Announcement

Collapse
No announcement yet.

Demos - Συζήτηση και εντυπώσεις

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Ρε παιδιά τελικά τα "κλειδωμενα" ντεμο δεν ειναι κλειδωμενα σε όλη την ΕΕ πάρα μόνο στην Ελλάδα;Γιατί μια φίλη μου από Φινλανδία κατέβασε το dark sector ενώ εγώ π@π@ρια.
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • #92
      Μαλλον επειδη εχει δηλωσει Φινλανδια οπως φανταζομαι... Ειναι θεμα χωρων.. Πχ στην Αγγλια δε σε αφηνει να κατεβασεις τιτλους για 18+, το ιδιο νομιζω και στη Γερμανια. Σε αλλες χωρες δεν υπαρχει προβλημα... afaik .

      Επαιξα παντως το Top Spin 3 και οφειλω να ομολογησω πως ειναι αρκετα δυσκολο .

      Comment


      • #93
        Ωχ μλκια και δεν μπορώ να το αλλάξω τωρα και να βάλω Φινλανδια αντι για Αγγλια γμτ afaik
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • #94
          Αfaik μπορεις. Αν αλλαξεις τα location settings σου μεσω email account δε γινεται δουλεια;
          Μετα βαζεις και στο Locale του 360 Greece και εισαι κομπλε.. imho και afaik.

          Comment


          • #95
            Μωρε το αλλαξα στο mail αλλά ακόμα δεν κατεβαίνει.Ισως Ελλαδοwned να μην εχει να κανει με την Αγγλία.
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • #96
              Μωρε το αλλαξα στο mail αλλά ακόμα δεν κατεβαίνει.Ισως Ελλαδοwned να μην εχει να κανει με την Αγγλία.
              [/b]
              Φτιάξε άλλο mail account σε άλλη χώρα και άλλον λογαριασμό. Νομίζω πως και να το αλλάξεις δεν αλλάζει το account, πρέπει μάλλον να ναι από την αρχή ξένο.


              Comment


              • #97
                Φτιάξε άλλο mail account σε άλλη χώρα και άλλον λογαριασμό. Νομίζω πως και να το αλλάξεις δεν αλλάζει το account, πρέπει μάλλον να ναι από την αρχή ξένο.
                [/b]
                naaahh...
                Originally posted by Raf
                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                Comment


                • #98
                  Μόλις έπαιξα το Civilization Revolution demo στο 360 και μου άρεσε πάρα πολύ. Δώστε του μια ευκαιρία και πείτε μου εντυπώσεις. Είχα κάνει post και στο κατάλληλο thread αλλά δεν είδα καμία απάντηση οπότε το γράφω κι εδώ.

                  Αν αρέσει σε 2-3 άτομα ακόμα θα μπορούμε να το πάρουμε και να παίζουμε online ματσάκια το βράδυ.


                  Comment


                  • #99
                    Παιδιά κατέβασα το Folklore demo και μου άρεσε πολύ. Έχει καταπληκτική αισθητική και μουσική. Θα το αγοράσω σίγουρα κάποια στιγμή (σε πολύ χαμηλή τιμή).

                    Το έχει παίξει κανένας να πει εντυπώσεις;

                    Comment


                    • epese sta 30 euro sto plaisio evans.....
                      Deus Misereatur...
                      Gloria filiorum patres i.e.m.e
                      Viva los Vatos Locos

                      ---------------------
                      UNITED WE STAND DIVIDED WE FALL...

                      Comment


                      • Ακούγεται καλή τιμή. Με ένα search στο ebay το βρήκα κάπου τόσο, άρα αν δεν το έχει το πλαίσιο κατά το Σεπτέμβρη θα το πάρω από ebay. Πάντως μου φάνηκε πάρα πολύ ενδιαφέρον παιχνίδι, η ατμόσφαιρα και η μουσική του είναι τέλειες... Μου θύμισε πάρα πολυ αισθητική Burton.

                        Comment


                        • Λοιπον, μιας κι εχω κατεβασει ενα τσουβαλι απο demos και δεν ασχοληθηκα με κανενα εδω και καιρο, εκατσα σημερα κι εριξα μια ματια στα εξης:

                          Too Human:Meh...απογοητευση.Ειλικρινα, δε μπορω να καταλαβω τι βρισκει ο κοσμος σε τετοιου ιδους "τιτλους" αλλα αυτος ο συγκεκριμενος ουτε καν ομορφα textures δεν εχει...για να μη μιλησω για το gameplay..."πιου πιου!!!" loot-loot-loot "πιου πιου, bang bang!!!"...χαλι μαυρο.Με αφησε αδιαφορο και απορημενο...αυτη ειναι λοιπον η μεγαλειωδης SK που μας εδωσε το ιερο Eternal Darkness???

                          Tales of Vesperia:Το βρηκα πολυ χαριτωμενο με ομορφα χρωματικα και gameplay ιδιο με τα αλλα μερη της σειρας (αν και δεν εχω σχεδον καμια εμπειρια μαζι της εγω δει αρκετους τιτλους Tales).Λογικα το τελικο προιον θα ειναι αξιολογο.Αφηνει καλη εντυπωση το demo παντως.

                          Αυτα για την ωρα, θα επανελθω αν εχω κατι νεοτερο.
                          <div align="center">

                          "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                          Comment


                          • To Braid είναι ΤΕΛΕΙΟ&#33;&#33;&#33; Κατέβασα το demo και τρελάθηκα, τέλειο παιχνίδι και 100% αγορά για μένα. Παιδιά δοκιμάστε το, είναι φοβερό, πανέξυπνο.

                            Comment


                            • To Braid είναι ΤΕΛΕΙΟ&#33;&#33;&#33; Κατέβασα το demo και τρελάθηκα, τέλειο παιχνίδι και 100% αγορά για μένα. Παιδιά δοκιμάστε το, είναι φοβερό, πανέξυπνο.
                              [/b]

                              Δικιο εχεις,ειναι σουπερ το Βraid,δυστυχως εχω μονο 800(το Braid εχει 1200) ποντους οι οποιο θα πανε η στο GW:Retro Evolved 2(ειναι πολυ καλο αλλα τωρα παιζω το 1) η στο ΒC:Rearmed(περιμενω να δοκιμασω το trial του για να αποφασισω).

                              Comment


                              • Μολις επαιξα το demo του Αlone in the Dark.To παιχνιδι μου αφησε σχετικα μετρια εντυπωση,με μερικα θετικα στοιχεια(καλη ατμοσφαιρα χωρις ομως να ειναι σε κανενα σημειο τρομακτικο,αρκετο interactivity με το περιβαλλον,τα fire animations) αλλα και πολλα αρνητικα(κακος χειρισμος,αισχρο transition απο 1rd σε 3rd person,χαλια real time inventory).Bugs και glitches παντως στο demo δεν παρατηρισα,μπορει να ασχοληθω αν πετυχω τον τιτλο στα 10-15ευρωπουλα.

                                Comment

                                Working...
                                X