Announcement

Collapse
No announcement yet.

The Legend of Zelda Breath of the Wild |OT| Hardcore Morrowind

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Christop εχω ενα εξτρα Wii U, το θες για 100€;
    Do a barrel roll!

    Comment


    • #92
      8,30 έχω. :p

      Comment


      • #93
        Πάρε το ChrisTop και πίστωση στο Σώρρα.

        Comment


        • #94
          Αυτό μου τράβηξε την προσοχή:

          "Nineteen years on, Ocarina is still held up as the high-water mark of one of gaming’s best-loved – and greatest – series. Now it may have to settle for second place."
          |EDGE|

          Comment


          • #95


            Θα το θυμόμαστε για πολύ καιρό το μπάσιμο του 2017. ( στο gaming, γιατί κατά τα άλλα...)
            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

            Comment


            • #96
              καλούτσικο φαίνεται



























              :p

              PK World - Τα πάντα για Disney comics!

              Comment


              • #97
                κανόνισα και θα το έχω σήμερα. ήδη έχω πιει 3 καφέδες. δεν κοιμόμαστε σήμερα λέμε.

                Comment


                • #98
                  Καλά το τι γίνεται στο ιντερνετ δεν περιγράφεται... 60 reviews και ο μέσος όρος της βαθμολογίας είναι 98, συναγωνίζεται με το ocarina πλέον. Έπεσε και το gaf.

                  Δεν θυμάμαι πότε είχαμε να ζήσουμε τέτοιον ενθουσιασμό με κάποιο game. Περιμένω τις εντυπώσεις σας αύριο παιδιά!


                  Tidy!

                  Do not blame me.Blame yourself or God.
                  In Matsuno we trust.

                  Comment


                  • #99
                    Με την διαφορά ότι το Ocarina είχε μόνο 26 reviews,και βγήκε σε μια περίοδο πιο "παρθένα".Οπότε καταλαβαίνουμε όλοι,ότι το BOTW μάλλον πάει για Game of the Forever.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • Εγώ το έπαιξα λίγο προχθές από τα γνωστά λημέρια και θα το συνεχίσω σήμερα καλώς εχόντων των πραγμάτων. Μου φαίνεται πολύ διαφορετικό με βάση την Zelda λογική.. Είμαι λίγο επιφυλακτικός. Άλλα μου άρεσαν, άλλα όχι..Θα δείξει στην πορεία. Θέλω να δω και το story αλλά και τα dungeons.
                      Nintendo I.D.: paixtis
                      3ds friend code: 2664-2347-7128

                      Comment


                      • Ραμπίδη άμεσα ban αν ο paiktis γράψει τίποτα αρνητικό.

                        Comment


                        • Ban σε όποιον το παίζει από τα γνωστά τα στέκια.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Ban σε οποιον νομιζει οτι τα Assassins Creed εχιουν καμια σχεση με το open world του BotW.
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • Με προκαλεί να βγούμε off topic.Διάγραψέ τα μετά.
                              Πρώτον Νουμπίδη,τα A Creed ήταν τα πρώτα Open World που μέσω σκαρφαλώματος πήγαινες παντού.Μάντεψε από που το πήρε το Zelda λοιπόν.Για να μη μιλήσω για τα Towers και χίλια δυο άλλα.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Συγχαρητηρια να τους πεις! Εχουν φτιαξει 6-7 games κι ακομη τρωνε κραξιμο, η Nintendo με τη μια ωπ παρε ενα 98% metacritic, πες μου ποσο πονεσε

                                ΥΓ: Για μενα το πρωτο open world ηταν το OoT. Και τωρα καταλαβα γιατι με απογοητευσε η σειρα μετα απο αυτο. Στη πραγματικοτητα το ΟοΤ δεν ειναι open world, ειναι πολυ γραμμικο κι οσοι το παιζουν τωρα δε βλεπουν γιατι εκανε τετοιο χαμο. Ομως οταν το παιξα εγω το παιξα τελειως διαφορετικα. Θυμαμαι ακομη οτι πριν καν τελειωσω το Deku Tree ειχα παει στα lost wods - δεν ειχε καποιο νοημα αλλα μπορουσες. Κι αν το ψαχνες καλα ξαφνικα βρισκοσουν στη Goron City με μερικα βραχια μπροστα σου. Κι αναρωτιωσουν τι ειναι ολα αυτα και πως συνδεονται. Αυτο ηταν το OoT για μενα, ειχες ενα μερος να πας καθε στιγμη αλλα μπορεις να επισκευθεις και αλλα 3-4 χωρις να μπορεις να κανεις κατι εκει. Θυμαμαι με τον αδερφο μου να χουμε κολλησει σε 3-4 σημεια για καιρο στο game, κι ομως παραλληλα τριγυρηζαμε τη Hyrule και καναμε ασχετα πραγματα, κι οταν βρισκαμε ενα μυστικο ενθουσιαζομασταν πιστευοντας οτι καπως θα ωφελουσε στο σημειο που ειχαμε κολλησει. Αυτη τη μοναδικη εμπειρια κανενα μεταγενεστερο Zelda δε μου την εδωσε.
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X