Announcement

Collapse
No announcement yet.

Star Wars Games

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by sub_zero View Post
    To kotor σήμερα στέκεται; Λάβετε υπόψιν ότι είμαι άσχετος με το σύμπαν του star wars γενικά
    Steam sales ε;

    Comment


    • #32
      Ιδέα σας Η πλάκα είναι ότι το παιχνίδι το είχα αγοράσει ζελατινάτο σε ξεφτίλα τιμή για χκουτο αλλά λέω άμα μου έρθει να ασχοληθώ το αγοράζω και από σουηδία:troll: και τελικά το είχα πουλήσει στον :tanno:

      Comment


      • #33
        Το είχα παίξει 22 ώρες πριν κάνα 6 μηνο.

        Στέκει πολύ εύκολα,ακόμα και στα γραφικά και για 2,24 ούτε να το σκέφτεσαι.

        Απλά είναι κρίμα να το παίξεις δίχως να έχεις δει την original τριλογία!Σεναριακά δεν έχει καμία σχέση αλλά οκ όταν θα πηγαίνεις Τατουίν ή θα βλέπεις κάνα Γούκι να ξές τι είναι ρε παιδί μου


        Comment


        • #34
          Απλά είναι κρίμα να το παίξεις δίχως να έχεις δει την original τριλογία
          Κι εσύ έτσι τα έπαιξες .

          Comment


          • #35
            Μετά θα "πρέπει" να παίξω και το 2;

            Comment


            • #36
              Οχι δεν χρειάζεται να παίξεις και το 2 , είναι αυτοτελής σεναριακα. Δεν είναι Mass Effect που πρέπει να τα παίξεις και τα 3 για να δεις όλη την ιστορία.

              Απλά είναι κρίμα να το παίξεις δίχως να έχεις δει την original τριλογία
              Οντως είναι κρίμα γιατί μόνο έτσι θα καταλάβεις ότι το KOTOR saga είναι καλύτερο από τις ταινίες .

              Comment


              • #37
                Originally posted by Evans View Post
                Κι εσύ έτσι τα έπαιξες .
                no?

                Το ξεκίνησα όταν είχα τελειώσει το 6ο επεισόδιο


                Comment


                • #38
                  Ναι παιχνιδάρα, μετέπειτα rpg games της bioware και μη πατάνε στην πετυχημένη συνταγή του με τις επιλογές στους διαλόγους, μονοπάτι καλού-κακού, side-quests κ.ά. Και ωραία star wars ατμόσφαιρα.
                  The illusion of free will is an illusion.

                  Comment


                  • #39
                    Και μετά τσίμπα ένα Old Republic για Star Wars δόσεις σε αμφεταμίνες.
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      μάπα δεν είναι αυτό;

                      Comment


                      • #41
                        Χμ. Το story, που είναι το δωρεάν περιεχόμενο, αξίζει. Και πλέον είναι τζάμπα. Αυτό που θα σε ενδιαφέρει όμως μετά τα KotoR 1 + 2 βρίσκεται σε Star Wars νουβέλες, αν και μπορείς να διαβάσεις μια καλή περίληψη στη Star Wars Wiki.

                        Παρεπιπτόντως θα έπρεπε ήδη να παίζεις KotoR.
                        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                        Comment


                        • #42
                          Καλά άμα με έκαιγε τόσο η ιστορία των star wars θα είχα δει και τις ταινίες και θα είχα παίξει και κανένα παιχνίδι όλα αυτά τα χρόνια. Πιο πολύ λόγω bioware με ενδιέφερε και το kotor. Μάλλον θα το τσιμπήσω τελικά λόγω τιμής γιατί δύσκολα να παιχτεί σύντομα. Πολλά παιχνίδια λίγος χρόνος, καταραμένο steam

                          Comment


                          • #43
                            Πολλά παιχνίδια λίγος χρόνος, καταραμένο steam
                            QFT

                            Comment

                            Working...
                            X