Announcement

Collapse
No announcement yet.

I just finished

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Τελειωσα το GTA IV (επιτελους)
    και το infamous που ηταν ακριβως οτι επρεπε για μετα την εξεταστικη

    Comment


    • Γιατί επιτέλους;Πόσο καιρό το παίζεις;Εγώ το έχω ξεκινήσει από Νοέμβριο αν θυμάμαι καλά και ακόμα έχω 25 αποστολές για φινάλε.
      Carpe diem

      Comment


      • Originally posted by Altair View Post
        Γιατί επιτέλους;Πόσο καιρό το παίζεις;Εγώ το έχω ξεκινήσει από Νοέμβριο αν θυμάμαι καλά και ακόμα έχω 25 αποστολές για φινάλε.
        Γιατι και εγω με τετοιους ρυθμους το επαιζα
        και σκεψου οτι ειχα χασει τα saves οταν μου ειχε χαλασει το ps3 και το ξαναρχησα απο την αρχη.

        δεν λεω οτι δεν μου αρεσε
        το αντιθετο θα ελεγα

        Comment


        • Κι εγώ μόνο θετικά έχω να πω για τον τίτλο.Τώρα γιατί το παίζω σπαστά δεν μπορώ ούτε εγώ να το εξηγήσω.
          Carpe diem

          Comment


          • Μόλις τερμάτισα το πρώτο Phoenix Wright,σχεδόν δηλαδή,γιατί μετά τα credits μου έβγαλε κι άλλη υπόθεση.
            Μα πόσο τέλειο παιχνίδι.:resp:
            Και να σκεφτεί κανείς πως δεν περίμενα ότι θα μου αρέσει με τίποτα.Πρέπει να τα βρω αυθεντικά κάποια στιγμή.
            Πάω για την 5η υπόθεση.

            υ.γ.Μόλις συνειδητοποίησα πως σε κάθε πρόταση έβαζα κι από ένα emoticon.:xp:
            Carpe diem

            Comment


            • Μπράβο μωρή αρρώστια Altair, με έκανες και άλλαξα και avatar. Δρομολόγησε και τα υπόλοιπα και μπες και εσύ στο club των PW fans. Σε ζηλεύω που έχεις άλλα τρία παιχνίδια να παίξεις, όλοι εμείς περιμένουμε το επόμενο τόσο καιρό και έχουμε λαλήσει.

              Εγώ τερμάτισα το FF Tactics στο τραίνο. Εντυπώσεις στο θέμα του.

              Comment


              • Στο στρατό τα υπόλοιπα δηλαδή σε κάνα μήνα από τώρα.Πάω να τελειώσω και την τελευταία υπόθεση που την άφησα στη μέση χτες λόγω κούρασης.
                Carpe diem

                Comment


                • H τελευταία υπόθεση παίρνει όση ώρα παίρνουν όλες οι υπόλοιπες μαζί. Το παιχνίδι ήταν port από το gba και η 5η υπόθεση μπήκε τσόντα στην έκδοση του ds;

                  Comment


                  • Υπερβαλεις λιγο, και η 4η ειναι αρκετα μεγαλη απλα η 5η ειναι πιο δυσκολη και μπορει να κολλησεις.
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • Πάει και το Uncharted στο Crushing. Μάλλον κάηκα λίγο .

                      100% trophies, όλα τα rewards unlocked. Έχουν βάλει πάρα πολλά unlockables οι άτιμοι. Εναλλακτικά costumes, fast motion και slow motion in game, διαφορετικά render modes, δυνατότητα επιλογής όπλων, άπειρα πυρομαχικά, one-shot kill, artwork και making of για κάθε chapter και διάφορα cut scenes κτλ. Όλα τέλεια για να τα ξεκλειδώσεις.

                      Όπως και να έχει το χάρηκα και πάλι πάρα πολύ και το Among Thieves μπήκε στη λίστα με τα παιχνίδια που περιμένω με αγωνία.

                      Τώρα σειρά θα πάρει μάλλον το Folklore για PS3, ή κάτι για PSP (ή και τίποτα).

                      Εdit: Στο Crushing το παιχνίδι δε λέει και πολλά, αν δε θέλετε να βγάλετε όλα τα rewards μην το πιάσετε. Στο hard είναι μία χαρά, αν και ΙΜΟ το καλύτερο και το πιο διασκεδαστικό επίπεδο δυσκολίας είναι το normal .

                      Comment


                      • Οκ,πάει και η τελυταία υπόθεση.Μου πήρε 2-3 ώρες παραπάνω απο όλες τις άλλες μαζί.Αλλά χαλάλι μιας και ήταν η κορυφαία εκ των 5.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Σου αρεσε η 5η παραπανω απ την 4η ε;
                          That's a first.

                          Comment


                          • Τερματισα το Zone of the Enders. 4 ωρες και κατι εκανα, εφτασα level 8.
                            Η αληθεια ηταν πως περιμενα μεγαλυτερη διαρκεια.

                            Το τελος τωρα... μετα απο καιρο ειδα τελος που δεν περιμενα! Εννοω το παιχνιδι τελειωνει ας πουμε "ρεαλιστικα" με ενα αισθημα "και τωρα τι θα γινει?!"

                            Το 2 ισως να δινει απαντησεις. Ισως και οχι. Δεν ξερω αν θελω να δινει απαντησεις. Αλλα πρεπει να το βρω πρωτα το ατιμο

                            Λοιπον, ειχε καλα γραφικα, κλασσικη ιστορια με πρωτοτυπο, για μενα, τελος, ωραιο soundtrack και οσον αφορα το gameplay ειχε γρηγορες, εθιστικες μαχες, αν και η καμερα θα μπορουσε να ηταν καλυ.τερη (δεν εχω σκεφτει ακομη πως).

                            Του βαζω 8.
                            My blog:Doppel's Den

                            Comment


                            • Ειμαι ο Κωστας και μολις τελειωσα.
                              :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                              Comment


                              • Originally posted by Doppelganger View Post
                                Τερματισα το Zone of the Enders. 4 ωρες και κατι εκανα, εφτασα level 8.
                                Η αληθεια ηταν πως περιμενα μεγαλυτερη διαρκεια.

                                Το τελος τωρα... μετα απο καιρο ειδα τελος που δεν περιμενα! Εννοω το παιχνιδι τελειωνει ας πουμε "ρεαλιστικα" με ενα αισθημα "και τωρα τι θα γινει?!"

                                Το 2 ισως να δινει απαντησεις. Ισως και οχι. Δεν ξερω αν θελω να δινει απαντησεις. Αλλα πρεπει να το βρω πρωτα το ατιμο

                                Λοιπον, ειχε καλα γραφικα, κλασσικη ιστορια με πρωτοτυπο, για μενα, τελος, ωραιο soundtrack και οσον αφορα το gameplay ειχε γρηγορες, εθιστικες μαχες, αν και η καμερα θα μπορουσε να ηταν καλυ.τερη (δεν εχω σκεφτει ακομη πως).

                                Του βαζω 8.
                                To 2 είναι πολύ καλό, αν το βρεις δοκίμασέ το. Εγώ το γούσταρα αρκετά, αν και σε κάποια σημεία ήθελα να σπάσω το dual shock. Από σενάριο μην περιμένεις τίποτα πάντως, πολλή εισαγωγή για ένα πολύ χλιαρό φινάλε. Συνολικά δε σου αφήνει τίποτα, να' χαμε να λέγαμε περισσότερο. Βέβαια κινείται σε anime πρότυπα και δεν είμαι ιδιαίτερος fan, οπότε... κρίνε μόνος σου .

                                Comment

                                Working...
                                X