Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mario Kart 8 - Τώρα και σε Deluxe έκδοση!! (Switch/Wii U)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

    Comment


    • Είναι free;
      Carpe diem

      Comment


      • Όχι. Νομίζω πως ειναι στο πρώτο απο τα δυο DLC packs που κυκλοφορεί το Νοέμβρη.
        «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

        Comment


        • Ειναι μια απο τις 8 νεες πιστες (2 νεα cups) του πρωτου DLC που κυκλοφορει τον Νοεμβρη εναντι 8€ (ή 12€ αν καποιος αγορασει μαζι και το dlc 2 που θα βγει το Μαϊο).
          Do a barrel roll!

          Comment


          • Αυτό δεν έχει καμία σχέση με Mario Kart πάντως.Οι ελπίδες μου πάνε πλέον στις retro πίστες...Και θέλω να δω κάτι ωραίο οπτικά από zelda.
            Nintendo I.D.: paixtis
            3ds friend code: 2664-2347-7128

            Comment


            • Originally posted by paixtis View Post
              Αυτό δεν έχει καμία σχέση με Mario Kart πάντως.Οι ελπίδες μου πάνε πλέον στις retro πίστες...Και θέλω να δω κάτι ωραίο οπτικά από zelda.
              Άρχισαν οι δικαιολογίες από τώρα βλέπω...

              Comment


              • Καμία δικαιολογία!Είχαμε δεν είχαμε παράγοντες τύχης τώρα να μπει και η random λογική στις πίστες να τα ισοπεδώσουμε όλα!
                Nintendo I.D.: paixtis
                3ds friend code: 2664-2347-7128

                Comment


                • Για όλους θα είναι random. Εδώ θα φανεί το skill. Ποιος θα προσαρμοστεί πιο γρήγορα σε μία πίστα που δεν ξέρεις τι θα σου φέρει.

                  Comment


                  • Βγήκε!Τρεχάτε!Μόλις το κατεβάζω!Αργεί πολύ!
                    Nintendo I.D.: paixtis
                    3ds friend code: 2664-2347-7128

                    Comment


                    • Ειμαι δουλεια αλλα λογικα οταν γυρισω θα ναι ηδη κατεβασμενο

                      ΥΓ: Εσυ πως και δε κραζεις;
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • Δεν έχω κάτι να κράξω εκτός απ'την έλλειψη unlockables.Ούτε στάμπες δεν έχει...
                        Η excite track δεν αλλάζει κάθε φορά όπως λέγανε από το όσο έπαιξα.Μήπως είναι μόνο για multi και online?
                        Nintendo I.D.: paixtis
                        3ds friend code: 2664-2347-7128

                        Comment


                        • Ξερω οτι δεν αλλαζει στο TT, μαλλον ουτε στο GP αν ειναι οπως λες.
                          Do a barrel roll!

                          Comment


                          • Οπότε είναι μόνο multi και online?Ή μούφα τελικά?
                            Nintendo I.D.: paixtis
                            3ds friend code: 2664-2347-7128

                            Comment


                            • Πότε θα παίξουμε να ξεφτιλίσουμε τον paixti για ακόμα μία φορά;

                              Comment


                              • Άμα κανονίσετε,πείτε μου να συνδέσω WiiU.Μπορεί να βγω τελευταίος αλλά δεν έχει σημασία.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X