Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Αγαπάω Remedy και Max Payne αλλά το AW δεν το' χω τιμήσει. Κάνε κανένα update όταν το συνεχίσεις.

    Comment


    • Πιο LTTP δε γίνεται, αλλά Assassin's Creed II. Ό,τι έχουν πει οι περισσότεροι έχω φάει κόλλημα.
      Επίσης άλλο κόλλημα έφαγα με f2p τίτλο το Injustice στο iphone 4... Και εκεί που έλεγα πως δε θα αγοράσω με τπτ πρόσθετο περιεχόμενο, να σου που έσκασα 4,5€ για το starter pack με Harley Quinn, Bane και Nightwing( silver chars) Ας μην ήταν ο έρωτας με τη DC, τα unlockables στην console edition και το εθιστικό του πράγματος και θα σου λεγα Έχουν κουραστεί να με βλέπουν οι φίλοι και γνωστοί να κάνω tap και swipe και να ρίχνω ματιές αν έκαναν recharge oι χαρακτήρες( δεν πάμε καλά...)
      «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

      Comment


      • El Shaddai(PS3)
        sigpic

        Comment


        • Παίζω το Nintendo Land και πρεπει να ομολογήσω ότι εξαιρώντας την gimmick φύση των minigames το παιχνίδι είναι το άκρως αντίθετο του Wii Sports. Δεν πρόκειται δλδ. για casual games που μπορεί να πάιξει ο καθένας αλλά για αρκετά δύσκολα minigames που βασίζονται στο high skill αποκλειστικά.

          I did not see that coming.

          Comment


          • Legend of Kyrandia!!!!!!


            Κατέβασα ένα πολύ καλό πρόγραμμα ονόματι ScrummVM. Πολύ καλό και πιο απλό από το DOSbox. Δεν χρειάζεται πλέον mount c c: και τα λοιπά εντολές. Το προσθέτεις, το αρχίζεις κι έτοιμος για παιχνίδι!
            sigpic

            Comment


            • Εγώ είμαι στα τελειώματα του Witcher 2 που παίζω στο hard εδώ και 2 περίπου εβδομάδες. Ακολούθησε μετά τον τερματισμό του Witcher, το οποίο και λάτρεψα. Όταν το τερματίσω κι αυτό, θα μπω στο ανάλογο topic να γράψω συνοπτικές εντυπώσεις και για τους 2 τίτλους.

              Comment


              • Περιμένω το post με ανυπομονησία
                Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                Comment


                • Soul sacrifice για vita.Πρόκειται για αρκετά καλό και διασκεδαστικό παιχνιδάκι με πλούσιο περιεχόμενο και πολλές δυνατότητες παραμετροποίησης αλλά δεν έχει καθόλου εξερεύνηση παρά μόνο μάχες οι οποίες διεξάγονται μέσω σύντομων quests.Στα ατού τα το πολύ καλό artwork και script καθώς και το multiplayer.Οι κάτοχοι vita δείτε το,υπάρχει διαθέσιμο demo στο psn.


                  Tidy!

                  Do not blame me.Blame yourself or God.
                  In Matsuno we trust.

                  Comment


                  • New Super Mario Bros U

                    Θα ήθελα να γράψω μερικά λόγια παραπάνω, αλλά αφού δεν βλέπω άλλον να αγοράζει άστο Wii U καλύτερα.
                    Πάντως εξαιρώντας την αισθητική προσέγγιση του τίτλου που προφανώς δεν ενθουσιάζει πρόκειται κατά γενική ομολογία για το καλύτερο level design μετά το World. Επίσης το challenge mode είναι απίστευτα εθιστικό και δύσκολο και μία προσθήκη που πλέον θα πρέπει να είναι υποχρεωτική στα όποια επόμενα 2D Mario ακολουθήσουν.

                    Comment


                    • Ni No Kuniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!
                      sigpic

                      Comment


                      • Εδώ και μερικές εβδομάδες ασχολούμαι ξανά με το Skyrim με Khajiit Race και έχοντας αγοράσει όλο το DLC σε deal of the week φάση το προχωράω για να δω τα πάντα. Ένας πολύ ποιοτικός τίτλος που αξίζει τα λεφτά του. Αν ήταν λίγο πιο αυστηρό όσον αφορά τα resources ώστε να ιδρώνεις για να τα αποκτήσεις θα ήταν άψογος. Απεχθάνομαι το fast travel. Σημερινό carry weight 44150/365.

                        Ένα remake του Morrowind να είχα βασιζόμενο στα θετικά του ομώνυμου τίτλου και του Skyrim δεν θα ήθελα τίποτε άλλο για αυτή τη χρονιά.

                        Comment


                        • Ξεκίνησα το Bioshock Infinite, είμαι στις 5 ώρες. Δυστυχώς το παιχνίδι μου βγάζει τα ίδια συναισθάματα με το πρώτο Bioshock (το οποίο απλώς δεν την πάλεψα). Ωραία ατμόσφαιρα και σενάριο, αλλά βαρετό gameplay. Αυτό υποσχέθηκα να το τερματίσω οπότε θα γράψω αναλυτικές εντυπώσεις τότε.

                          Comment


                          • Το gameplay του οντως δεν εχει να προσφερει και πολλα το ανεφερα και εγω στο topic, λογο ιστοριας και ατμοσφαιρας ομως πιστευω οτι δεν πρεπει να το χασει κανεις..

                            Comment


                            • Ξεκίνησα Kingdom Hearts Birth By Sleep στο Proud.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Ξεκίνησα Naughty Dog marathon (Uncharted 1 - Crushing, Uncharted 2 - Crushing, Uncharted 3 - Crushing, The Last of Us - Survivor) γιατί απλά αξίζει να παίξω στα καπάκια όλα τα παιχνίδια του καλύτερου studio της γενιάς .

                                Comment

                                Working...
                                X