Announcement

Collapse
No announcement yet.

The Witcher 3: Wild Hunt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Σιγά τα γραφικά του Halo 4 και του Last of Us.

    direct feed εικονες απο την έκδοση του Last of Us για ps3


    oλα ειναι flat με θολωμενα textures και παντου jaggies (πέρα απο τις βουτιές στα 20 fps).

    η έκδοση του Witcher 2 για 360 δεν έτρεχε ουτε καν στα low, ουτε καν σε 720p και με 30fps.
    Star Citizen videos Star Citizen gallery

    Comment


    • #92
      Καλά εσύ έβαλες μια εικόνα και λύθηκε το πρόβλημα. Όταν το βλέπεις σε κίνηση είναι καλύτερα. Πάντως τι να σου πω, τα 20 frames με τα 30 έχουν χαοτική διαφορά και το Witcher 2 που το τελείωσα 20σάρι είδα σε ελάχιστες στιγμιαίες περιπτώσεις. Από προσωπική εμπειρία που είχα το Uncharted 3 ή το Gears of War 3 δεν μου φάνηκαν καθόλου άσχημα, όχι ότι με καίει ιδιαίτερα.

      Τα ports έχουν ίδιο gameplay, ίδιο ήχο, ίδιο campaign, ίδια όλα. Το μόνο που αλλάζει είναι ο τεχνικός τομέας και το καλό modification σε ορισμένους τίτλους. Πάνε οι εποχές που έπαιζες για παράδειγμα FPS όπως Unreal και Half Life, Sin, Requiem και άλλους τίτλους που φαίνονταν και παίζανε από άλλο πλανήτη και είχες απέναντι τι; Exhumed, Disruptor, Medal of Honor και Final Doom; (φωτεινές εξαιρέσεις οι τίτλοι της Rare στο N64). Τότε είχες εξέλιξη του gameplay που το PC χάρη στην ιπποδύναμή τους με 3DFX, Voodoo 2, TNT και δεν ξέρω 'γω τι άλλο το έπαιρνες απλόχερα +την οπτική απεικόνιση. Τώρα, πέρα από τους τίτλους που βγαίνουν αποκλειστικά στα PC τι παραπάνω έχεις στα multiformat; Περισσότερες πίστες, καινούριους μηχανισμούς φυσικής που αλλάζουν τα δρώμενα του gameplay όπως στο Half Life 2; Καλύτερο A.I.; Το μόνο που παίρνεις είναι ο ανώτερος οπτικός τομέας ο οποίος γίνεται αντιληπτός γιατί έχεις καλύτερο hardware. Τώρα, αν εσύ θεωρείς για παράδειγμα, ότι το να παίξεις το Metro 2033 στο Xbox 360 και μετά αν το παίξεις στο PC θα ασχολήθεις με ανώτερη gameplay εμπειρία τότε πάω πάσο. Για μένα αυτά είναι μπούρδες. Το ίδιο προβληματικό combat θα έχεις, τον ίδιο αριθμό αντιπάλων θα αντιμετωπίσεις και παρόμοιο challenge θα έχεις.

      Όπως είπα και στο προηγούμενο post ελάχιστα multiplatform παιχνίδια κάνουν την διαφορά - και αυτά με modification που δεν βγαίνουν και αμέσως όπως το Skyrim και το Crysis 3 και φυσικά FPS όπως τα Battlefield που στο competitive υπάρχει ουσιώδης διαφορά από τις γερασμένες κονσόλες.


      Εγώ έδωσα 350 ευρώ για Xbox 360 το Σεπτέμβρη του 2007 και κατάφερα να παίξω έστω και αισθητά παρωχημένο μετά από 5,5 χρόνια Witcher 2 στην κονσόλα. Εσύ BigBoss για να παίξεις Skyrim, Witcher 2 και ότι άλλο θες πόσα χρήματα έσκασες συνολικά για το PC σου(και πόσα θα δώσεις ακόμα) από τότε που σου χάλασε το PS 3 και ξαφνικά άλλαξες απόψεις 180 μοιρών;

      Δεν θέλω να το πάω παρακάτω για το τι προσφέρει το Steam, το PSN, τα κατεβάζω πειρατικά κτλ. Αυτά είναι υπηρεσίες και ευκολίες που δένουν όμορφα με το πακέτο. Μιλάω καθαρά τι χρήματα έδωσες και τι έλαβες.

