Announcement

Collapse
No announcement yet.

Identify the Screenshot

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LOL αυτά είναι.
    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

    Comment


    • Edw tha apanthsw, mono apo ta kseplimena grafika nomizw pws einai to goldeneye etsi?
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • ;)
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • Υποτίθεται πως πρέπει να καταλάβουμε τι έβαλες;Το μυαλό μου πάει στο Dino Crisis 1 λόγω χρωμάτων ατμόσφαιρας κλπ,αλλά δεν θυμάμαι κάποιο σκηνικό σαν αυτό.

          edit:Κι εμένα εκεί πήγε ο νους μου,αλλά έκανα την μαλακία να πατήσω στην εικόνα και είδα την ονομασία bigbridges ps1 και σκάλωσα νομίζωντας πως έχει βγει για ps1.
          Carpe diem

          Comment


          • Έλα ρε συ, μπαμ έκανε ποιο ήταν.
            There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
            Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

            Comment


            • Originally posted by Altair View Post
              Υποτίθεται πως πρέπει να καταλάβουμε τι έβαλες;Το μυαλό μου πάει στο Dino Crisis 1 λόγω χρωμάτων ατμόσφαιρας κλπ,αλλά δεν θυμάμαι κάποιο σκηνικό σαν αυτό.
              Μάλλον δεν θυμάσαι την Hardcore έκδοση, που προσπαθούσαμε να βάλουμε εικόνες που να είναι πιο "κρυμμένες". Αλλιώς τι ενδιαφέρον έχει, απλά θα αναγνωρίζει ο καθένας τα παιχνίδια του και τέλος.

              αλλά έκανα την μαλακία να πατήσω στην εικόνα και είδα την ονομασία bigbridges ps1
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • Originally posted by Loggo View Post
                Έλα ρε συ, μπαμ έκανε ποιο ήταν.
                Δες το έντιτ.;)

                Somari σωστός,αλλά αν δεις το opening post τι έλεγε θα καταλάβεις γιατί το έγραψα.Αλλά εφόσον έγινε merge είμαι οκ,βάλτε ότι θέλετε.
                Carpe diem

                Comment


                • καλα το ποτε το θεματακι:boff:

                  Comment

                  Working...
                  X