Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Εγώ τώρα άρχισα το Dragonball Z (Kai στην Ιαπωνία) Attack of the Saiyans καλό RPGακι... Χαλαρό και απλό.
    sigpic

    Comment


    • Altair πάντως πρώτη φορά είδα φαντάρο να έχει λιώσει τόσο πολύ στα games και να μπορεί να κάνει αγορές και να μπαίνει σε forum τόσο συχνά!Θα ζήλευαν πολλοί που δεν πάνε τον ελεύθερό σου χρόνο!
      Nintendo I.D.: paixtis
      3ds friend code: 2664-2347-7128

      Comment


      • Originally posted by paixtis View Post
        Altair πάντως πρώτη φορά είδα φαντάρο να έχει λιώσει τόσο πολύ στα games και να μπορεί να κάνει αγορές και να μπαίνει σε forum τόσο συχνά!Θα ζήλευαν πολλοί που δεν πάνε τον ελεύθερό σου χρόνο!
        +1

        Γυρευε τι πολυμπριζο ειναι :xp:


        Comment


        • Ρε μαλάκες 12 μέρες άδεια πήρα,μετά από ένα δίμηνο συνεχούς παρουσίας μου μέσα στο Τάγμα.Άντε να έρθετε κι εσείς να δούμε τι θα πιάσετε.ΨΑΡΙΑ!!!
          Carpe diem

          Comment


          • Κατεβασα το demo του Torchlight, μου θυμιζει πολυ το Darkstone. Υποθετω μοιαζει περισσοτερο με τα Diablo αλλα δεν εχω παιξει ουτε το 1ο ουτε το 2ο.
            Do a barrel roll!

            Comment


            • To Torchlight einai mia panefkolh kai aplh ekdosh tou Diablo.
              To Darkstone mou arese poly perissotero.
              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
              Kindred, this blade and I.
              "

              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
              Greek Gaming Videos
              Greek Final Fantasy Forum

              Comment


              • Λάθος κάνετε. Ίσως είναι μία rip-off του Diablo, αλλά αν δείτε το gameplay preview του Diablo III και παίξετε και το Torchlight, θα καταλάβετε ότι στο Torchlight έχουν δανειστεί τις πίστες του Diablo III.
                sigpic

                Comment


                • Egw dokimasa to Atlantica Online opou einai ena free Strategic Turn-based MMORPG kai boro na pw oti mou arese poly gia free. http://atlantica.ndoorsgames.com/center/default.asp

                  Comment


                  • Ψες άρχισα το Killzone: Liberation, δεν μπορώ να τίποτε ακόμη. Επίσης εδώ και κάτι χρόνια έχω αρχίσει το Tales Of The World: Radiant Mythology για το οποίο έχω να πω κάτι, όμως τώρα βαριέμαι.
                    "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

                    Comment


                    • Για πες,γιατί σύντομα ψήνομαι να το αρχίσω κι εγώ έτσι στα χαζά.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • The Legend of Zelda : Spirit Tracks , βρίσκομαι στο τελευταίο δωμάτιο του Ναού και μπορώ να πω πως προκειται για εξαιρετικό παιχνίδι (θα γράψω αναλυτικά μόλις το τελειώσω)
                        New Super Mario Wii
                        Bioshock , ενόψη sequel
                        Hotel Dusk , ενόψη sequel

                        Comment


                        • Assassin's Creed 2.Όσοι ξενερώσατε με το 1 λόγω του ότι γινόταν επαναλαμβανόμενο,παίξτε το 2 και μην ανησυχείτε για τίποτα.Όσοι ξενερώσατε με το 1 για άλλους λόγους,μην ασχοληθείτε με το 2.Θα γράψω περισσότερα όταν το τελειώσω.Ως τώρα πάντως είναι βελτιωμένο σε όλους τους τομείς.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Ποιοι είναι οι άλλοι λόγοι???
                            Nintendo I.D.: paixtis
                            3ds friend code: 2664-2347-7128

                            Comment


                            • Εννοει οτι μοιαζουν πολυ μεταξυ τους, αμα σε καποιουν δεν αρεσε το 1ο δε θα αρεσει ουτε το 2ο. Τα χω παιξει και τα 2, τα βρηκα συμπαθητικα αλλα πολυ απλα κι ευκολα στην αρχη τουλαχιστον.
                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • Παίζω και λιώνω το Riviera(GBA) και έχω μόλις περάσει το 3ο Boss και τώρα είμαι στο 4ο Boss. θα πω περισσότερα γιαυτό, αλλά μάλλον λίγοι θα ξέρετε περί τίνος πρόκειται...

                                Όσοι δεν το ξέρετε, πρόκειται για Platform J-RPG. Είναι φαντασίας, περιπέτειας και κωμωδίας. Ακόμα γελάω με τα σχόλια και τις καφρίλες εκείνης της κοπέλας να τρέχει να ανοίγει το ένα κουτί στο άλλο σαν Treasure Hunter και μετά να έρχονται προβλήματα με εχθρούς και να ξενερώνει το υπόλοιπο της ομάδας. Πραγματικά με κάνει να γελάω. Γιαυτό μ' αρέσουν τα J-RPGs.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X