Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Σημερα ξεκινησα το Fahrenheit.Σε πολυ λιγη ωρα το πηγα περιπου στο 30% και φαινεται αρκετα ενδιαφερον.Οντως προκειται για μοναδικο δημιουργημα,δεν ειναι ουτε adventure ουτε υπαγεται σε καποια αλλη κατηγορια (μη μου πασαρετε κανενα "interactive movie" διοτι κατα τη γνωμη μου ο ορος δε πολυστεκει) και προσφερει κατι πραγματικα διαφορετικο.Την τελικη μου αποψη θα παραθεσω μολις το τελειωσω.

    Fire Emblem-Radiant Dawn
    [/b]
    Φιλατε εχεις στα χερια σου εναν απο τους καλυτερους τιτλους της χρονιας (και του ειδους του ever) και θα το καταλαβεις πολυ συντομα ;) .
    <div align="center">

    "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

    Comment


    • Μόλις άρχισα το Silent Hill 2. Ως late-to-the-playstation party δεν έχω παίξει κανένα από τα παιχνίδια της σειράς. Μου είπαν ότι είναι το καλύτερο οπότε λέω να το τσεκάρω και μετά βλέπουμε για τα υπόλοιπα.


      Comment


      • κι εγώ δεν έχω παίξει κανένα παρά μόνο το 1 μέχρι το πρώτο αφεντικό σε κλόπια πριν πολλά χρόνια.τώρα θέλω να τα παίξω όλα από την αρχή με τη σειρά που κυκλοφόρησαν.
        Carpe diem

        Comment


        • Μόλις άρχισα το Silent Hill 2. Ως late-to-the-playstation party δεν έχω παίξει κανένα από τα παιχνίδια της σειράς. Μου είπαν ότι είναι το καλύτερο οπότε λέω να το τσεκάρω και μετά βλέπουμε για τα υπόλοιπα.
          [/b]
          Ωραιος Alex.Εγω προσφατα τελειωσα το πρωτο και ειχα τελειωσει το τεταρτο πριν απο μερικα χρονια (teh lame).Το 2 το εχω στο ΧΒΟΧ και πρεπει καποια στιγμη να κατσω να το καθαρισω,να δουμε ποτε θα αξιωθω.Πες μου εντυπωσεις οταν το καθαρισεις.
          <div align="center">

          "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

          Comment


          • Το Fahrenheit παίδες είναι adventure, ούτε Interactive Movie, ούτε τίποτα, adventure της μετά point n click εποχής είναι και μάλιστα σχετικά καλό παιχνίδι, από τα αγαπημένα μου στη προηγούμενη γενιά.
            There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
            Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

            Comment


            • Ξεκίνησα προχθές το Conan για το 360. Μπορώ να πώ πως είναι πολύ συμπαθητικό και ευχάριστω (όσο έχει αίμα και ακρωτιριασμούς κάνει τη δουλειά του ) Όμορφα bosses με έμφαση στο ψώφιο μαμούθ (το οποίο αναστλενεται --Θεέ μου δε το περίμενα&#33;&#33;&#33;&#33; ). Τα μόνα ίσως παράπονα είναι σε κάποια σημεία τα γραφικά που είναι πολύ μα πολύ last gen καθώς και το ότι στο Νόρμαλ είναι αρκετά εύκολο... Μάλλον θα το παίξω και στο Hard για να νιώσω

              BY CROM&#33;&#33;&#33;&#33;

              Comment


              • WOW&#33;&#33;&#33;Κι εσύ Conan fan??Έλα να μαζευόμαστε&#33;&#33;&#33;(αν και μη MMORPGer προσωπικά)
                To τελείωσα κι εγώ σε 360 και είχα ετοιμάσει και ένα review για το site.Όταν ανέβει(αν μπει το review)θα το δεις λογικά αναδρομικά βέβαια...
                Κι εμένα μου άρεσε το παιχνίδι και είχα 3-4 μέρες που το έπαιζα ασταμάτητα.Ειδικά όταν ανακάλυψα και τις counter επιθέσεις...Πολύ καλή imo απόδοση του Κιμμέριου και μακάρι να δούμε sequel περισσότερο δουλεμένο και να πατάει περισσότερο στα πόδια του και λιγότερο στις God of War επιρροές.
                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                Comment


                • Αφου ξεμπερδεψα με το ενδιαφερον Fahrenheit ξεκινησα σημερα το Phantasy Star Universe (ΧΒΟΧ360).Το ειχα εδω και πολυυυυυυ καιρο sealed στο ραφι και ειπα να το τελειωσω μια φορα (σα τεραστιος λατρης του PSO).Εντυπωσεις μετα το τελος.
                  <div align="center">

                  "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                  Comment


                  • Εγώ αυτό το καιρό άρχισα το Crysis το RE4 (5-6η φόρα από τα παιχνίδια που δεν βαριέμαι πότε)και παίζω κανά online mario kart.

