Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Μάλλον αναφέρεται στα "kinstones".

    Comment


    • Nαι,σε αυτές αναφέρομαι,απλά δεν θυμόμουν πως λέγονται.


      Tidy!

      Do not blame me.Blame yourself or God.
      In Matsuno we trust.

      Comment


      • Α κατάλαβα, προς το τέλος όμως με κούρασε κάπως γιατί είχε μια κάπως grinding λογική που δεν ταιριάζει σε Ζέλντα, όπως και η συλλογή με τις κούκλες.
        Originally posted by Squall Leonhart
        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
        Originally posted by 丹野
        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
        Originally posted by Ryu_gr
        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

        Comment


        • Έλεγα να ξεκινήσω Last of Us,αλλά τελικά,για διάφορους λόγους που δεν έχουν σχέση με το παρόν φόρουμ,ξεκίνησα Battlefield 3,Jak and Daxter και παράλληλα είπα να συνεχίσω το Giana Sisters Twisted Dreams που είχα κάνει ragequit.A,ταυτόχρονα παίζω λίγο Tekken Revolution δεν ξέρω γιατί το κάνω αυτό στον εαυτό μου,καθώς και Pokemon Soulsilver.
          Όπως καταλάβατε δεν είμαι για να πιάσω κάτι σοβαρό τώρα.
          Carpe diem

          Comment


          • Έβαλα να παίξω για πρώτη φορά το Brutal Legend

            Δεν έχει "γεράσει" καλά

            (ή το pc port είναι χάλια)
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • Originally posted by Somari View Post
              Έβαλα να παίξω για πρώτη φορά το Brutal Legend

              Δεν έχει "γεράσει" καλά

              (ή το pc port είναι χάλια)
              Sovara? Akousa poli kala logia gia to sigkekrimeno pexnidi. To exo edo kai kero klisto akoma gia XBOX 360 alla apofasisa na to pekso sto PC meta tin anakinosi tou se kapia fasi. Fenete palio kai kseperasmeno diladi?

              Comment


              • Fainetai san "choppy gameplay"... emena etsi mou fanike toulaxiston...
                Originally posted by Raf
                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                Comment


                • Ξεκίνησα το Trine 2. Είναι ίσως το ομορφότερο παιχνίδι που υπάρχει.

                  Comment


                  • The Last of Us.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • ZombiU.Όσο περισσότερο το παίζω τόσο περισότερο μ'αρέσει.Πραγματική έκπληξη για το WiiU.Δεν έτυχε ανάλογης αναγνώρισης δυστυχώς.Πολύ υποτιμημένο από κόσμο και κριτικούς.
                      Nintendo I.D.: paixtis
                      3ds friend code: 2664-2347-7128

                      Comment


                      • Originally posted by Altair View Post
                        The Last of Us.
                        Εντυπώσεις. Όχι στο τέλος, αλλά μετά από κάθε play session . Δε θα μας κουράσεις, μίλα όσο περισσότερο μπορείς.

                        Comment


                        • Ο λόγος που σταμάτησα να παίζω μετά από 5 ώρες ήταν ότι είχα πυρετό,οπότε δεν έγραψα κάτι γι'αυτό το λόγο.Θα γράψω όμως στο σχετικό θέμα.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Ανάμεσα σε Rayman Legends, The Last of Us, Beyond Two Souls και X-Com Enemy Within, ποιο λέτε είναι καλύτερα να πάρω; Για εντελώς διαφορετικούς λόγους με ψήνουν όλα όμως δεν μπορώ με τίποτα να τους βάλω σε σειρά.

                            Χθες πήρα το Space Hulk για μικρά sessions στο μαγαζί μέχρι την επόμενη που θα βρεθούμε για Decent :phil:

                            Ξεκινησα το Jade Empire, ένα παιχνίδι που πάντοτε ήθελα να παίξω αλλά ποτέ δεν το έκανα. Έχω πάθει πλάκα, μονορούφι θα φύγει το παιχνίδι.
                            sigpic

                            Comment


                            • Rayman Legends πρώτο πράμα, Α ποιότητα, game of the year και δεν συμμαζεύεται. Όλα ωραία είναι βέβαια, εξαρτάται σε τι διάθεση βρίσκεσαι.

                              Εγώ έλιωσα στο Ultimate Mortal Kombat 3, από το ΜΚ Arcade Kollection. Το είχα άχτι αυτό το παιχνίδι. Το 1999 είχα βρει ένα Gamepro με όλες τις κινήσεις και είχα μάθει όλα τα Kombos + κάμποσα finishing moves, αλλά πέραν δύο φίλων μου, δεν είχα πού να τα δοκιμάσω. Μόνο με την σπασμένη την ΑΙ έπαιζα Άχτι μεγάλο αυτό το παιχνίδι, πολύ το χάρηκα που έπαιξα με τόσα ανθρώπινα όντα

                              PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                              Comment


                              • Originally posted by deus_d0pe View Post
                                Ανάμεσα σε Rayman Legends, The Last of Us, Beyond Two Souls και X-Com Enemy Within, ποιο λέτε είναι καλύτερα να πάρω; Για εντελώς διαφορετικούς λόγους με ψήνουν όλα όμως δεν μπορώ με τίποτα να τους βάλω σε σειρά.

                                Χθες πήρα το Space Hulk για μικρά sessions στο μαγαζί μέχρι την επόμενη που θα βρεθούμε για Decent :phil:

                                Ξεκινησα το Jade Empire, ένα παιχνίδι που πάντοτε ήθελα να παίξω αλλά ποτέ δεν το έκανα. Έχω πάθει πλάκα, μονορούφι θα φύγει το παιχνίδι.
                                TLOU χωρις ανταγωνισμο απο αυτα που λες..

                                Comment

                                Working...
                                X