Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ground_zero View Post
    Epaiksa merikes wres FFXIII-2

    Wraies oi epiloges dialogwn, wraies oi maxes.
    Apo to crystarium den katalavainw xristo ti skills pernw kai gia poio class.
    H Serah einai aparadekth, den efxaristiemai katholou to paixnidi kai me enoxlei afantasta to oti eimai kollhmenos me aftous tous 2 xarakthres.
    Πρώτη φορά το παίζεις το συγκεκριμένο παιχνίδι? Εμένα απο αυτό το παιχνίδι μου άρεσε το σύστημα μάχης και το OST που είναι απο τα καλύτερα που έχω ακούσει σε παιχνίδι.

    Comment


    • Nai prwth fora.
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • Αυτές τις μέρες ασχολούμαι με το Kingdoms of Amalur. Είναι ευχάριστος τίτλος και μου αρέσει που βγάζει αυτή την παραμυθένια ατμόσφαιρα. Διασκεδαστικό battle system και καλό loot. Θα προτιμούσα το παιχνίδι να είχε περισσότερο challenge και το level up να ήταν πιο αργό αλλά τέσπα, δεν χαλάνε τον τίτλο. Που και που παίζω και λίγο ODST Firefight στο χαλαρό διότι το Halo 4 δεν με ενθουσιάζει όπως ήλπιζα.:resp:

        Comment


        • Το reach??Δεν σου αρέσει το online του??
          Nintendo I.D.: paixtis
          3ds friend code: 2664-2347-7128

          Comment


          • Originally posted by Grimmtak View Post
            Ξεκίνησα Final Fantasy V Advance με Emulator στο PSP. Το έχω αυθεντικό για ps1 αλλά με λίγο ψάξιμο είδα ότι η Advance είναι η καλύτερη έκδοση οπότε λέω ας το πιάσω εκεί.
            Άψογος,το πενταρι είναι από τα αγαπημένα μου ffs και rpg γενικότερα,το σύστημα με τις κλάσεις το κάνει ένα από τα πιο εθιστικά rpg που έχω παίξει,οι δυνατότητες πειραματισμού που σου δίνονται είναι πάρα πολλές και θα γουστάρεις απίστευτα όσο το προχωράς και παίρνεις όλο και πιο ισχυρές ικανότητες.Καλά έκανες που ξεκίνησες την έκδοση για το advance,έχει επιπλέον περιεχόμενο συμπεριλαμβανομένου και ενός post game dungeon για γερά νεύρα.Όσο το προχωράς γράφε αν έχεις όρεξη να σχολιάζουμε όλοι.

            Εγώ συνεχίζω skyward sword και μόλις το τελειώσω θα πιάσω είτε mass effect 3 είτε ni no kuni.Πάντως τα επόμενα που θα πιάσω θα είναι αυτά σίγουρα.


            Tidy!

            Do not blame me.Blame yourself or God.
            In Matsuno we trust.

            Comment


            • Ξεκίνησα Darksiders
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • Μπράβο ρε,νωρίς το θυμήθηκες.
                Μην κοιτάς εμένα που δεν το έχω παίξει ακόμα και το λιβανίζω από το 2011.
                Carpe diem

                Comment


                • Mέχρι πριν 1 μήνα δεν το ήξερα καν πως ήταν zelda clone
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • Έλα ρε.Άντε όταν το τελειώσεις περιμένω εντυπώσεις γιατί είναι το αμέσως επόμενο που θέλω να παίξω μετά το Hitman.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • Originally posted by Somari View Post
                      Mέχρι πριν 1 μήνα δεν το ήξερα καν πως ήταν zelda clone
                      Δεν είναι. Δεν έχει καμία σχέση με Zelda.

                      Comment


                      • Clone δεν το λες, τις επιρροές όμως τις βλέπεις.
                        sigpic

                        Comment


                        • Εμένα πιο πολύ GOW μου κάνει παρά Zelda.

                          Comment


                          • Mα αυτό είναι, zelda + gow
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • Το Zelda που βλέπετε δεν καταλαβαίνω.
                              Adventuring δεν έχει, side quests δεν έχει και 3-4 γρίφους σε όλο το game. Somarί έχεις τόσο καιρό να παίξεις Zelda που τα ξέχασες μωρέ;

                              Comment


                              • xaxaxa... etsi diavasa pio prin... egw exw dei mono sproksimo apo kivotia atm
                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X