Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Egrapse pali h paixtoura!
    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
    Kindred, this blade and I.
    "

    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
    Greek Gaming Videos
    Greek Final Fantasy Forum

    Comment


    • ...μισο να πιασω το λεξικο...
      :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

      Comment


      • Ξεκίνησα από την αρχή χτες το Ghost Trick Phantom Detective που το είχα παρατήσει έκτο κεφάλαιο ελέω Demon's Souls,κι έχω ξεκινήσει στα χαζά και το Killzone 2.To Ghost Trick λογικά μέχρι αύριο το έχω βγάλει,είμαι ήδη 14ο κεφάλαιο από τα 18 σύνολο.Περισσότερα στο σχετικό θέμα όταν το τελειώσω.
        Στο ΚΖ2 είμαι στο τρίτο κεφάλαιο ακόμα.
        Carpe diem

        Comment


        • Στο ΚΖ2 ήμουν στη μέση,έχασα τα save και το αφήνω για την ώρα.Έπιασα το Shank.Είμαι ήδη στο 1/3 κι έχω παίξει 1 ώρα μόνο.Value for money λέμε.
          Carpe diem

          Comment


          • Άρχισα σιγά-σιγά το Solatorobo. Καρ-anime παιχνίδι! Ο Red μου θυμίζει λίγο τον Cobra με την cool-άτη συμπεριφορά του. oh, Furballs!(Ξέρει ο Vetus τι εννοώ)
            sigpic

            Comment


            • μολις ανακαλυψα το path of exile ενα νεο και πολυ υποσχομενο hack and slash dungeon crawling rpg που πρεπει να μπω στη beta asap!:jumpy::jumpy:

              η beta τρεχει εδω και μηνες αντε να βρεις beta key ομως

              τουλαχιστον μεχρι να βγει το diablo 3 να κανουμε κατι

              [YOUTUBEHD]k_-mkSzJdn4&feature=relmfu[/YOUTUBEHD]


              κοιταξτε κατι τεραστια skill trees που εχει omg!! σαν του ff10 ειναι το sphere grid

              Comment


              • Poly shameless klepsimo apo Diablo omws...
                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                Kindred, this blade and I.
                "

                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                Greek Gaming Videos
                Greek Final Fantasy Forum

                Comment


                • Originally posted by Ground_zero View Post
                  Poly shameless klepsimo apo Diablo omws...
                  Μα ακόμα και τα αντικείμενα, οι γραμματοσειρές και τα χρώματα είναι τα ίδια! Αν είναι δυνατόν! Έτσι μου'ρχεται να βάλω το Nox!
                  Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                  Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                  Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                  Comment


                  • μακαρι να βγαινανε καθε μερα τετοιες αντιγραφες

                    το animation, τα γραφικα και τα battle effects παντως ειναι τωρινης εποχης και αυτο μετραει πολυ για να μην αναφερω το πληθως των skills

                    περα απο την πλακα οσοι εχουνε παιξει τη beta μιλαμε με τα καλυτερα λογια, στο official forum κοβουνε φλεβες για να παρουνε beta keys ελπιζω να σταθω τυχερος

                    θα βαλω και αλλο ενα που βρηκα , το grim dawn και αυτο φαινεται υποσχομενο
                    http://www.grimdawn.com/index.php δεν εχει αρχισει ακομα το beta testing εδω

                    δεν ειναι ασχετα με το θεμα μιας και θελω διακαως να τα παιξω

                    Comment


                    • Super meat boy και συνεχιζω και το mass effect 2 που ειχα αφησει στην μεση λογω καλοκαιρινων διακοπων. Μετα απο τοσο καιρο βεβαια ειχα χασει την επαφη με την ιστορια αλλα με λιγο διαβασμα στο wiki ξαναμπηκα στο πνευμα... να ετοιμαζομαστε και για το 3

                      Comment


                      • Ξεκίνησα Kingdom Herts 1. Αναμνήσεις

                        Comment


                        • props για το νεο avatar σου Final Getsuga Tensho!!

                          Comment


                          • Prof Layton and the Last Specter!
                            Η καλύτερη έκδοση Layton μέχρι τώρα. Η πλοκή έχει βγει από τη φορμόλη για κάποιον που έχει έστω και λίγο ασχοληθεί με τα προηγούμενα αλλά το εκθαμβωτικό artwork, οι γρίφοι και το πλήθος mini-games και unlockable υλικού ανταμείβουν με το παραπάνω.

                            Comment


                            • Τελεια, οτι πρεπει τωρα που τελειωσα το Ghost Trick.
                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • Είπα να το ρίξω στο retro αυτή την εξεταστική και άρχισα KOTOR στο PC!

                                Βρίσκομαι λίγο πριν φύγω από τον Taris και έχω κάνει Dual-Haned Soldier με Light Force μονοπάτια.Μέχρι στιγμής είμαι ευχαριστημένος και ανυπομονώ να πάρω Lightsaber


                                Comment

                                Working...
                                X