Announcement

Collapse
No announcement yet.

The Game Awards 2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • The Game Awards 2020

    Ποιος θα δει VGA live ? Και τι θα θέλατε να ανακοινωθεί ;



  • #2
    Έχω απλές επιθυμίες, θέλω να δω κάτι είτε από Breath of the Wild 2 είτε από Hollow Knight Silksong. Μάλλον δεν θα δω, γι' αυτό δεν έχω υψηλές ελπίδες.

    Comment


    • #3
      Τετοια ωρα που θα ειναι live, χλωμο.

      Comment


      • #4
        Αναρωτιέμαι αν ο Kojima ανακοινώσει τον νέο του τίτλο απόψε η θα το αφήσει για το καλοκαίρι...

        Comment


        • #5
          Λογικα θα ανακοινωθει το νεο silent hill απο kojima και μόνο στο ps5!

          Comment


          • #6
            Originally posted by i Have no Equal View Post
            Λογικα θα ανακοινωθει το νεο silent hill απο kojima και μόνο στο ps5!
            ... Στο οποίο Silent Hill θα αποκαλύπτεται πως τα Silent Hill και Metal Gear Solid εξελίσσονται στο ίδιο σύμπαν!

            Στα του θέματος, για εμένα goty είναι το Final Fantasy VII remake. Λάτρεψα και το The Last of Us 2 αλλά το FF το απόλαυσα πολύ περισσότερο και το χάρηκα πραγματικά, τέτοια συγκίνηση έχω καιρό να νιώσω παίζοντας ένα game.

            Όσον αφορά αυτά που περιμένω... Ονειρεύομαι σε νέα για τα Metroid Prime 4, Bayonetta 3, Breath of the Wild sequel...Αυτά είναι και τα games που περιμένω περισσότερο σπό οτιδήποτε άλλο.


            Tidy!

            Do not blame me.Blame yourself or God.
            In Matsuno we trust.

            Comment


            • #7

              Εξωπραγματικό να ανακοινωθεί silent hill αλλά και να γίνει σίγουρα θα πάρει φωτιά το ιντερνετ.

              Comment


              • #8
                Ανατριχίλα !

                Comment


                • #9
                  Απο χθες κράτησα Disco Elysium Final Cut (free upgrade για όσους το έχουν ως τώρα), το co-op couple game It Takes Two, τo "procedural road-trip adventure" Road 96, το Season για το PS5 που δείχνει όμορφο, και ίσως να ξέχασα κάποιο. Κατα τα άλλα ανακοινώθηκαν ένας σωρός τίτλοι, οι περισσότεροι με αδιάφορα samey τρέιλερ.

                  Comment


                  • #10
                    Το gameplay του season μοιάζει με Ιαπωνική ταινία animation

                    Comment

                    Working...
                    X