Announcement

Collapse
No announcement yet.

The Witcher 3: Wild Hunt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Σχετικά με το downgrade, οι της cdproject ισχυρίζονται ότι το βιντεο που ανέβηκε ήταν απλώς χαμηλής ανάλυσης και θα υπάρξει και άλλο για να αποδείξουν αυτόν τους τον ισχυρισμό.

    Σας έχω και νέο μπόμπα μάγκες... Το witcher 3 έφαγε delay.Θα κυκλοφορήσει τον Μάιο τελικά. Να πω την αλήθεια δεν με χαλάει, ευκαιρία αφενός να τελειώσω με αυτά που παίζω τώρα αφενός και αφετέρου θα μειραστούν καλύτερα οι αγορές για παιχνίδια. Μέχρι τότε θα έχω ξεμπερδέψει και με το διάβασμα για proficiency, μια χαρά.Type 0 και bloodborne θα τιμηθούν έως τότε.


    Tidy!

    Do not blame me.Blame yourself or God.
    In Matsuno we trust.

    Comment


    • Εντάξει πίκρα δεν το περίμενα αυτό να πάει ουσιαστικά για δεύτερη αναβολή κυκλοφορίας, αλλά αν ειναι να το κάνουνε ακόμη καλύτερο και να μην βγάλουνε ένα προβληματικο προιόν τοτε εγκρίνω.

      Ούτως ή αλλως νέα games δεν θα μας λείψουνε. Σε λίγες ημέρες κυκλοφορεί το MGS Ground Zeroes στο pc, τον ιανουάριου το GTAV ενώ φεβρουάριο έρχεται το Batman Arkham Knight που όπως δειχνει θα σπάει κόκκαλα. Επίσης μάααλον θα ασχοληθώ και με το Dragon Age Inquisition.
      Star Citizen videos Star Citizen gallery

      Comment


      • Το Arkham Knight εχει μετατεθεί για Ιούνιο αν δεν απατώμαι.

        Για το Witcher 3 χαίρομαι αλλα μετα το χαμό που έγινε Στο neogaf, τα downgrades etc με έχουν ζώσει λιγο τα φίδια- λιγο όμως μιας και θελω να πιστεύω πως θα είναι πολυ καλό το game, έστω για να δούμε πως κλείνει η τριλογία.
        «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

        Comment


        • Δε θα έπρεπε να σε ανησυχεί, ως τώρα η CD Projekt δε μας έχει κάνει καμία κουτσουκέλα για να μας κάνει τώρα. Εμένα δε με απασχολεί καθόλου για να είμαι ειλικρινής, δεν πάνε να το καθυστερήσουν ένα χρόνο ακόμα. Ξέρουμε ότι το κάνουν για optimisation. Καλύτερα κάτι τέτοιο, παρά το άλλο άκρο, που είναι και η νόρμα εδώ που τα λέμε (κακογραμμένα παιχνίδια που τα κυκλοφορούν πριν καλά καλά ολοκληρωθούν).

          Comment


          • Originally posted by Sinclair
            Το Arkham Knight εχει μετατεθεί για Ιούνιο αν δεν απατώμαι.

            Για το Witcher 3 χαίρομαι αλλα μετα το χαμό που έγινε Στο neogaf, τα downgrades etc με έχουν ζώσει λιγο τα φίδια- λιγο όμως μιας και θελω να πιστεύω πως θα είναι πολυ καλό το game, έστω για να δούμε πως κλείνει η τριλογία.
            Επειδή μπαίνω και διαβάζω συχνά NeoGaf οι περισσότεροι είναι trollάρες. Μιλάνε μόνο επειδή ένα θέμα έχει κίνηση και δεν έχουν ιδέα τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια. Καφενείο έχουν καταντήσει πάρα πολλά θέματα και ελάχιστα μέλη είναι εκείνα που μιλάνε με επιχειρήματα και όχι απλά σχόλια γκρίνιας και κοριτσίστικης συμπεριφοράς. Μάλλον, το μόνο πρόβλημα που απασχολεί την ζωή τους είναι πότε θα παίξουνε σωστά matchmaking στο Masterchief Collection, ή πότε θα έχουν 5 frames παραπάνω στο Unity στην PS 4 έκδοση,για να αναφέρω μερικά πρόσφατα παραδείγματα. Άν ξέρανε πως λειτουργεί ο κόσμος έξω θα προσέχανε τι λέγανε.
            Όχι σαν τον άλλον τον μαλάκα που ήθελε να αυτοκτονήσει επειδή δεν μπορεί να παίξει online Halo 2...Τςςςςςςςςς έχει λαλήσει ο κοσμάκης εδώ κι εκεί.

