Announcement

Collapse
No announcement yet.

I just finished

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LOL
    Ground_Zero:

    Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

    Comment


    • Δυστυχώς η φωτογραφία αδικεί το μεγαλειώδη έργο του developer. Azrael πρέπει να ανεβάσεις video για αποκατάσταση της αλήθειας.
      sigpic

      Comment


      • Τα βυζια νομιζω ειχαν και physics....


        Ground_Zero:

        Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

        Comment


        • Ναι η αληθεια ειναι οτι φαινονται πολυ ψευτικα ετσι ακινητα, θελουμε βιντεο να κρινουμε τη φυσικοτητα τους.

          ΥΓ: Respect για το video, και μετα εχεις το καθε Evans να σου λεει οτι δεν ειναι τεχνη τα video games. Εμενα παντως με αγγιξε. Απαραδεκτο το 8 απο το edge.
          Do a barrel roll!

          Comment


          • E eipan pleon "Fuck it... as stamathsoume na prospoioumaste, den pokeitai na koroidepsoume kanenan... as dwsoume toulaxiston afto pou thelei o kosmos" lol
            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • Ποτε προσποιηθηκαν?

              Τα βυζια ειναι ο,τι καλυτερο σε αυτον τον κοσμο μετα την Πιτσα.
              Ground_Zero:

              Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

              Comment


              • Μετά από 90 και κάτι ώρες, τερμάτισα επιτέλους το Persona 3... Ειλικρινά δε ξέρω αν μπορώ να το κρίνω αντικειμενικά και δεν με ενδιαφέρει κιόλας να πω την αλήθεια, καθαρά υποκειμενικά πάντως το απόλαυσα πάρα πολύ. Σε σύγκριση με το 4, παρότι αρχικά το βρήκα κατώτερο (κυρίως επειδή οι διαλόγοι και τα σκηνικά στο μεγαλύτερο μέρος του παιχνιδιού είναι σαφώς πιο κλισέ και αδιάφοροι/α) προς το τέλος καταλλήγει να αφήνει μια εξίσου καλή, αν όχι καλύτερη, εντύπωση. Πάντως και τα 2 τα θεωρώ παιχνιδάρες...

                Λογικά θα παίξω και το extra σενάριο του FES μιας και ακόμα δεν μπορώ να πω πως βαρέθηκα το gameplay. Με κούρασε σε κάποια σημεία που έπρεπε απλά να περάσουν οι μέρες μέσα στο παιχνίδι (κυρίως προς στο τέλος, όπως και στο 4) αλλά συνολικά το βρήκα αρκετά εθιστικό.

                Μακάρι να συνεχιστεί η σειρά και μακάρι στο επόμενο να υπάρχει ένα ουσιαστικά ώριμο και καλογραμμένο σενάριο. Αυτό είναι ίσως το μόνο πράγμα που με ψιλο-απογοητεύει μέχρι στιγμής, όχι μόνο από τη συγκεκριμένη σειρά (που για να είμαι ειλικρινής στο θέμα σεναρίου κάνει κάποια πράγματα σωστά) αλλά γενικότερα στα περισσότερα παιχνίδια του είδους που απευθύνονται, δυστυχώς, κυρίως σε μικρότερες ηλικίες...

                Όπως και να χει δηλώνω fanboy της σειράς πλέον

                Comment


                • Έχει ανακοινωθεί ήδη το Ρ5.;)
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Super

                    Comment


                    • Τελείωσα το Dante's Inferno κι έφτασα αισίως τα 12μιση χιλιάρικα GS.
                      Περισσότερα για τον τίτλο θα γράψω άλλη ώρα στο σχετικό θέμα.
                      Πάμε για Fahrenheit τώρα,μιας και πέρασα το σημείο που ήμουν με δανεικό χειριστήριο,οπότε τώρα θα είμαι κομπλέ.
                      Ωπ πήγε 5.Γάμα το.Κι αύριο μέρα είναι.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Τελείωσα και το Fahrenheit.Εντάξει τι να λέμε τώρα.Ο τίτλος παρόλα τα προβληματάκια του είναι διαμάντι.Μου πήρε γύρω στις 6+ ώρες για να τον τελείωσω.Κατά τη γνώμη μου όποιος δεν έχει ασχοληθεί μαζί του ας το κάνει σε όποια πλατφόρμα κι αν τον διαθέτει.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • To story πώς σου φάνηκε;

                          Comment


                          • Μόλις τελείωσα το God of War III σε περίπου 11 ώρες. Το παιχνίδι είναι χορταστικό, και από ξύλο άλλο τίποτα. Περισσότερο και από την φοβερή δράση που προσφέρει το παιχνίδι, μου άρεσε ο ίδιος ο Kράτος που είναι ο πιο badass χαρακτήρας που συνάντησα σε videogame. Mπροστά στη δίψα του για εκδίκηση δεν λογαριάζει τίποτα, ακόμα και τους απλούς ανθρώπους τους σφάζει για πλάκα. Αλλά στο τέλος καταλαβαίνει κανείς, ακόμα και αν δεν έχει ασχοληθεί με τα δύο προηγούμενα παιχνίδια της σειράς, πως ο Kρατος είναι και ένα τραγικό πρόσωπο.

                            Το GOWIII έχοντας τεχνικές παρόμοιες με αντίστοιχες του DX11 σίγουρα είναι στην κορυφή των ps3 games ως προς τον τεχνικό τομέα και αυτό είναι ένα επίτευγμα. Πλέον μιλάμε για real time γραφικά cgi ποιότητας, ιδιαίτερα στα sequenses όπου το στοιχείο του εντυπωσιασμού είναι μεγαλύτερο.
                            Star Citizen videos Star Citizen gallery

                            Comment


                            • Good advertisment :win:
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Evans View Post
                                To story πώς σου φάνηκε;
                                Το λάτρεψα.Οκ είχε κάποια κενά αλλά ΣΠΜ!Καιρό έχω να νιώσω έτσι με κάποιον τίτλο.:resp:
                                Γιατί ρωτάς,δε σου άρεσε;
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X