      Sorry για την πολυλογία, αλλά σήμερα είμαι σε πάρλα διάθεση.

      Comment


      • #93
        Star Citizen videos Star Citizen gallery

        Comment


        • #94
          Ωραίος ο Ρεν,well said.
          Carpe diem

          Comment


          • #95
            Δεν ειναι το ιδιο ομως να παιζεις σε 30 και σε 60fps. Τα γραφικα ας τα αφησουμε γιατι στα Multi παρα πολλα δεν προσφερουν και πολυ καλυτερα γραφικα (αν και μονο η αναλυση ειναι σημαντικη, απο sub-hd κιολας ειναι σημαντικη βελτιωση), αλλα το framerate δινει διαφορετικη εμπειρια (και kb/mouse).

            Εντωμεταξυ σε αυτο το ποστ πρακτικα γραφεις πως οι κονσολες δεν προσφερουν τιποτα σε σχεση με ενα PC παρα μονο πως ειναι ποιο φτηνο το hardware, αλλα ποσο το πληρωσες αυτο το hardware μεσα απο τις τιμες των παιχνιδιων?

            Comment


            • #96
              Originally posted by Ren_of_Heavens View Post
              Καλά εσύ έβαλες μια εικόνα και λύθηκε το πρόβλημα. Όταν το βλέπεις σε κίνηση είναι καλύτερα. Πάντως τι να σου πω, τα 20 frames με τα 30 έχουν χαοτική διαφορά και το Witcher 2 που το τελείωσα 20σάρι είδα σε ελάχιστες στιγμιαίες περιπτώσεις. Από προσωπική εμπειρία που είχα το Uncharted 3 ή το Gears of War 3 δεν μου φάνηκαν καθόλου άσχημα, όχι ότι με καίει ιδιαίτερα.

              Τα ports έχουν ίδιο gameplay, ίδιο ήχο, ίδιο campaign, ίδια όλα. Το μόνο που αλλάζει είναι ο τεχνικός τομέας και το καλό modification σε ορισμένους τίτλους. Πάνε οι εποχές που έπαιζες για παράδειγμα FPS όπως Unreal και Half Life, Sin, Requiem και άλλους τίτλους που φαίνονταν και παίζανε από άλλο πλανήτη και είχες απέναντι τι; Exhumed, Disruptor, Medal of Honor και Final Doom; (φωτεινές εξαιρέσεις οι τίτλοι της Rare στο N64). Τότε είχες εξέλιξη του gameplay που το PC χάρη στην ιπποδύναμή τους με 3DFX, Voodoo 2, TNT και δεν ξέρω 'γω τι άλλο το έπαιρνες απλόχερα +την οπτική απεικόνιση. Τώρα, πέρα από τους τίτλους που βγαίνουν αποκλειστικά στα PC τι παραπάνω έχεις στα multiformat; Περισσότερες πίστες, καινούριους μηχανισμούς φυσικής που αλλάζουν τα δρώμενα του gameplay όπως στο Half Life 2; Καλύτερο A.I.; Το μόνο που παίρνεις είναι ο ανώτερος οπτικός τομέας ο οποίος γίνεται αντιληπτός γιατί έχεις καλύτερο hardware. Τώρα, αν εσύ θεωρείς για παράδειγμα, ότι το να παίξεις το Metro 2033 στο Xbox 360 και μετά αν το παίξεις στο PC θα ασχολήθεις με ανώτερη gameplay εμπειρία τότε πάω πάσο. Για μένα αυτά είναι μπούρδες. Το ίδιο προβληματικό combat θα έχεις, τον ίδιο αριθμό αντιπάλων θα αντιμετωπίσεις και παρόμοιο challenge θα έχεις.

              Όπως είπα και στο προηγούμενο post ελάχιστα multiplatform παιχνίδια κάνουν την διαφορά - και αυτά με modification που δεν βγαίνουν και αμέσως όπως το Skyrim και το Crysis 3 και φυσικά FPS όπως τα Battlefield που στο competitive υπάρχει ουσιώδης διαφορά από τις γερασμένες κονσόλες.


