Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τι fanboy ήσασταν/είστε;

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ημουν Nintendo fanboy στις μερες του SNES με DKC και Yoshis island μετα εγινα Sony Fanboy με το PSX και το FFVII/MGS μετα Ξανα λιγο Nintendo με το N64 μετα παλι Sony με το PS2 μετα Xbox360 fanboy και τελος τωρα παω προς PC μερια..

    Α και Sega με το Dreamcast και Crazy taxi/Shenmue ημουν αλλα για πολυ λιγο..

    Comment


    • #17
      Prepei na ginei kai ena topic sxetiko me to ti eidous Hater eiste
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • #18
        Εγώ ήμουν πάντα hater των pokemon games

        Comment


        • #19
          Εγώ Diablo hater. Και έχω τερματίσει και τα 2.

          Comment


          • #20
            Originally posted by sOLiD SNAKE View Post
            Εγώ ήμουν πάντα hater των pokemon games
            +1...

            Κι εγώ ήμουν, και ακόμη είμαι!

            Πρέπει να σταματήσουν κάποια στιγμή με τα κωλοkemons!

            Επίσης είμαι Microsoft Hater. Δεν μ' αρέσει η πολιτική τους.

            Originally posted by Enpsty View Post
            Εγώ Diablo hater. Και έχω τερματίσει και τα 2.
            Πέρνα έξω...

            sigpic

            Comment


            • #21
              Wraios freethinker 丹野
              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
              Kindred, this blade and I.
              "

              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
              Greek Gaming Videos
              Greek Final Fantasy Forum

              Comment


              • #22
                Sony fanboy σε εποχές ps1 και λίγο πριν βγει το ps2.Από κει κι έπειτα free thinker.
                Είμαι fanboy σε διάφορους τίτλους όμως,βλέπε Castlevania,Assassin's Creed,Uncharted,Okami,Ico,Shadow of the Colossus,Heavy Rain,Fahrenheit και ακολουθούν με μικρή διαφορά τα Resident Evil,Metal Gear Solid,Final Fantasy.
                Carpe diem

                Comment


                • #23
                  Ξεχάσατε την επιλογή "Nintendo Hater",,,,,:troll:

                  Kαλά Χριστούγεννα σε όλους!!!

                  Comment


                  • #24
                    Ξεχάσατε την επιλογή "Nintendo Fanboy Hater",,,,,
                    Fixed :troll:

                    Kai kalh prwtoxronia!
                    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                    Kindred, this blade and I.
                    "

                    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                    Greek Gaming Videos
                    Greek Final Fantasy Forum

                    Comment


                    • #25
                      Μήπως αυτό που λέει μέσα στην παρένθεση του sony funboy είναι λάθος και είναι το ανάποδο?

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Grimmtak View Post
                        Μήπως αυτό που λέει μέσα στην παρένθεση του sony funboy είναι λάθος και είναι το ανάποδο?
                        :troll:

                        Comment


                        • #27
                          Η fanboy εποχή μας ήταν απ'το 89 μέχρι το 95 και κάλυψε NES και SNES. Φυσικά περιελάμβανε τρελό Sega bashing. Θυμάμαι με bro να λέμε πως τα Nintendo φτιάχνονται Γερμανία και τα SEGA Ιταλία, γι'αυτό η Nintendo είναι πολύ καλύτερη με επιχείρηματα τύπου τι να πουν οι μακαρονάδες μπροστά στη wermacht κλπ. Για μένα η φούσκα έσκασε όταν πήραμε 3DO(lol wtf). Αργότερα όμως πήραμε Saturn και ο bro ξανάπεσε στη λούπα με μεγαλύτερη ένταση από ποτέ. Μετά βέβαια πήραμε PS μεταχειρισμένο από Κέντρο Υπολογιστών, γνωστή σφηκοφωλιά της Θεσ/νικης, το οποίο αν και δούλευε μέρα παρά μέρα μόνο, λόγω κεφαλής, κατάφερε να κατευνάσει τα πάθη. Γενικώς μετά από την πίκρα που έφαγα με το 3DO το έκοψα το fanboying άθλημα, πλέον είμαι μόνο hater όποιου πούστη με υπερχρεώνει για μαλακίες (coughnintendocough)

                          Comment


                          • #28
                            Οταν το GameBoy μεσουρανουσε, εγω αγορασα Game Gear. Οταν το SNES εβγαζε Donkey Kong, εγω ελιωνα στο Mega Drive. Οταν εδωσα το Mega Drive μου πηρα PlayStation και οχι Saturn, γιατι ηξερα οτι εκανα το σωστο. Ειμαι SEGA μεχρι το κοκκαλο και απο εκει και περα τα μυαλα μου ειναι ανοικτα, οπως και τα ματια μου. Εαν μια εταιρια δεν πηγα ποτε στην ζωη μου με τιποτα, μα με τιποτα, αυτη για καποιο λογο ηταν η SNK. Μονο Metal Slug. Τιποτε αλλο απο αυτην. Α, και Super Sidekicks III. Kαι Baseball Stars II. Τιποτε αλλο. Τιποτε. Αυτα.
                            :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Dj Solid View Post
                              Οταν το GameBoy μεσουρανουσε, εγω αγορασα Game Gear. Οταν το SNES εβγαζε Donkey Kong, εγω ελιωνα στο Mega Drive. Οταν εδωσα το Mega Drive μου πηρα PlayStation και οχι Saturn, γιατι ηξερα οτι εκανα το σωστο. Ειμαι SEGA μεχρι το κοκκαλο και απο εκει και περα τα μυαλα μου ειναι ανοικτα, οπως και τα ματια μου. Εαν μια εταιρια δεν πηγα ποτε στην ζωη μου με τιποτα, μα με τιποτα, αυτη για καποιο λογο ηταν η SNK. Μονο Metal Slug. Τιποτε αλλο απο αυτην. Α, και Super Sidekicks III. Kαι Baseball Stars II. Τιποτε αλλο. Τιποτε. Αυτα.
                              Παίζει και να είσαι το μόνο άτομο παγκοσμίως που αντιπαθεί την SNK.
                              Don't worry, απλώς θα πας στην κόλαση. :ming:

                              Comment


                              • #30
                                Egw pantws eimai yper ths SNK, ta kalytera arcade eixe.
                                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                                Kindred, this blade and I.
                                "

                                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                                Greek Gaming Videos
                                Greek Final Fantasy Forum

                                Comment

                                Working...
                                X