Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • μπα δεν ειχα πολυ καμια 30αρια χιλιαδες, μην ανυσηχεις δεν ειχα το συνδρομο wesker a.k.a ολα τα σφαζω ολα τα μαχαιρωνω

    επαιζα κανα 7μηνο μονο ps3 και το ειχα παρατησει το xbox, ετσι ηθελα απλα νεα αρχη ανανεωση εξου και το νεο acc

    btw δεν μπορω να το βαλω στο live γιατι το registration της microsoft ειναι down

    Comment


    • 30k εμένα μου φαίνονται πολλά πάντως

      Εγώ άρχισα GOW1 στο PS3 για να φρεσκάρω τα γεγονότα και μετά θα πάω για ΙΙ+ΙΙΙ που δεν τα έχω παίξει κιόλας.


      Comment


      • NBA Jam επιτελους.
        Οκ ενα παιχνιδι επαιξα αλλα ειχε γελιο. Η ουσια ειναι στο multi βεβαια, οποτε αναμενω περισσοτερους ενδιαφερομενους.
        Δοκιμασα το nunchuk/wiimote control scheme αλλα θελω να δω τι γινεται και με συμβατικο pad.

        Αν υπαρχουν κι αλλοι ενδιαφερομενοι να ανοιξουμε και thread .
        Οπως και να χει αυτο ειναι το 1ο πιατο, αντε να βγει σε PS360 για να δουμε online και πιο αξιοπρεπη γραφικα.

        Comment


        • Σε σχέση με αυτό της προηγούμενης γενιάς πως σου φάνηκε; Εγώ με το παιχνίδι θα ασχοληθώ σίγουρα αλλά αυτή τη στιγμή δεν έχω τίποτα από κονσόλες εδώ. Αν υπάρχει χώρος, όρεξη, χρόνος και ενδιαφερόμενοι ψήνομαι για multi και retro καταστάσεις.

          Comment


          • Παίζω και ΓΩ Medal of Honor Beta όπως είδα και πολλοί άλλοι!
            Δεν ήθελα να κάνω καινούργιο θέμα γιαυτό γράφτε μια Nicks εδω πέρα να παίξουμε κανα ματσάκι μαζί!

            nick: ChrisTopgr

            Comment


            • Originally posted by sub_zero View Post
              Σε σχέση με αυτό της προηγούμενης γενιάς πως σου φάνηκε; Εγώ με το παιχνίδι θα ασχοληθώ σίγουρα αλλά αυτή τη στιγμή δεν έχω τίποτα από κονσόλες εδώ. Αν υπάρχει χώρος, όρεξη, χρόνος και ενδιαφερόμενοι ψήνομαι για multi και retro καταστάσεις.
              Ειναι ακριβως αυτο που περιμεναν οι οπαδοι της σειρας, τιποτα περισσοτερο, τιποτα λιγοτερο.
              Οκ χειρισμος, ο εκφωνητης βγαζει γελιο και σε multi που επαιξα με εναν φιλο το διασκεδασα αρκετα. Τα γραφικα ειναι μετριοτατα αλλα μετα απο λιγο το ξεχνας αυτο.
              Τα extra modes δεν τα εχω δει καν.

              Μονο παραπονο πως οταν παιζεις μονος σου ελεγχεις εναν απο τους 2 παικτες, οπως και παλια βεβαια, αλλα ρε γαμωτο στο JAM T.E. ειχε επιλογη να το αλλαζεις αυτο, εδω δε βρηκα κατι τετοιο.

              Σηκωνει παραπονα αυτο για να το φτιαξουν επειγοντως σε PS360 και τοτε θα γινει πανικος .

              Comment


              • Έπεσα σε ένα πολύ σπαστικό bug του Dragon Age: Awakening που χάνεις τον εξοπλισμό του main character. Καθώς δεν είχα save πριν παίξω τα Silverite mines, σταμάτησα να παίζω γιατί δεν έχω όρεξη να ασχοληθώ με console commands και να βγάλω τα μάτια μου ψάχνοντας λύση.