              Εγώ έδωσα 350 ευρώ για Xbox 360 το Σεπτέμβρη του 2007 και κατάφερα να παίξω έστω και αισθητά παρωχημένο μετά από 5,5 χρόνια Witcher 2 στην κονσόλα. Εσύ BigBoss για να παίξεις Skyrim, Witcher 2 και ότι άλλο θες πόσα χρήματα έσκασες συνολικά για το PC σου(και πόσα θα δώσεις ακόμα) από τότε που σου χάλασε το PS 3 και ξαφνικά άλλαξες απόψεις 180 μοιρών;

              Δεν θέλω να το πάω παρακάτω για το τι προσφέρει το Steam, το PSN, τα κατεβάζω πειρατικά κτλ. Αυτά είναι υπηρεσίες και ευκολίες που δένουν όμορφα με το πακέτο. Μιλάω καθαρά τι χρήματα έδωσες και τι έλαβες.

              Sorry για την πολυλογία, αλλά σήμερα είμαι σε πάρλα διάθεση.
              Για ποστ όπως αυτό πρέπει να υπάρχει το like button.

              Πάντως ένα ξέρω, παρόλες τις τρελές επιδόσεις που σημειώνουν τα fps, ελάχιστα fps προσφέρουν single player εμπειρία ανάλογη των halo. Από εκεί και πέρα ότι είπε ο Ρεν.

              Τέλος, μια που έγινε αναφορά στο witcher 2, οι κονσολάδες του φορουμ έχουν αναφερθεί εκτενέστατα μέσω ποστ εντυπώσεων στο πόσο τα σπάει ο τίτλος και γιατί είναι ένα από τα καλύτερα rpg των τελευταίων ετών, από τους πισαδες δεν είδα τέτοια ποστ. Γενικά εμμένω σε ποστ που είχα κάνει παλιότερα, μόνο αναφορές σε τεχνικό τομέα και στο πόσο πατάνε τις κονσόλες βλέπω, καμία αναφορά σε καθαρό gameplay. Εξαιρείται ο Τίτος.

              Αυτό το κομπλεξ με τις κονσόλες δεν την καταλαβαίνω ειλικρεινά, τόσο δύσκολο είναι να καταλάβετε ορισμένοι ότι κάποιοι από εμάς είμαστε ικανοποιημένοι με την κονσόλα και της επιδόσεις της; Α και big bossτο last of us κέρδισε παραπάνω από 200 goty βραβεία και έχε υπόψιν σου ότι υπάρχουν και άλλοι τομείς που μετράνε πέρα από τα γραφικά σε ένα παιχνίδι.


              Tidy!

              Do not blame me.Blame yourself or God.
              In Matsuno we trust.

              Comment


              • #97
                Originally posted by Roronoa View Post
                Δεν ειναι το ιδιο ομως να παιζεις σε 30 και σε 60fps. Τα γραφικα ας τα αφησουμε γιατι στα Multi παρα πολλα δεν προσφερουν και πολυ καλυτερα γραφικα (αν και μονο η αναλυση ειναι σημαντικη, απο sub-hd κιολας ειναι σημαντικη βελτιωση), αλλα το framerate δινει διαφορετικη εμπειρια (και kb/mouse).

                Εντωμεταξυ σε αυτο το ποστ πρακτικα γραφεις πως οι κονσολες δεν προσφερουν τιποτα σε σχεση με ενα PC παρα μονο πως ειναι ποιο φτηνο το hardware, αλλα ποσο το πληρωσες αυτο το hardware μεσα απο τις τιμες των παιχνιδιων?
                Πρόσφατα ασχολήθηκα με το τελευταίο Call of Duty στο Wii και νωρίτερα με το Modern Warfare 3 στο Xbox 360 ενός φίλου. Προσωπικά, δεν με εξιτάρει η διαφορά 30/60 fps. Καλή επίδοση είχα και στις 2 εκδόσεις. Καταλαβαίνω, όμως πως η ομαλότερη κίνηση είναι ατού από μόνη της. Τι να κάνω δηλαδή; Θα ανανεώνω κάθε 2 χρόνια το PC μου για να παίζω με 60fps και high settings τον κάθε καινούριο τεχνικά φιλόδοξο τίτλο που επρόκειτο να κυκλοφορήσει; Αυτό είναι το νόημα;

