Announcement

Collapse
No announcement yet.

PlayStation Network

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Μιας και τώρα με το plus μαζέψατε σχεδόν όλοι το Outland στείλτε κάνα πμ να παίξουμε co-op.

    Comment


    • Εσύ που το βρήκες το Outland ρε αλήτη;
      Αντί να περιμένετε κι εμένα.
      Carpe diem

      Comment


      • Το είχα αγοράσει τότε που η ubi έδινε τα games τις στο psn για μισή τιμή ;)

        Comment


        • Και πάλι έπρεπε να περιμένεις να γυρίσω να το λιώσουμε παρέα.Όπως το Abyss ένα πράγμα.Άντε μπες τσάτμποξ τώρα.
          Carpe diem

          Comment


          • Aπο Neogaf



            To πρωτο δωρεαν παιχνιδι Ιουλιου για συνδρομητες plus ειναι το Deus Ex: Human Revolution στην Θεση του Virtua fighter5,οποτε οποιος δεν το εχει κατεβασει το τελευταιο ας το κανει τωρα,εφοσον δεν θελει να το χασει(μεχρι και σημερα θα ειναι δωρεαν).
            Ερχονται αλλα 2 στις 18Ιουλιου και φευγουν 2.

            Comment


            • τσεκαρετε ολοι οι fans των strategy rpgs μια καινουργια κυκλοφορια για psn απο τους δημιουργους των soldner






              το αρχισα χθες ειναι πολυ καλο

              Comment


              • Πολύ καλό φίλε vaynard,όταν το δεις περισσότερο το παιχνίδι γράψε καμιά εντύπωση αν θέλεις.


                Tidy!

                Do not blame me.Blame yourself or God.
                In Matsuno we trust.

                Comment


                • Tελικα τα καινουρια δωρεν παιχνιδια ειναι το saints row 2 και Lara croft and the Guardian of light.

                  Comment


                  • Dead space 2 στο plus.Δεν με χαλασε
                    Ηθελα να ασχοληθω με τη σειρα και να η ευκαιρια.

                    Comment


                    • 37.5 ευρω για εναν χρονο συνδρομη(απο 50 που εχει κανονικα η ετησια) μεχρι 19 του μηνος.

                      Και καινουρια free παιχνιδια Red Dead Redemption, Machinarium.

                      Comment


                      • Άργησα να το πάρω χαμπάρι αλλά το plus έχει δωρεάν και τα retro/grade, machinarium, scott pilgrim vs the world, Bordelrands και Double Dragon Neon .

                        Comment


                        • + Aπο αυριο
                          - Hell Yeah! Wrath of Dead Rabbit
                          - Bulletstorm
                          - Resident Evil 5: Gold Edition

                          Comment


                          • Οχι ρε φίλε και έδωσα 9 ευρώ προχθές για να πάρω το bulletstorm, τζάμπα λεφτά

                            Comment


                            • Θέλω να κάνω PSN account για το PSP, τι χώρα μου προτείνετε; Επειδή έχω ακούσει πως το ελληνικό PS Store υστερεί σε σχέση με άλλα.

                              PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                              Comment


                              • Originally posted by Phantom Duck View Post
                                Θέλω να κάνω PSN account για το PSP, τι χώρα μου προτείνετε; Επειδή έχω ακούσει πως το ελληνικό PS Store υστερεί σε σχέση με άλλα.
                                Όλες τις χώρες.Όχι, σοβαρά, δεν έχει σημασία, όποτε θες και χωρίς κόπο αλλάζεις και βάζεις ότι θες.Κάνε ένα για κάθε region (UK/USA/JP ξέρω γω).


                                EDIT: Αν και μια βδομάδα μετά θα έχεις φτιάξει ότι ήταν να φτιάξεις ήδη.

                                Comment

                                Working...
                                X