Announcement

Collapse
No announcement yet.

I just finished

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Μπα, απλά καλοκαίριασε

    Ξέχασα πριν να βάλω το Raam's Shadow στη λίστα.

    Comment


    • Apollo Justice τέλος.Περισσότερα το βράδυ.
      Carpe diem

      Comment


      • Star Fox 64 3DS. Εν ταχει να πω πως το χαρηκα περισσοτερο απ' οσο περιμενα κυριως γιατι οταν το παιζα 15 χρονια πριν νομιζα πως το χα λιωσει και τωρα τουλαχιστον οντως εκανα unlock ολες τις πιστες, μαζι με καποιες που παλιοτερα δεν ειχα δει καν. Το port ειναι οπτικα πολυ καλυτερο απο την εκδοση του 64, ενω εχουν γινει καποιες μικροαλλαγες στα alternative routes κτλ, οποτε το πώς πας απο πιστα σε πιστα δεν ισχυει επακριβως οπως ισχυε στο 64. Το επομενο βημα ειναι gold medal σε καθε πιστα πραγμα οχι ιδιαιτερα δυσκολο, αλλα δε νομιζω να ασχοληθω κιολας αμεσα.

        Ευτυχως εχουν βαλει score attack mode οποτε μπορει κανεις να βελτιωθει σε καθε πιστα ξεχωριστα και αν θελει συνολικο high score μετα θα ειναι ετοιμος για το καλυτερο δυνατο run. Επισης δινεται επιλογη για 3ds mode και 64 mode (οπου εκει τιποτα δεν εχει αλλαξει απο το πρωτοτυπο φανταζομαι).
        Καλη φαση γενικα ιδιως για καποιον που δεν εχει παιξει ποτε το παιχνιδι, αλλα οκ ευκαιρια να δουμε τιποτα αλλο με την πρωτη ευκαιρια.

        Υ.Γ. 1
        Το παιχνιδι εχει πιο πολλες memorable ατακες απ' οσες θυμομουν, το do a barrel roll ειναι απλα η αρχη.
        Υ.Γ. 2
        Στη 2η πιστα (normal route - meteo) 10+ φορες δοκιμασα, αλλες τοσες απετυχα να περασω ολα τα rings που σε οδηγουν στο alternative route. Δεν το θυμομουν τοσο δυσκολο, wtf, σκουριασα για τα καλα.
        Υ.Γ. 3
        Πραγματικα δε θελω καποιο μεγαλο studio της N να κανει το επομενο Star Fox, μου φαινεται απιθανο να δουμε κατι εξαιρετικο, μονο καμια Treasure μπορει να δωσει ρεστα στο συγκεκριμενο ειδος.

        Comment


        • Το 3D του ήταν καλό;

          Comment


          • Δεν ξερω (οκ δε βλεπω καν 3d).

            Comment


            • teliosa to uncharted golden abyss sto ps vita mou arese arketa tora skeftome ti na agoraso ime anamesa se shinobido 2,gravity rush,resistance burning skies.pio lete na paro?

              Comment


              • Gravity Rush
                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                Kindred, this blade and I.
                "

                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                Greek Gaming Videos
                Greek Final Fantasy Forum

                Comment


                • Originally posted by Ground_zero View Post
                  Gravity Rush
                  to exis pexi?

                  Comment


                  • Oxi alla to trailer einai gamato
                    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                    Kindred, this blade and I.
                    "

                    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                    Greek Gaming Videos
                    Greek Final Fantasy Forum

                    Comment


                    • Originally posted by Ground_zero
                      Oxi alla to trailer einai gamato
                      katevazo to demo tora na to dokimaso

                      Comment


                      • Gravity Rush προτείνω και γω.
                        Βέβαια είναι σχετικά μικρό παιχνίδι οπότε σε βλέπω να το τερματίζεις σε 3 ώρες με platinum.
                        Originally posted by Squall Leonhart
                        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                        Originally posted by 丹野
                        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                        Originally posted by Ryu_gr
                        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                        Comment


                        • Originally posted by straier
                          Gravity Rush προτείνω και γω.
                          Βέβαια είναι σχετικά μικρό παιχνίδι οπότε σε βλέπω να το τερματίζεις σε 3 ώρες με platinum.
                          katevasa to demo den mou afise ke tis kaliteres entiposis,vasika zalistika kapos me to gameplay

                          Comment


                          • Τελειωσα το L.A noire μετα απο 38 ωρες συνολο, ολες οι υποθεσεις ( αγορασα το complete σε προσφορα οποτε ειχα καμποσες εξτρα )ειναι απο 4 αστερακια και πανω εκτος απο μια στο arson desk που την αφησα 2/5, το τελευταιο κομματι του gameplay αθλιο πραγματικα, σεναριακα ενω μεχρι το 90% πηγαινε πολυ καλα, στο φιναλε χαλασε η συνολικη μου εικονα για τον τιτλο, εκανε μπαμ πως ξεμειναν απο "επνευση" κατι σαν το Fahrenheit ενα πραγμα

                            Αυτο που με χαλασε περισσοτερο οταν εκανα 4-5 υποθεσεις restart για να βγαλω καλη βαθμολογια, ηταν οτι πολλα cutscenes τα ετρωγα στην μαπα με το ζορι χωρις να υπαρχει δυνατοτητα για skip, κατα τα αλλα ο τιτλος παιρνει 8/10 ανετα, μου εχουν μεινει καμια 10αρια street crimes αλλα ειλικρινα δεν εχω ορεξη να ασχοληθω αλλο, το ιδιο μου συνεβει περσι με το deadly premoniton, ειχα καμποσα πραγματα να κανω εκτος απτην κεντρικη ιστορια αλλα με το που ειδα το τελος το replay value επεσε κατακορυφα.

                            Σειρα για τερματισμα εχουν τωρα τα Trine, πανεμορφα παιχνιδια πραγματικα, το οπτικοακουστικο συνολο με κερδισε απτα πρωτα 2 λεπτα παιξιματος <3

                            Comment


                            • Και γω υποτίθεται πως παίζω LA Noire αλλά δε με τραβάει καθόλου. Δεν έχω παίξει πολύ αλλά μου φαίνεται πως παίζω το Heavy Rain του φτωχού...
                              Originally posted by Squall Leonhart
                              I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                              Originally posted by 丹野
                              Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                              Originally posted by Ryu_gr
                              υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                              Comment


                              • Kingdom Hearts 3D σε proud....

                                Comment

                                Working...
                                X