                Οι κονσόλες εδώ και χρόνια έχουν μειώσει το "χάσμα" της διαφορετικότητας με τους υπολογιστές αφού πλεόν το 75% των τίτλων της αγοράς είναι multiplatform. Παρόλα αυτά οι αποκλειστικότητες υπάρχουν ακόμα και ενώ ο αριθμός τους από γενιά σε γενιά μειώνεται, πάντα θα υπάρχουν τα I.P.s που θα προσφέρουν το κάτι διαφορετικό τόσο από PC όσο και console μεριά. Άλλα γούστα καλύπτει το Halo και άλλα το Shadows of Chernobyl, άλλα το Uncharted 3 και άλλα το Divinity: Original Sin. Επιπλέον η αγορά ενός συστήματος συμβαδίζει και με την παρέα. Είναι πιο εύκολο και πιο συχνή η διαδικασία να μαζευτείς με φίλους και να παίζεις online στο Xbox Live/ PSN (να παρλάρετε μέσω μικροφώνου) παρά να κανονίσεις συνάντηση στο PC π.χ. για LOL ή Dota.

                Όσον αφορά τις τιμές των παιχνιδιών εξάρταται από πολλούς παράγοντες. Μετά το πρώτο χρόνο της παρουσίας του Xbox 360 στην αγορά οι τιμές πολλών παιχνιδιών της HD γενιάς σε 1-2 μήνες έχουν πέσει στο 30-50% της αρχικής τους τιμής και αν δεν καίγεσαι άμεσα για ένα παιχνίδι το αγοράζεις και σε bargain. Προσθέτεις το γεγονός ότι μπορείς να προμηθευτείς τους περισσότερους τίτλους σε retail, που σημαίνει ότι το δισκάκι αποκτά αξία και απαλάσσεσαι από steam, cd- keys, digital περιεχόμενο κτλ. Επιπλεόν στα retail παιχνίδια η μεγάλη απόκλιση της τιμής που είχαν κάποτε τα PC έναντι των κονσόλων πλέον έχει μειωθεί αισθητά διότι, οι κορυφαίοι και επιτυχημένοι τίτλοι του PC π.χ. Diablo 3 είναι φθηνότεροι κατά 10 ευρώ και όχι 30+ που ήταν όταν πρωτοκυκλοφόρησε το GameCube.

                Είναι θέμα διαχείρισης των οικονομικών του καθενός. Αν από τι άλλη θέλεις να αγοράζεις κάθε συλλεκτική έκδοση που βγαίνει για κάθε τίτλο που γουστάρεις τρελλά ή θέλεις να παίρνεις day one τον τίτλο που σε ενδιαφέρει τότε ναι, χρειάζεσαι γερό πορτοφόλι είτε είσαι PCάκιας είτε κονσολάκιας.

                Κατά την ταπεινή μου άποψη έτσι όπως το βλέπω εγώ αν σε ενδιαφέρει κυριώς να παίζεις ποιοτικά παιχνίδια και όχι μόνο όταν είναι eye candy τότε να πάρεις ένα καλούτσικο PC, όχι ιδιαίτερα ακριβό και να αρχίσεις να ασχολείσαι με τους παλαιότερους τίτλους που σφύζουν από ποιότητα και δεν χάνουν την αίγλη τους όσα χρόνια κι αν περάσουν. Όταν έχω Planescape Torment, Neverwinter Nights 2, Baldur's Gate, Litte Big Adventure 1, 2, Riven, Grim Fandango, King's Quest, The Blackstone Chronicles, The Longest Journey, Fallout 1, 2, Tactics, Ultima Series, Wizardry 8, Morrowind, Gothic Series, Risen, Diablo 1, 2, Divine Divinity, Gabriel Knight 3, Ubik, Take No Prisoners, Icewind Dale, Hexen 2, Heretic 1, 2, Stonekeep, Schizm, Wing Commander Prophecy, Titan Quest, Larry Laffer Series, Betrayal at Krondor, Simon the Sorcerer, Syberia 1, 2, Still Life 1, 2, Arx Fatalis, Lands of Lore, Beneath A Steel Sky, Jack Orlando, Tex Murphy,Nocturnal, Black Dahlia, System Shock 2, Undying, Unreal, Warkammer 40000K: Chaos Gate, Total Annihilation, Maniac Mansion II: Day Of The Tentacle Dungeon Keeper, Alien vs Predator 1, 2, Druuna, Sacred, Revenant, Crusader: No Remorse/ Regret και δεν ξέρω' γω τι άλλο, ο κατάλογος είναι ατελείωτος...σιγά μην σκάσω λεφτά για να παίζω up to date PC Oriented games.

