Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Εγώ παίζω το Xenoblade Chronicles/Monado !
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Altair View Post
      Καλά κόψε κάτι.
      Μιλάω χωρίς ίχνος υπερβολής.Αν υπερέβαλα θα έλεγα τέρατα εδώ μέσα!!!
      Nintendo I.D.: paixtis
      3ds friend code: 2664-2347-7128

      Comment


      • Έχεις πει ουκ ολίγα.Εμένα με κάλυψε αυτό που είπε ο Σομάρι.Για τα σημερινά Ζέλντα δηλαδή που ξέρω ότι έχεις λιώσει.Για τα υπόλοιπα σημερινά games άστο.

        edit:
        Mass Effect 3 single & Multi
        God of War Ascension Multiplayer Beta
        Carpe diem

        Comment


        • Για ορισμένα σημερινά games μιλάω.Για τα υπόλοιπα έθεσε τις βάσεις...
          Nintendo I.D.: paixtis
          3ds friend code: 2664-2347-7128

          Comment


          • Έπαιξα και τερμάτισα το πρώτο επεισόδιο του Walking Dead. Εν ολίγοις πολύ ωραίο adventure, ένα είδος που είχε σχεδόν εκλείψει αλλά επιστρέφει δυναμικά με αυτή τη σειρά. Μου άρεσε πολύ περισσότερο από τη σειρά, είναι αρκετά πιο κοντά στο κόμικ το οποίο είναι ένα από τα καλύτερα που έχω διαβάσει. Λέω να παίζω ένα την ημέρα. Περισσότερες λεπτομέρειες μόλις το τελειώσω.

            PK World - Τα πάντα για Disney comics!

            Comment


            • Εδω που τα λεμε δεν εχει κατι κοινο με τα adventures που εχουν εκλειψει, το ψαξιμο ειναι σχεδον μηδαμινο και απλα συμμετεχεις σε ενα interactive movie που το decision making ειναι το στοιχειο που καθοριζει και την ταυτοτητα του τιτλου. Παρομοιως τελειωσα προσφατα το Ep 1, αντε να δουμε τι μας περιμενει στη συνεχεια.

              Comment


              • Όντως, στα κλασικά adventures μάζευες στοιχεία στο inventory σου, έλυνες γρίφους με αυτά, εξερευνούσες περισσότερο τα μέρη κλπ. Εδώ ναι μεν έχεις inventory, αλλά στο πολύ περίπου σε σχέση με αυτά που έχουμε συνηθίσει. Πάντως μου αρέσει που δεν δίνεται βαρύτητα σε αυτά, προτιμάω να "βλέπω την ταινία" κάνοντας τις απαραίτητες επιλογές χωρίς να χάνω χρόνο στο ψάξε - βρες της υπόθεσης.

                PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                Comment


                • Crimson shroud και zelda skyward sword.

                  Για το πρώτο θα γράψω όταν το προχωρήσω λίγο,για το δεύτερο γράφω στο θέμα του.


                  Tidy!

                  Do not blame me.Blame yourself or God.
                  In Matsuno we trust.

                  Comment


                  • Ενοικίασα και παίζω Borderlands 2. Ξεκίνησα το κτήνος κλάσης Gunzerker που ακούει στο όνομα "Salvatore d' Ali"! Το παιχνίδι έχει πλάκα και είναι εξαιρετικά εθιστικό (πρώτο gaming session προχθές 23.30-07.00) οπότε ως συνέπεια παράτησα το ΜΕ3, γι' αυτή την εβδομάδα τουλάχιστον... Δεν έχει μεγάλες διαφορές με τον πρώτο τίτλο πάντως οπότε σε όσους άρεσε η συνταγή, ίδια είναι οπότε βουρ! Σε όσους δεν άρεσε ή μπούχτισαν με το πρώτο...Diablo III


                    Comment


                    • Sonic Generations, αρκετά καλό. Όπως περίμενα το remake των κλασσικών, και όπως πρέπει να είναι το 3d sonic.

                      Mia απορία όμως: Πότε έγινε τόσο εύκολο να βγάλεις S σε τίτλους Sonic?
                      Originally posted by Raf
                      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                      Comment


                      • Ναι είναι εύκολο, αν δεν χάσεις ζωή το Α γίνεται S σαν bonus.
                        The illusion of free will is an illusion.

                        Comment


                        • Σε όσους δεν άρεσε ή μπούχτισαν με το πρώτο...Diablo III
                          ε και το diablo 3 (χωρις pvp) μετα απο 900 ωρες ειναι βαρετο πιστεψε με

                          Comment


                          • Hotline Miami, επος παιξτε το αν σας αρεσουν τα retro style..

                            Comment


                            • Παίζω το Dear Esther!

                              Τι απίστευτο παιχνίδι είναι αυτό! Στο νησί αυτό έχει κάποια σημεία post-apocalyptic που σε δείχνουν ως τον τελευταίο άνθρωπο μετά το Τέλος του Κόσμου. Τώρα το εξερευνώ. ^^
                              sigpic

                              Comment


                              • Σήμερα έκλεισα 10 ώρες σερί (11 με το διάλλειμμα που έκανα για μάσα και τουαλέτα),παίζοντας Mass Effect 3.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X