Announcement

Collapse
No announcement yet.

PSVita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ωραίες οι απαντήσεις σας παιδιά αλλα κάπως αργά... Είμαι PS4 owner πλέον.

    Comment




    • First up is Hitoshi Sakimoto, long-time composer responsible for game soundtracks ranging from the Tactics Ogre and Final Fantasy Tactics series to Final Fantasy XII and Dragon’s Crown. And then there’s Kazushige Nojima, a writer who worked on the likes of Final Fantasy VII, Final Fantasy VIII, Final Fantasy X, Kingdom Hearts, Kingdom Hearts II, and many, many more games.
      http://www.ign.com/articles/2014/09/...pg-for-ps-vita



      Comment


      • Το God Eater φαίνεται πολύ δυνατό. Το πρώτο αξίζει; Το έχει προσφορά 5 ευρώ το PSN και λέω μήπως το πάρω στο Vita.

        Comment


        • Comment


          • SaGa 2015 για Vita
            First introduced to North American audiences as the first Game Boy role-playing game, Final Fantasy Legend, the SaGa series returns after a lengthy hiatus in the newly-announced SaGa 2015 for the PlayStation Vita.
            Carpe diem

            Comment


            • Λόγω κάποιων καθόλου ευχάριστων συγκυριών, βρέθηκα χωρίς PS Vita και μπήκα στη διαδικασία έρευνας αγοράς για νέα κονσόλα... Θα ήθελα τη βοήθειά σας στο τι να επιλέξω: το παλιό ή το καινούριο μοντέλο; Παρόλο που είμαι fan των OLED οθονών, το μικρότερο form factor, η υποστήριξη micro USB και η ελαφρώς καλύτερη μπαταρία με βάζουν σε σκέψεις.

              Τι λέτε λοιπόν; Παλιά ή νέα γενιά;

              Comment


              • Όποιο μπορείς να βρεις σε καλύτερη προσφορά.
                Carpe diem

                Comment


                • Σκέφτομαι σοβαρά για το νέο μοντέλο, μιας και έχει features που με ενδιαφέρουν. Βασικά είναι στα πάντα καλύτερο, πέραν της οθόνης που λένε ότι αν και πολύ καλή, δεν είναι σαν την OLED του παλιού.

                  Τέλος πάντων, λογικά η αγορά θα γίνει πολύ άμεσα, οπότε θα κινηθώ αναλόγως. Το ζήτημα είναι ότι δύσκολα βρίσκεις καινούριο το παλιό μοντέλο, τουλάχιστον στην Αγγλία.

                  Comment


                  • Ξέρω πως εμπιστεύεσαι περισσότερο τις hands on γνώμες χρηστών αλλά πιστεύω πως το παρακάτω άρθρο- σύγκριση από το eurogamer είναι spot on και θα σε βοηθήσει λίγο περισσότερο στην τελική απόφαση.
                    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                    Comment


                    • Σχεδον οσοι εχουν δει και τα 2 ψηφιζουν 2000 χωρις δευτερη σκεψη. Καλη η OLED αλλα οι διαφορες σε αυτο το θεμα δε θα ειναι και χαοτικες και σε ολα τα αλλα το 2000 πρεπει να ειναι απειρως καλυτερο (εργονομια, βαρος, διαστασεις κτλ).
                      Αν μπορουσα θα δινα το δικο μου γιατι εχω αυτο το συνηθειο να κανω κατι παρε δωσε ετσι για να περναει η ωρα και καποια στιγμη θα παιρνα το νεο (μονο σε καποια καλη προσφορα).

                      Το θεμα ειναι πως τωρα δε με καιει, ενα παιχνιδι θελω να παιξω ολο κι ολο καποια στιγμη (LUCT που επιτελους το πηρα σχετικα προσφατα) και αυτο βλεπω να περιμενει γιατι τελευταια γενικα τα εχω παραμερισει τα handhelds.

                      Tι εγινε Evans, και Vita και 3DS καναν φτερα; :|

                      Comment


                      • Κι εγώ τα ίδια σκεφτόμουν για να είμαι ειλικρινής, εργονομία, βάρος, κτλ, οπότε μάλλον για 2000 πάω. £130 κι άλλες £40 για 32GB memory card από το eBay.

                        /insert drama here

                        Διάρρηξη στο σπίτι έγινε . PS4 + 2ο controller, Vita + 3 παιχνίδια, 3DS XL +3 παιχνίδια κι ένα ξέμπαρκο Xbox 360 που έβοσκε μέσα στο κουτί του PS4 πήραν πόδι. Δεν μπήκε καλά το 2015. xD

                        Τεσπα, τουλάχιστον δεν πήραν τα ακριβότερα τσιμπράγκαλα που είχαμε μέσα, ούτε έκαναν καμία ζημιά της προκοπής. Ένα τζάμι μόνο που θα μας το αντικαταστήσουν.

                        Comment


                        • Καρφωτή έπεσε;Μου κάνει εντύπωση που πήραν κονσόλες κλπ.Συνήθως παίρνουν χρήματα,κοσμήματα,τέτοια πράγματα.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Πήραν κι απο αυτα, μην ανησυχείς xD . Χρήματα οχι μιας και δεν κυκλοφορει πολυ cash στην Αγγλια, αλλα τα κοσμήματα της γυναίκας κοσμούν τους πάγκους λαϊκών αυτη τη στιγμη .

                            Comment


                            • Ω ρε φίλε,έλεος.Λυπάμαι τι να πω...
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Καλά σε gamers ληστές έπεσες ρε Evans;

                                Comment

                                Working...
                                X