                Comment


                • #98
                  Originally posted by Ren_of_Heavens View Post
                  Πρόσφατα ασχολήθηκα με το τελευταίο Call of Duty στο Wii και νωρίτερα με το Modern Warfare 3 στο Xbox 360 ενός φίλου. Προσωπικά, δεν με εξιτάρει η διαφορά 30/60 fps. Καλή επίδοση είχα και στις 2 εκδόσεις. Καταλαβαίνω, όμως πως η ομαλότερη κίνηση είναι ατού από μόνη της. Τι να κάνω δηλαδή; Θα ανανεώνω κάθε 2 χρόνια το PC μου για να παίζω με 60fps και high settings τον κάθε καινούριο τεχνικά φιλόδοξο τίτλο που επρόκειτο να κυκλοφορήσει; Αυτό είναι το νόημα;
                  Δεν ισχύει αυτο με τα 2 χρονια παρα μονο αν εισαι power user, τα pc games εχουν graphics settings στα options που μπορεις να τα ρυθμισεις για να πιασεις 60fps, τωρα αν θες και max settings αυτο ειναι δικο σου προβλημα. To μηχανημα που θα αγορασεις εχει συγκεκριμενες δυνατοτητες, κανεις δεν σε αναγκαζει να πρεπει να παιζεις με max settings. PC gaming δεν ειναι μονο γραφικα οπως πολλοι γραφουν συνεχεια.

                  Οσο για τις τιμες οσο φτηνα και να ειναι τα console games σε pc θα ειναι παντα φτηνοτερα, ειτε day one ειτε 1 χρονο μετα. Η διαφορα ειναι αρκετη για να κανεις αν θελεις αναβαθμισεις.


                  π.χ



                  Originally posted by Ren_of_Heavens View Post
                  Είναι πιο εύκολο και πιο συχνή η διαδικασία να μαζευτείς με φίλους και να παίζεις online στο Xbox Live/ PSN (να παρλάρετε μέσω μικροφώνου) παρά να κανονίσεις συνάντηση στο PC π.χ. για LOL ή Dota.
                  Γιατι ειναι πιο ευκολο και πιο συχνη η διαδικασια??? Νομιζεις ειναι δυσκολο να κανεις post ενα event στο steam η να στειλεις μήνυμα στους φιλους σου?

                  Originally posted by Ren_of_Heavens View Post
                  σιγά μην σκάσω λεφτά για να παίζω up to date PC Oriented games.
                  Ενταξει, αυτο ειναι καθαρα προσωπική αποψη αφου δεν σου αρεσουν, αλλα εχω την αισθηση πως μειωνεις την αξια των pc oriented games ετσι οπως το γραφεις. Τοσο κακα ειναι?

                  Y.Γ: τι ωραια που ειναι να εχεις backwards compatibility και να παιζεις ολα αυτα τα παιχνιδια που εγραψες ακομα και σε ενα μπρικι, γιατι να παρεις ενα καλουτσικο pc και να παιξεις αυτα τα games? xD

                  Comment


                  • #99
                    Σίγουρα ναι, μιλάμε για προσωπική άποψη. Νομίζω ότι εξυπακούεται. Όσον αφορά τα νέα PC Games, δεν έχω κανένα πρόβλημα με την ποιότητά τους. Απλώς δεν θέλω να πληρώσω για να παίξω ορισμένα σε PC. Προτιμώ σε κονσόλα. Η κονσόλα είναι εύκολη και άμεση στη χρήση της. Βάζω το δισκάκι και παίζει, ακόμα και το installation προαιρετικό είναι. Ούτε πιθανή ασυμβατότητα με κάρτες, ούτε steam account confrmation, ούτε στα καλά καθούμενα να του βιδώνει του PCιού και να ψάχνομαι να βρω τι του καύλωσε και δεν μπορώ να τρέξω το game όπως ουκ ολίγες φορές εχεί συμβεί σε χρήστες. Στην τελική, με ενδιαφέρει η ψυχαγωγία μου. Μου αρέσει περισσότερο όταν έρχομαι κουρασμένος από το γραφείο (ευτυχώς μεσοΑυγουστιάσαμε και λασκάραμε) να παίζω χωρίς πολλά πολλά. Άνοιξε tray και κλείσε tray. Τίποτα άλλο. Και ναι με κάποιες αποκλειστικότητες κονσόλων περνάω καλύτερα από ότι με του PC. Το fun factor και την ικανοποίηση που βίωσα με τα Halo, Ratchet and Clank Series, Little Big Planet, Super Monkey Ball 2, Timesplitters 2,3, Demon Souls, Banjo Series, Perfect Dark XBLA, Mario Kart και ένα σωρό άλλα games δεν συγκρίνεται με τα αποκλειστικά ενός PCιού τελευταίας 5νταετίας και βάλε.

