει στο μυαλό του.


              Edit: Καλά ο Ironside έχει φύγει εδώ και καιρό, κρίμα γιατί ήταν τρομερά badass φωνή για τον Fischer.

              Comment


              • #52
                αίτημα/petition για να δώσει τελικά ο Χάϊτερ την φωνή του στον Big Boss

                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                Comment


                • #53
                  [YOUTUBEHD]UMyoCr2MnpM[/YOUTUBEHD]
                  Star Citizen videos Star Citizen gallery

                  Comment


                  • #54
                    Kojima:
                    Of course we are developing on a PC, so we look forward to releasing something on the PC sometime, but right now we have no release date, we are not really looking to do that right now, that's not a priority, so, we are making it and we hope to put it out [on PC] as well.
                    Δεν αποκλειεται το V να ακολουθησει λοιπον τα χναρια του Rising.

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Xeno View Post
                      Kojima:


                      Δεν αποκλειεται το V να ακολουθησει λοιπον τα χναρια του Rising.
                      μακάρι θα γλυτώσω-σουμε αρκετά έξοδα
                      Star Citizen videos Star Citizen gallery

                      Comment


                      • #56
                        OMFG, Ο Pythonselkan αναλύει αυτά που έχουμε δει ως τώρα και ανεβάζει το Hype στον θεό .

                        Comment


                        • #57
                          Είχα πει ότι δε θα ασχοληθώ με τα MGS ξανά, ούτε καν, έλεγα μαλακίες, MGS ftw μάλλον . Αναρωτιέμαι από που πρέπει να τα ξαναπιάσω τώρα, δε θυμάμαι τίποτα απολύτως.

                          Comment


                          • #58
                            MGS Marathon again HD Collection για να δεις και το peace walker + νεο run στο guns of patriots τωρα που εχουν μπει και trophies .

                            Btw

                            Τα παντα ολα..

                            Comment


                            • #59
                              Διαβάζω πως το MGS1 και VR Missions το πιθανότερο είναι να μην συμπεριλαμβάνονται στο δισκάκι αλλά ως κωδικοί με τους οποίους μπορείς να τα κατεβάσεις. Νέο φρούτο είναι αυτό τώρα; Και να πεις πως δεν χωράει μέσα, κοτζάμ Blu Ray χρησιμοποιεί η κονσόλα.

                              PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                              Comment


                              • #60
                                μπορει να διαβασει κάποιος και το ιστολογιο μου, βέβαια δεν εχω γράψει ακόμη για 2-3 βασικά mgs games.

                                και σε μενα αυτο το βιντεο εχει δημιουργησει μεγαλο τρελό πλέον hype, τιτανομέγιστο προβλέπεται το game απο τον δάσκαλο Koτζιμα

                                όπως φαινεται ενορχηστρωσε άριστα την τρολιά με τον Χάιτερ

                                πραγματικά μεγάλος δημιουργος

                                καθε metal gear solid έχει να δώσει και κάτι καινουργιο, απο όλες τις απόψεις.
                                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                                Comment

                                Working...
                                X