Announcement

Collapse
No announcement yet.

Goldeneye: Source

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Κατέβασα το steam μέσω του cd απ'το orange box μου ρε crpl.Όλα καλά μέχρι στιγμής.Κατεβάζω το sdk τώρα με 40-90 kbps...Έκανα join και στο team του g-o.Έστειλα και friend requests.Κάντε με add όλοι! paixtis είμαι και στο steam!
    Nintendo I.D.: paixtis
    3ds friend code: 2664-2347-7128

    Comment


    • #47
      Ημουν εξω δυστυχως, μπηκα κατα τις 12:00 αλλα δεν παιζατε ακομα..

      Paixtis με 1.2Mbit/sec κατεβαινε σε εμενα, μαλλον suckarei η συνδεση σου..

      Comment


      • #48
        Παω για λιγο τωρα, δε θα παιξω πολυ ομως μεχρι τις 3+ ξερω γω, αμα το δει κανεις ας μπει.
        Do a barrel roll!

        Comment


        • #49
          @ sub_zero δες τα tips που εγραψα στην πρωτη σελιδα και ξαναδοκιμασε, εδω βγαιναμε τετ ατ τετ και εισουνα σαν σταματημενος, ΔΕΝ θελει shift στα κοντινα λεμε !
          Ρε είμαι τελείως κουλός με fps, πόσο μάλλον όταν μιλάμε και για fps χωρίς στόχευση Αν δεν με έβλεπες σταματημένο θα έριχνα απλά μπαλοθιές

          Comment


          • #50
            Originally posted by sub_zero View Post
            Ρε είμαι τελείως κουλός με fps, πόσο μάλλον όταν μιλάμε και για fps χωρίς στόχευση Αν δεν με έβλεπες σταματημένο θα έριχνα απλά μπαλοθιές
            Εμένα μια χαρά μου φάνηκες να παίζεις!
            The illusion of free will is an illusion.

            Comment


            • #51
              @sub_zero κανεις δεν γεννηθηκε να ξερει, το να βαρας σωστα ενω κουνιεσαι ταυτοχρονα ειναι οντως ενα θεμα για τους αρχαριους btw τωρα που κοιταγα το demo στην facility ( go1_2 ) οντως το πρωτο σου kill το πηρες απο μενα :p

              Θα ειμαι σπιτι μεχρι τις 1, για να μπαινετε steam σιγα σιγα

              Comment


              • #52
                Christopgr όσοι δεν με έχετε! Όποτε μπείτε να παίξετε μιλήστε μου στο Steam.

                Comment


                • #53
                  O sotiris petakse idea gia simera na mazeftoume to vradu, psineste?


                  Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • #54
                    Δες αυτο αν θες να κανεις server: http://wiki.geshl2.com/index.php/GE:...Server_Install
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • #55
                      Έλεγα να δίναμε ένα ραντεβού κατά τις 22:00 μπας και μπούμε λίγο πιο οργανωμένα.
                      There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                      Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                      Comment


                      • #56
                        οι admin της ομάδας στο steam ας βάζουνε ανακοινώσεις για online συναντήσεις

                        οσο για 22:00 σημερα ειμαι μέσα απλά ας παιξουμε και TDM οχι μονο free for all.
                        Star Citizen videos Star Citizen gallery

                        Comment


                        • #57
                          Mπα, ο Ραμπιδης παιζει με cheat, δε γινεται να νικαει
                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • #58
                            Θα ειμαι και εγω μαλλον αν με δειτε καντε invite.

                            +1 για team based modes το ffa ειναι λιγο βαρετο..

                            Comment


                            • #59
                              Αν φτιάξουμε σερβερ, να βάλουμε capture the key, είναι εξ ορισμου team based
                              Originally posted by Raf
                              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                              Comment


                              • #60
                                Εκανα schedule στο group για event στις 10.

                                Ξαναλεω οτι χωρις vdsl δυσκολο να στηθει server που να σηκωνει 8 ατομα και πανω.

                                Comment

                                Working...
                                X