                    Όταν λέω καλούτσικο PC κάτι σαν μπρίκι το εννοώ.
                    Από κει και πέρα περί ορέξεως...

                    Comment


                    • Originally posted by BigBOSS View Post
                      Σιγά τα γραφικά του Halo 4 και του Last of Us.

                      direct feed εικονες απο την έκδοση του Last of Us για ps3


                      oλα ειναι flat με θολωμενα textures και παντου jaggies (πέρα απο τις βουτιές στα 20 fps).

                      η έκδοση του Witcher 2 για 360 δεν έτρεχε ουτε καν στα low, ουτε καν σε 720p και με 30fps.
                      Ναι, και είναι με τεράστια διαφορά το καλύτερο action adventure της περασμένης γενιάς (το οποίο αν δεν κάνω λάθος δεν το έπαιξες, υποθέτω λόγω των 20fps).

                      Η ποιότητα ενός τίτλου δεν εξαρτάται από τα γραφικά. Συνεισφέρουν πολύ στην προσωρινή εμπειρία που σου προσφέρει, αλλά αναδρομικά να το δεις, δε θα μιλάς για το πόσο γαμάτα γραφικά είχε το Witcher 2, αλλά για το πόσο καλό παιχνίδι ήταν.

                      Όσο κι αν υποστηρίζω το PC ως πλατφόρμα, η εμμονή στα γραφικά (και στα List wars) δεν αποτελούν το μοναδικό κριτήριο για τις προτιμήσεις του καθενός.

                      Comment


                      • Originally posted by Ren_of_Heavens View Post
                        Σίγουρα ναι, μιλάμε για προσωπική άποψη. Νομίζω ότι εξυπακούεται. Όσον αφορά τα νέα PC Games, δεν έχω κανένα πρόβλημα με την ποιότητά τους. Απλώς δεν θέλω να πληρώσω για να παίξω ορισμένα σε PC. Προτιμώ σε κονσόλα. Η κονσόλα είναι εύκολη και άμεση στη χρήση της. Βάζω το δισκάκι και παίζει, ακόμα και το installation προαιρετικό είναι. Ούτε πιθανή ασυμβατότητα με κάρτες, ούτε steam account confrmation, ούτε στα καλά καθούμενα να του βιδώνει του PCιού και να ψάχνομαι να βρω τι του καύλωσε και δεν μπορώ να τρέξω το game όπως ουκ ολίγες φορές εχεί συμβεί σε χρήστες. Στην τελική, με ενδιαφέρει η ψυχαγωγία μου. Μου αρέσει περισσότερο όταν έρχομαι κουρασμένος από το γραφείο (ευτυχώς μεσοΑυγουστιάσαμε και λασκάραμε) να παίζω χωρίς πολλά πολλά. Άνοιξε tray και κλείσε tray. Τίποτα άλλο. Και ναι με κάποιες αποκλειστικότητες κονσόλων περνάω καλύτερα από ότι με του PC. Το fun factor και την ικανοποίηση που βίωσα με τα Halo, Ratchet and Clank Series, Little Big Planet, Super Monkey Ball 2, Timesplitters 2,3, Demon Souls, Banjo Series, Perfect Dark XBLA, Mario Kart και ένα σωρό άλλα games δεν συγκρίνεται με τα αποκλειστικά ενός PCιού τελευταίας 5νταετίας και βάλε.

                        Όταν λέω καλούτσικο PC κάτι σαν μπρίκι το εννοώ.
                        Από κει και πέρα περί ορέξεως...
                        Απολυτα σεβαστα οσα γραφεις και ας διαφωνω ως προς την δυσκολια, αλλα θα σταθω σε ενα :

                        "ούτε steam account confrmation"

                        ενταξει, τα προβληματα ειναι εκνευριστικα αν συμβουν, ασυμβατοτητες αν υπαρξουν ειναι μεγαλο προβλημα, και εμενα μου την δινουν αυτα (αλλα ειναι σπανια πραγματικα) αλλα τωρα.. το steam account confrmation που κανεις 1 φορα (ΜΙΑ) ειναι προβλημα?

