Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mario Kart 8 - Τώρα και σε Deluxe έκδοση!! (Switch/Wii U)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aion σε έχω νομίζω!
    Παντού paixtis για να μην μπερδευόμαστε(το λέει και η υπογραφή μου)!Κάντε add και οι υπόλοιποι και έλεγξτο και συ!
    Nintendo I.D.: paixtis
    3ds friend code: 2664-2347-7128

    Comment


    • Ένας Βαγγέλης που μου έστειλε μνμ ότι μου έκανε κλήση είναι κάποιος από εδώ; Έχω ψιλομπερδευτεί. Τον Grimmtak τον έχω, τον Burai τον έχω, τον paixti δεν τον έχω. Το δικό σου Aion ποιο είναι; Όπως και τον ΙΗΝΕ δεν ξέρω αν έχω.

      Α, και πως βλέπω αν κάποιος με καλεί; Γιατί δεν είδα καμία κλήση όσο έπαιζα.

      edit:

      You don't fuck with Luigi



      Comment


      • "Bastardo!" "Move fromda waaay!":xp: Bad Luigi! BAAAD Luigi!

        paixtis δεν το είδα στην υπογραφή σου, στραβομάρα! Anw όντως σε έχω.

        Enpsty με έχεις ρε. Έβλεπα συχνά το ghost σου όταν έπαιζα SM3DW.;) Ούτε εγώ πάντως ξέρω πως γίνονται οι κλήσεις καθώς παίζεις.

        Grimmtak done.

        Comment


        • Must resist!
          Do a barrel roll!

          Comment


          • Originally posted by Enpsty View Post
            Ένας Βαγγέλης που μου έστειλε μνμ ότι μου έκανε κλήση είναι κάποιος από εδώ; Έχω ψιλομπερδευτεί. Τον Grimmtak τον έχω, τον Burai τον έχω, τον paixti δεν τον έχω. Το δικό σου Aion ποιο είναι; Όπως και τον ΙΗΝΕ δεν ξέρω αν έχω.
            Κάνε με add!!!
            Nintendo I.D.: paixtis
            3ds friend code: 2664-2347-7128

            Comment




            • :resp:

              Comment


              • LOL Εγινε ειδηση!

                Luigi's 'death stare' will instantly make you want to buy Mario Kart 8
                Do a barrel roll!

                Comment




                • Ένας λόγος παραπάνω για τους ακόμα διστακτικούς αγοράσουν το παιχνίδι.

                  Comment


                  • Ας τα παρουμε απο την αρχη για οσους δεν μπηκανε ακομα στην "next gen" της μαμας ninty

                    1) το premium mario kart bundle ΔΕΝ το φερνει η nortec, αρα αμα παρουμε κατι αντιστοιχο απο αγγλια και χρειαστουμε after sales support την κατσαμε ετσι ?

                    2) μπορει καποιος να παρει mario kart 8 μεχρι το τελος του Ιουλιου ( προφανως οχι μεταχειρισμενο ) να το κανει register στο αγγλικο nintendo club απο το PC του και να καβατζωσει τον κωδικο για το τζαμπε game, o οποιος θα ισχυει μεχρι τελος σεπτεμβριου, αρα δεν χρειαζεται ντε και καλα να εχεις wii U για να σου δωσουν τον κωδικο σωστα ?

                    3) το mario kart bundle βγαινει απο amazon uk μαζι με τα μεταφορικα 270 λιρες δηλαδη πανω απο 330 ευρω, ποιος ο λογος να μην δωσει καποιος 240 για σκετο basic και αλλα 45-50 για το game ? Μια περιοδο εβρισκες basic στα 220 απο το skroutz, δεν ειναι απιθανο να το ξαναριξουν imo.

                    Comment


                    • Μακράν το καλύτερο

                      Comment


                      • Πάντα αντιπαθούσα το Luigi...
                        Originally posted by Squall Leonhart
                        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                        Originally posted by 丹野
                        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                        Originally posted by Ryu_gr
                        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                        Comment


                        • Δεν είσαι ο μόνος.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Η nortec ξέρω οτι έχει καλό support και καλη συνεργασια με NoE. Μη σ απασχολεί αυτό crpl.
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • Btw οι πωλήσεις παγκοσμίως του παιχνιδιού άγγιξαν τα 1,2 μύρια τις πρώτες μέρες!Απίστευτα πράγματα!
                              Επίσης λόγω Mario Kart 8 οι πωλήσεις του WiiU στην Αγγλία αυξήθηκαν κατά 666%...lol
                              Nintendo I.D.: paixtis
                              3ds friend code: 2664-2347-7128

                              Comment


                              • pr0 review, ουτε drift δεν ξερει να κανει



                                Παρακαλουνται τα μελη να ετοιμασουν υλικο για το καναλι του GO !

                                edit : ο αλλος γραφει για 1080p και θαβει το battle mode, ΑΧΑΧΟΥΧΑ !! http://www.gameover.gr/reviews/item/27819-mario-kart-8

                                Comment

                                Working...
                                X