            Το Witcher 3 θα γαμάει. Όλοι θα το παίξουμε (όχι ο Ramp) και όλοι θα λέμε πόσο γαμάτο ήταν μέχρι να τελειώσει. Τώρα αν είναι λίγο ή πολύ downgrade σε σχέση με τα standards του καθενός, στα τέτοια μου.

            Comment


            • Το Witcher 3 θα γαμάει. Όλοι θα το παίξουμε (όχι ο Ramp) και όλοι θα λέμε πόσο γαμάτο ήταν μέχρι να τελειώσει. Τώρα αν είναι λίγο ή πολύ downgrade σε σχέση με τα standards του καθενός, στα τέτοια μου.
              Εγώ δε νομίζω να το παίξω.
              Originally posted by Squall Leonhart
              I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
              Originally posted by 丹野
              Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
              Originally posted by Ryu_gr
              υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

              Comment


              • Originally posted by straier
                Εγώ δε νομίζω να το παίξω.
                Θα το παίξεις στο PS 4 που θα πάρεις αλλιώς:axe:

                Comment


                • Εγώ θα το πάρω σίγουρα.Το κατά πόσο θα το παίξω είναι πονεμένη ιστορία.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Θα το παίξεις στο PS 4 που θα πάρεις αλλιώς:axe:
                    Μπα δοκίμασα ένα από τα προηγούμενα (δε θυμάμαι ποιο) και δεν την πάλεψα πάνω από μισάωρο. Έχω απλά αποδεχτεί πως wrpg και εγώ απλά δεν πάμε μαζί...
                    Originally posted by Squall Leonhart
                    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                    Originally posted by 丹野
                    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                    Originally posted by Ryu_gr
                    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                    Comment


                    • Originally posted by Altair
                      Εγώ θα το πάρω σίγουρα.Το κατά πόσο θα το παίξω είναι πονεμένη ιστορία.
                      ποιος ο λογος να το παρεις χωρις να σκοπεύεις να το παιξεις; αν ειναι έτσι παρτο και μετά δώστο σε άλλον
                      Star Citizen videos Star Citizen gallery

                      Comment


                      • Φυσικά και σκοεπύω να το παίξω ρε συ.Το αν θα τα καταφέρω είναι άλλο θέμα.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Η CD Projekt κυκλοφόρησε νέες, εκπληκτικές εικόνες από το παιχνίδι

                          απολαύστε

                          Star Citizen videos Star Citizen gallery

                          Comment


                          • Συμφωνα με την CD Projekt o τίτλος πήρε εκ νέου αναβολή της κυκλοφορίας του προκειμένου να διορθωθούν τα διάφορα bugs καθώς και για την βελτιστοποίηση του, δηλαδή για να τρέχει καλυτερα. Τους έχω εμπιστοσύνη. Υπομονή.

                            The Witcher 3 is finished; delay is solely for bug-stomping


                            A big, beautiful, sprawling action RPG full of rich stories, and suffused with an oppressive darkness.
                            Star Citizen videos Star Citizen gallery

                            Comment


                            • από σελίδα στο facebook

                              The Witcher 3: Wild Hunt launches on May 19th, 2015. If you are looking to play the game on PC, here are the minimum and recommended system requirements.
                              Minimum System Requirements
                              Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz
                              AMD CPU Phenom II X4 940
                              Nvidia GPU GeForce GTX 660
                              AMD GPU Radeon HD 7870
                              RAM 6GB
                              OS 64-bit Windows 7 or 64-bit Windows 8 (8.1)
                              Direct X 11
                              HDD Space 40 GB


                              Recommended System Requirements
                              Intel CPU Core i7 3770 3,4 GHz
                              AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
                              Nvidia GPU GeForce GTX 770
                              AMD GPU Radeon R9 290
                              RAM 8GB
                              OS 64-bit Windows 7 or 64-bit Windows 8 (8.1)
                              Direct X 11
                              HDD Space 40 GB
                              Star Citizen videos Star Citizen gallery

                              Comment


                              • Οκ, wtf? Πρωτος κανονας στα wRPGs ειναι οτι το παιχνιδι πρεπει να τρεχει και σε πισι 3ετιας εστω και με σαπια textures kai 30 fps. Αν η 450τζιτιες μου δεν το παιζει στο λοου θα πεσουν φαπιδια.

                                Comment

                                Working...
                                X