                        Comment


                        • Originally posted by Evans View Post
                          Ναι, και είναι με τεράστια διαφορά το καλύτερο action adventure της περασμένης γενιάς (το οποίο αν δεν κάνω λάθος δεν το έπαιξες, υποθέτω λόγω των 20fps).
                          όχι αγαπητέ δεν το έπαιξα διοτι μου κάηκε το ps3.

                          Και χωρις να το παιξω δεν ειπα οτι δεν ειναι απο τα καλύτερα παιχνίδια του ειδους αλλά πως τα γραφικά του δεν ειναι κατι το ιδιαίτερο, για ps3 ίσως ειναι.

                          Originally posted by Altair View Post
                          Ωραίος ο Ρεν,well said.
                          τσο και λο MGS5 και για pc χωρις να σκάσει χρήμα κανεις. και γω γλυτώνω τα παραπάνω έξοδα.

                          υγ: σε λιγα λεπτά θα κυκλοφορήσει μεγάλο gameplay βιντεο με Witcher 3.

                          Originally posted by Deus View Post
                          Τέλος, μια που έγινε αναφορά στο witcher 2, οι κονσολάδες του φορουμ έχουν αναφερθεί εκτενέστατα μέσω ποστ εντυπώσεων στο πόσο τα σπάει ο τίτλος και γιατί είναι ένα από τα καλύτερα rpg των τελευταίων ετών, από τους πισαδες δεν είδα τέτοια ποστ. Γενικά εμμένω σε ποστ που είχα κάνει παλιότερα, μόνο αναφορές σε τεχνικό τομέα και στο πόσο πατάνε τις κονσόλες βλέπω, καμία αναφορά σε καθαρό gameplay. Εξαιρείται ο Τίτος.
                          το οτι απο καποιους "pcαδες" δεν ειδες εδώ τέτοιες δημοσιεύσεις δεν λέει κάτι, δεν αρέσει σε όλους να γράφουνε σεντόνια με εντυπώσεις απο όλα τα παιχνίδια που παιζουνε ή τι οποιες εντυπώσεις μπορει να τις έχουνε γράψει σε άλλο φορουμ αποκλειστικά για pc games. Καποιοι δεν γράφουνε μόνο στο GO.

                          To οτι πχ απο εμένα δεν ειδες σεντόνια για το Witcher 2 δεν σημαινει πως δεν ξέρω τι έπαιζα ή ποσο καλο ειναι το παιχνίδι. Επισης γενικότερα τους τελευταιους μήνες, το φορουμ ήταν ψιλονέκρα.
                          Star Citizen videos Star Citizen gallery

                          Comment


                          • Με το να κάθεσαι και γράφεις κατεβατα για να δικαιολόγησεις το γιατι παιζεις πολλες ωρες την ημέρα video games ή για να υποστηρίξεις την ανωτερότητα του PC, αντι να παραθετεις τις εντυπωσεις σου, μονο τις απόψεις των deus, Altair και ren επιβεβαιώνεις.

                            (Owned )

                            Comment


                            • Ας μεταφερθούν τα ποστ στο σχετικό θέμα,μη χαλάμε το τόπικ ενός όπως όλα δείχνουν,αριστουργηματικού τίτλου.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Originally posted by Evans View Post
                                Με το να κάθεσαι και γράφεις κατεβατα για να δικαιολόγησεις το γιατι παιζεις πολλες ωρες την ημέρα video games ή για να υποστηρίξεις την ανωτερότητα του PC, αντι να παραθετεις τις εντυπωσεις σου, μονο τις απόψεις των deus, Altair και ren επιβεβαιώνεις.

                                (Owned )
                                lol το πρώτο που το έκανα; εγώ ποτέ δεν προκειται να απολογηθώ εδώ μέσα για το αν παιζω λίγο ή πολύ η να απολογηθώ εάν κάποια στιγμή δεν θα παιζω καθόλου.

                                Για το δεύτερο υπάρχει σχετικό τοπικ.

                                επισης ποιες εντυπωσεις μου να γράψω; για τα Guild Wars 2 ή Civilization V που εδώ δεν παιζει σχεδόν κανείς;
                                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                                Comment

                                Working...
                                X