Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Aion View Post
    Μείνε μακριά από WoW. That should do it.
    Αυτή η πρόταση σίγουρα θα κάνει την Blizz να ξανασκεφτεί να φέρει το D3 γρήγορα αμέσως!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Aion View Post
      Heh, Enpsty απότι φαίνεται έχουμε παρόμοιο γούστο σε αυτό το τομέα. Το πολύ μπλα μπλα σκοτώνει κάποτε.

      Πάντως και εγώ θέλω να το δοκιμάσω.

      Όσο για κάποια άλλη πρόταση... Μείνε μακριά από WoW. That should do it.
      Online games δεν πλησιάζω ούτε σε απόσταση χιλιομέτρου. :xp:

      Comment


      • Xeno φυλάξου, πλησιάζω...

        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • Αντε, δε θα σου παρει καιρο, αλλωστε κι εγω μη νομιζεις, 3-4 μερες επαιξα full.
          Εψαχνα και καναν αλλον να ασχολειται γιατι μονος δε λεει, αλλα με λιγο ανταγωνισμο αποκτα αλλο ενδιαφερον το πραγμα. Σε πιστες οπως η 3η και η 6η που εχουν αυτη την... ενοχλητικη να το πω δομη με τα turrets κτλ, δε μπορω να κανω καλο score με τιποτα, ενω ποτε δεν εχω καταφερει να παρω τα εναλλακτικα routes για τις εξτρα πιστες (3 νομιζω στο συνολο τους).

          Comment


          • Εναλλακτικές έχω πάρει, απλά κάνεις το special που σου ζητάει.

            Εγώ αλλού τον πίνω. Στην προς το τέλος πίστα που είναι νύκτα, και οι πύρκαυλοι έρχονται κατά δεκάδες και δε μπορείς να διακρίνεις που έχει αεροκλάνα.
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • Originally posted by Somari
              Εναλλακτικές έχω πάρει, απλά κάνεις το special που σου ζητάει.

              Εγώ αλλού τον πίνω. Στην προς το τέλος πίστα που είναι νύκτα, και οι πύρκαυλοι έρχονται κατά δεκάδες και δε μπορείς να διακρίνεις που έχει αεροκλάνα.
              :xp::xp::xp::xp::xp: ΕΠΟΣ ΡΕΕΕΕΕ! Άκου εκεί, Αεροπλάνα που κλάνουν.
              sigpic

              Comment


              • Εγώ πάλι είμαι σε τελείως διαφορετικό κλήμα καθώς παραμένω στις δυο διαστάσεις με το A Boy and His Blob. Η αλήθεια είναι ότι, μέχρι στιγμής, τα πάει αρκετά καλά, ενώ δε μπορώ να μην αναφέρω ότι λατρεύω το, εμπνευσμένο από Miyazaki, αισθητικό περιτύλιγμα του τίτλου.

                Puzzle/Platformers FTW
                There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                Comment


                • Originally posted by Loggo View Post
                  Εγώ πάλι είμαι σε τελείως διαφορετικό κλήμα καθώς παραμένω στις δυο διαστάσεις με το A Boy and His Blob. Η αλήθεια είναι ότι, μέχρι στιγμής, τα πάει αρκετά καλά, ενώ δε μπορώ να μην αναφέρω ότι λατρεύω το, εμπνευσμένο από Miyazaki, αισθητικό περιτύλιγμα του τίτλου.

                  Puzzle/Platformers FTW
                  Θέλω και εγώ αυτό το παιχνίδι, το φλερτάρω εδώ και καιρό. Αξίζει ε?

                  Comment


                  • Ναι.
                    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                    Comment


                    • Τώρα ξαναπιάνω το Dante's Inferno(PS3), γιατί θέλω να βρω όλα τα coins για το "Well done, Judas" που δεν πρόλαβα πριν, γιατί το είχα δανεικό από έναν φίλο μου.
                      sigpic

                      Comment


                      • Metal Gear Solid 3 : Subsistence...Γιατί απολύθηκα και γιατί πρέπει να κάνω τον μεγάλο MGS μαραθώνιο μετά απο αποχή 9 μηνών.

                        Comment


                        • 'Επαιξα κανά εικοσάωρο το Dragon Age και αφού το έβγαλα και το πέταξα στα σκουπίδια (εκεί δηλαδή που ανήκει) έβαλα Vanquish.

                          Comment


                          • Join the club, πιστευω πως αυτο το παιχνιδι θα το παιξουν πολλοι εν τελει απο αυτο το φορουμ, ας ειναι καλα το Zavvi και ο Παπασωτηριου .
                            Εγω παλι σημερα οντως ξεκινησα το 1ο Uncharted και εβγαλα 5 chapters.
                            Παλια που ειχα δει λιγακι το παιχνιδι σε εναν φιλο μου χε κατσει στραβα το gameplay. Η γνωμη μου γι' αυτο το κομματι δεν εχει αλλαξει τρελα, αλλα το ολο στησιμο, η ατμοσφαιρα και ο οπτικοακουστικος τομεας σε βαζουν για τα καλα στο κλιμα που επικρατει.

                            Τερμα για σημερα, αυριο παλι. Ακομα και με πιο χαλαρους ρυθμους βλεπω να το τελειωνω αυτη τη βδομαδα και μετα παμε γερα για Heavy Rain, οχι τιποτα αλλο αλλα δε λεει 2ο Uncharted στο καπακι.

                            Comment


                            • Xeno πίστεψε με όχι απλώς λέει 2ο Uncharted στο καπάκι, αλλά και replay του 2ου Uncharted τραβάει ανετότατα. Πραγματικά με τη δουλειά που έχει πέσει στο δεύτερο τίτλο δεν υπάρχει περίπτωση να νιώσεις overdose.

                              Χαίρομαι πάντως που μπήκες στο κλίμα του 1ου, συμφωνώ μαζί σου στα του gameplay, και μένα η ατμόσφαιρα με κέρδισε κυρίως και οι ατάκες-story. Το gameplay πάει κι έρχεται.

                              Τώρα για σένα enpsty τι να πω, μην μπλέκεις με τίτλους που δε σου ταιριάζουν . Παίξε καλύτερα το Twilight Princess ξανά να είσαι άνετος :xp: .

                              Comment


                              • Originally posted by Evans View Post
                                Τώρα για σένα enpsty τι να πω, μην μπλέκεις με τίτλους που δε σου ταιριάζουν . Παίξε καλύτερα το Twilight Princess ξανά να είσαι άνετος :xp: .
                                Ρε στα σκουπίδια λέμε!

                                Κοίτα τα wrpg αυτού του τύπου ποτέ δεν μου άρεσαν ιδιαίτερα αλλά το DA τι το ιδιαίτερο είχε δηλαδή;
                                Generic σε όλα. Ιστορία, χαρακτήρες, άβολο inventory, gtp χάρτης , γραφικά και ήχο δεκαετίας και βαρετό ρε αδερφέ μου.
                                Overhyped μέχρι αηδίας.

                                Comment

                                Working...
                                X