Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Στο pc προσπαθω απεγνωσμενα να παιξω Half Life 2 και Medal Of Honor Allied Assault αλλα δεν τα καταφερνω..
    Στο ps2 τα Harley Davidson Race To The Rally και SSX

    Comment


    • στο bioshock είμαι στον πρώτο big daddy.ρε σεις.τόσοι που το έχετε παίξει γιατί κανείς δεν έχει ανοίξει ένα θέμα γι'αυτό το έπος;είναι απίστευτο.έλεγα πως θα το είχα τελιώσει μέχρι τώρα αλλά το παίζω ΠΟΛΥ αργά και το καταευχαριστιέμαι.
      Carpe diem

      Comment


      • Γιατί το παίξαμε σε εποχές gamepro forum και τα είπαμε όλα εκεί . Ένα κορυφαίο παλικάρι έγραψε και review έξι σελίδων, αλλά το σουλουπώνει ώστε να βγει σε τρεις xD .

        Comment


        • Μου εχει βγαλει την πιστη αυτο το temple of enlightment ( το τελικο otpional dungeon ) στο lost odyssey!!!!! Τι σκεπτοντουσαν δεν υπαρχει περιπτωση να το βγαλεις χωρις οδηγο!! Μαλλον θα αφησω τα τελευταια achievements και παω για το τελικο boss . Το ειχα παρει ζεστα αλλα και λογο εξεταστικης η υπομονη μου εχει μειωθει πολυ!!!! Τερματισμος , του ετοιμαζω και ενα review και μετα σε πιο χαλαρο στυλακι psp και dracula x chronicles

          Comment


          • To puzzle quest gia PSP.

            Poly ethistiko!!! Eideika sto diplo
            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • Μου εχει βγαλει την πιστη αυτο το temple of enlightment ( το τελικο otpional dungeon ) στο lost odyssey!!!!! Τι σκεπτοντουσαν δεν υπαρχει περιπτωση να το βγαλεις χωρις οδηγο!! Μαλλον θα αφησω τα τελευταια achievements και παω για το τελικο boss . Το ειχα παρει ζεστα αλλα και λογο εξεταστικης η υπομονη μου εχει μειωθει πολυ!!!! Τερματισμος , του ετοιμαζω και ενα review και μετα σε πιο χαλαρο στυλακι psp και dracula x chronicles
              [/b]
              Γουστάρω απίστευτα.Θα ακολουθήσω τα χνάρια σου μετά το τέλος των διακοπών.Το Lost Odyssey πολύ θέλω να το απολαύσω home alone. Σήμερα τελειώσα και το Oblivion το original game και εννοώ όλα τα quests μέ τον χαρακτήρα να έχει μείνει κολλημένος στο level 45.Ραντεβού το Σεπτέμβριο.Καλοκαίρι είναι η ώρα της φορητής μεγαλομανίας.

              Comment


              • Shadow of the Colossus
                Gears of War
                Ninja Gaiden II
                No More Heroes



                Comment


                • δε σου είπα να τα αφήσεις όλα στην άκρη και να ασχοληθείς με το sotc;δε με ακούς και πολύ με στενοχωρεί
                  Carpe diem

                  Comment


                  • alone in the dark gia 360

                    Comment


                    • επειδή αν και με πωρώνει ώρες ώρες με αγχώνει το Bioshock,όταν κάνω διάλλειμμα συνεχίζω κάποια παιχνίδια που έχω αφήσει στη μέση.

                      αυτά είναι τα:

                      Starfox Adventures
                      Ocarina Of Time
                      Final Fantasy VIII
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Wait wait δεν έχεις τερματίσει το Ocarina και το FFVIII;

                        Εσύ έχεις δρόμο μπροστά σου .

                        BTW Bioshock for dear life, δεν το αφήνεις, δεν το σταματάς.

                        Comment


                        • <div class='quotetop'>(Evans &#064; Jul 10 2008, 09&#58;44 AM) [snapback]32081[/snapback]</div>
                          Wait wait δεν έχεις τερματίσει το Ocarina και το FFVIII;

                          Εσύ έχεις δρόμο μπροστά σου .

                          BTW Bioshock for dear life, δεν το αφήνεις, δεν το σταματάς.
                          [/b]

                          Κράζεις ε;κοίτα τώρα τι κράξιμο θα μου ρίξει ο Ζήνο με αυτό το ποστ και θα έχει και δίκιο το παιδί


                          μιας και όπως ανέφερα στο σχετικό θέμα(ναι,καμιά φορά γράφω ον τόπικ ποστς ) σήμερα μου ήρθε το dead rising.επειδή λοιπόν είναι μεταχειρισμένο έβαλα λίγο να το δοκιμάσω.

                          δε λέω.ωραίο παιχνιδάκι.ειδικά για τότε που κυκλοφόρησε.πλέον όμως μου φαίνεται απίστευτα ξεπερασμένο.έχει πολλά bugs & glitches και όλο αυτό το concept με τον περιορισμό του χρόνου με αγχώνει με αποτέλεσμα να μην το ευχαριστιέμαι.όταν ανεβαίνεις επίπεδο σου αναβαθμίζει μόνο του όποιο attribute θέλει,οι φωνές των χαρακτήρων στη διάρκεια του παιχνιδιού είναι ανύπαρκτες,σε αντίθεση με τα βίντεο που έχει γίνει καλή δουλειά.

                          έχει και θετικά όμως.έχει πάρα πολλά να κάνεις και να ανακαλύψεις όπως ακριβώς και σ&#39;ένα sandbox game αλλά λόγω χρόνου δεν προλαβαίνεις να κάνεις τα πάντα πρέπει να ρίξεις πολλά playthrough.επίσης θετικό το γεγονός ότι ο χαρακτήρας αναβαθμίζει τις ικανότητες του και μαθαίνει καινούρεις κινήσεις.έχει αρκετά άμεσο και εύκολο σύστημα μάχης (ένα κουμπί-λολ) με αποτέλεσμα όταν δεν σε νοιάζει να κάνεις αποστολές όπως εμένα όταν το δοκίμαζα είναι απίστευτα διασκεδαστικό αν και καταντάει ψιλομονότονο μετά από λίγο.
                          περισσότερα όταν (ΑΝ) το τελειώσω.


                          Ζήνο κράξε.Σου δίνω το ελεύθερο.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Πριν απο ενα διαστημα ειχα αρχησει το Crysis και ειπα επιτελους να το τελειωσω...πρεπει να ειμαι περιπου στα μισα,σχολια μετα το τελος.
                            <div align="center">

                            "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                            Comment


                            • Τωρα που ξεμπερδεψα με το Crisis Core ειμαι μεταξυ FF Tactics: WotL και The World Ends With You.
                              Χμ........

                              Comment


                              • Τουήουι που ναι και κάτι νέο


                                Comment

                                Working...
                                X