                Το γύρισα λοιπόν στο Civilization 4. Είμαι ο αυτοκράτορας Τίτος των Αιθιόπων και, στα δύο καλά παιχνίδια [που έπαιξα μέχρι τώρα, έχω τσαντιστεί ακόμα πιο πολύ. Στο πρώτο έφαγα ξύλο από τους Ζουλού, που είχαν το μοναδικό πράγμα που δεν είχα (δηλαδή στρατό) ενώ στο δεύτερο που τα πήγαινα ακόμα καλύτερα έφαγα ξύλο από τους βάρβαρους. ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΜΟΥ!!!
                Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                Comment


                • Έπαιζα Sim City DS ένα 4ωρο. Η μεταφορά είναι πανάθλια, η απόκριση του stylus τραγική, αλλού πατάς, αλλού σε πάει, πρέπει να πατάς 5 φορές στο ίδιο μέρος για να νιώσει ότι κάτι θες, οι τύποι που σου ζητάνε διάφορα πιο ενοχλητικοί και εκνευριστικοί από καταβολής Sim City, τα mini-games(?) για κλάμματα, πραγματικά δεν ένιωθα καλά από παθολογικής απόψεως όταν τα'παιζα, στις καταστροφές πρέπει να βρεις ένα ένα ξεχωριστά το κάθε τι που έχει πέσει σε ΟΛΟΚΛΗΡΗ την πόλη, να το καταστρέψεις και μετά να ξαναπεράσεις τη ζώνη, αν βέβαι θυμάσαι αν εκεί υπήρχε ζώνη και ποια ή αν υπήρχε οτιδήποτε άλλο, στη γρήγορη ταχύτητα το παιχνίδι χάνει τα μισά frame-rates του, υπάρχει μόνο ένα saveslot, οι απόπειρες χιούμορ του είναι εμετικές ακόμη και για 4χρονα που γελάνε με τις γκριμάτσες του μεγαλύτερου αλητήριου ξαδέλφου τους, τα στατιστικά στοιχεία για την πόλη είναι υποτυπώδη και κατ'ουσίαν άχρηστα, ακόμη και στην ονομασία της δε σου δίνει αρκετά γράμματα για να την πεις όπως θέλεις την γαμημένη, αλλά μόνο 4-5, γιατί άμα έδινε 6 ή 8 θα κλάταρε το σύστημα. Κατά τα άλλα πολύ εθιστικό όπως κι οι γεννήτορες, θα παίξω και αύριο άμα γυρίσω απ'το μάθημα.

                  Comment


                  • άμα γυρίσω απ'το μάθημα
                    Τι εννοείς; :xp:

                    Comment


                    • Originally posted by Evans View Post
                      Τι εννοείς; :xp:
                      Ήταν συγχρονικό το άμα μου, όχι υποθετικό. "Άμα τη εμφανίσει της γυμνής σαρκός της, επροκλήθη ταραχή στο δωμάτιο με τα νέρντια". Αν και κάποιες φορές πράγματι σκέφτομαι να μη γυρίσω σπίτι, αλλά να γίνω άγριο άλογο και να τρέχω, να τρέχω χλιμιντρίζοντας περήφανα και να πηδάω φράχτες, γιατί αυτό κάνουν τα άλογα. Ένας κόσμος χωρίς φράχτες δε θα είχε νόημα για το άγριο άλογο.

                      Comment


                      • Ναι ρε σε κατάλαβα, αλλά φάνηκε πολύ αστείο όταν το είδα .

                        Comment


                        • Τελικά γύρισα!!










                          Comment


                          • Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα, γαματος!

                            Anyway τελικα αποφασισα να ξεκινησω το Kingdom Hearts 2 (βγηκε το ps2 απο την ντουλαπα yay). Περισσοτερα συντομα!!

                            Comment


                            • Originally posted by ChrisTop View Post
                              Παίζω και ΓΩ Medal of Honor Beta όπως είδα και πολλοί άλλοι!
                              Δεν ήθελα να κάνω καινούργιο θέμα γιαυτό γράφτε μια Nicks εδω πέρα να παίξουμε κανα ματσάκι μαζί!

                              nick: ChrisTopgr
                              /facepalm 6 ωριτσες επαιξα ολες και ολες εφαγα και delete απτον jedah επειδη του θιχτηκε ο ηλεκτρονικος εγωισμος, σε αυτο το φορουμ βρηκες να το πεις κι εσυ ? παιζεται εσυ και εγω να παιξαμε μονο, α ναι και ο spirit :p δεν πειραζει σε λιγες μερες μου ερχεται και το retail απο game.co.uk

                              on topic : halo reach στο legendary ( ειμαι μαζοχας το ξερω ) 2 αποστολες μεινανε μονο + multiplayer οποτε κατσει + τα γνωστα απτο steam οποτε κατσουν κι αυτα, το L4D1 λεω να το σβησω απτην λιστα με τα games πιανει και χωρο, τωρα που κανανε port την no mercy στο l4d2 ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ

                              Comment


                              • Ξεκίνησα Spider-man: Shattered Dimensions
                                Ωραίο φαίνεται.

                                Comment

                                Working...
                                X