                    Comment


                    • Εγώ αυτό το καιρό άρχισα το Crysis
                      [/b]
                      Φιλε μου αν δε το εχεις προχωρησεις σου προτεινω να περιμενεις για το patch που ετοιμαζουν...μια βολτα στα διαφορα fora θα σε πεισει πως ο τιτλος εχει απειρα bugs...
                      <div align="center">

                      "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                      Comment


                      • WOW&#33;&#33;&#33;Κι εσύ Conan fan??Έλα να μαζευόμαστε&#33;&#33;&#33;(αν και μη MMORPGer προσωπικά)
                        To τελείωσα κι εγώ σε 360 και είχα ετοιμάσει και ένα review για το site.Όταν ανέβει(αν μπει το review)θα το δεις λογικά αναδρομικά βέβαια...
                        Κι εμένα μου άρεσε το παιχνίδι και είχα 3-4 μέρες που το έπαιζα ασταμάτητα.Ειδικά όταν ανακάλυψα και τις counter επιθέσεις...Πολύ καλή imo απόδοση του Κιμμέριου και μακάρι να δούμε sequel περισσότερο δουλεμένο και να πατάει περισσότερο στα πόδια του και λιγότερο στις God of War επιρροές.
                        [/b]
                        Όπου νάναι τελειώνω (1 act έμεινε ). Πραγματικά ήταν ευχάριστη έκπληξη το όλο παιχνίδι και όπως σωστά είπες οι counter επιθέσεις λένε πολλά (και οι ατάκες την ώρα που κάνει μερικές από αυτές ) Η god of War επιροή δε με ενόχλησε μπορώ να πώ, αν και αναρωτιέμαι πως θα μπορούσε να είναι χωρίς αυτή την επιρροή, μιας και το ανέφερες.

                        Btw οι maidens μόνο maidens δεν είναι τελικά

                        Comment


                        • Ο Ron Perlman εν αντιθέσει με ό,τι έχουν πει μερικοί,μου αρέσε πολύ σαν Conan στο game.
                          Μη σε σποιλάρω αλλά το τελευταίο boss και η τελευταία περιοχή μου αρέσαν πάρα πολύ αν και η μάχη είναι κάπως...δε θα σου το χαλάσω,απλά θα σ πω πως είναι μεν προκλητική αλλά εχει ωραίες σκηνές.

                          Νihilistic βγάλε 2ο λέμε&#33;&#33;&#33;
                          «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                          Comment


                          • Φιλε μου αν δε το εχεις προχωρησεις σου προτεινω να περιμενεις για το patch που ετοιμαζουν...μια βολτα στα διαφορα fora θα σε πεισει πως ο τιτλος εχει απειρα bugs...
                            [/b]
                            2η φορά το παίζω.

                            Comment


                            • Όπου νάναι τελειώνω (1 act έμεινε ). Πραγματικά ήταν ευχάριστη έκπληξη το όλο παιχνίδι και όπως σωστά είπες οι counter επιθέσεις λένε πολλά (και οι ατάκες την ώρα που κάνει μερικές από αυτές ) Η god of War επιροή δε με ενόχλησε μπορώ να πώ, αν και αναρωτιέμαι πως θα μπορούσε να είναι χωρίς αυτή την επιρροή, μιας και το ανέφερες.

                              Btw οι maidens μόνο maidens δεν είναι τελικά
                              [/b]
                              Και εγω το ευχαριστηθηκα το conan,εστω και αν ειναι rip-off του God of War,οι counter-moves λαχταριστες αλλα repetitive,ο hellboy εχει μια μπουταλιασμενη φωνη που ταιριαζει στον conan .Το τελευταιο boss δεν μπορεσα να το νικησω αυτοι οι μαυροι-γλιτσοανθρωποι :icon_twisted: με σκοτωναν συνεχεια και απο το να σκοτωσω το controller :icon_twisted: προτιμησα να το παρατησω...

                              Comment


                              • .Το τελευταιο boss δεν μπορεσα να το νικησω αυτοι οι μαυροι-γλιτσοανθρωποι :icon_twisted: με σκοτωναν συνεχεια και απο το να σκοτωσω το controller :icon_twisted: προτιμησα να το παρατησω...
                                [/b]
                                Καταλαβαίνω τι εννοείς...Έτοιμος ήμουν να το πετάξω στην οθόνη αλλά καταλάβα τι μαλακία θα έκανα
                                Τουλάχιστον τα κατάφερα έστω και αν ο τρόπος με τον οποίο κέρδισα δε πιστεύω πως άρμοζε στον Conan <_< Το θέμα είναι ότι τον έβγαλα
                                Έλα μωρή Nihilistic βγάλε άλλη μία περιπέτεια με τον βάρβαρο&#33;&#33;&#33;&#33; Να πωρωθούμε κάργα&#33;&#33;&#33;&#33;&#33; :icon_twisted: :icon_twisted: B)

                                Comment

                                Working...
                                X