Announcement

Collapse
No announcement yet.

Xbox Live Arcade

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by straier View Post
    Δε φαίνεται άσχημο αλλά αφενός είναι η γιορτή της επιληψίας (τέτοια αλλαγή χρωμάτων και φωτεινότητας ούτε σε ντίσκο του '80...) και αφετέρου έχει γεμίσει ο τόπος με Geometry Wars clones.
    Σαν Night club είναι θα έλεγα πιο σωστά...

    Έχω πάει σε Night clubs και τα FX στο παιχνίδι μοιάζουν πολύ με αυτά τα FX φωτιστικά στα Night clubs...

    Υπάρχει ένα ειδικό μηχάνημα στην μεριά του ηχολήπτη που κάθε φορά που εντοπίζει ΜΟΥΣΙΚΟ ηχητικό κύμα αλλάζει τα FX φωτιστικά σε οποιοδήποτε άλλο θέλει ή και είναι ρυθμισμένο...
    sigpic

    Comment


    • Indie game, wipeout clone, 400points. Δε ξερω τι λεει σε gameplay αλλα 3D indie game σπανια βλεπεις, και μονο οτι εχουν κανει αρκετα λεπτομερη 3D μοντελα σιγουρα δε προκειται για προχειροδουλεια...
      Do a barrel roll!

      Comment


      • Πήρα το Castle Crashers χθες για 560 or so MSP. Όσοι πιστοί...

        Comment


        • Κατεβασα Vandal Hearts trial στο 360 - υπαρχει και στο PSN. Τι γνωμη εχετε γι αυτο; Το χε παιξει κανενας σας στο PSone;
          Do a barrel roll!

          Comment


          • Originally posted by Ferryman View Post
            Πήρα το Castle Crashers χθες για 560 or so MSP. Όσοι πιστοί...
            Αν ψηθούν και άλλα άτομα από εδώ μεσα το κατεβάζω asap , αρκετό καιρό ήθελα να το κατεβάσω και αυτή η τιμή ειναι super

            Comment


            • LOL fail, η τιμη αυτη ηταν για μερα μολις. Δες ποτε ποσταρε ο Ferry.
              Do a barrel roll!

              Comment


              • Το Vandal Hearts του PSone ήταν τέλειο για την εποχή του, όταν ακόμη δεν υπήρχε φοβερός ανταγωνισμός στο είδος... Το Vandal Hearts του 360 από ότι διαβάζω δεν έχει και φοβερή σχέση με τα παλιότερα (αν και θεωρείται prequel), παρά μόνο ίσως στο ότι έχει μείνει αρκετά πίσω σε επίπεδο σχεδιασμού. Το κατεβάζω κι εγώ τώρα να το δω και στην πράξη αν και είμαι ήδη προκατηλειμμένος λόγω του άθλιου art direction και των γραφικών του.

                Comment


                • Τι βγήκε;Α καλά,έχω χάσει επεισόδια.Θα το κατεβάσω άμεσα να το δω.Ψήνομαι για αγορά σε κάποια φάση αλλά ούτε σε εμένα άρεσε το artwork.

                  Το vandal hearts του πλει1 πάντως ειναι πολύ καλό παιχνίδι.


                  Tidy!

                  Do not blame me.Blame yourself or God.
                  In Matsuno we trust.

                  Comment


                  • Δυστυχως κι εμενα με απωθει το art direction. Γενικα ανεχομαι κακα τεχνικα γραφικα αλλα κακο art direction μου τη δινει.
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • Rumor: Sonic Adventure coming to XBLA

                      Find in-depth gaming news and hands-on reviews of the latest video games, video consoles and accessories.

                      Comment


                      • Γαματο φαινεται.
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • Φτιάξε μας!

                          Πολύ γουστάρω το εφε της αργής κίνησης στα παιχνίδια! Βλ. Max Payne, F.E.A.R., Stranglehold {...} και φυσικά Afta Burna!
                          Και 60 fps για έντονη δράση!!!
                          The illusion of free will is an illusion.

                          Comment


                          • Hydro Thunder στο XBLA, οχι πως μας νοιαζει κιολας.
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • Καινούργιο video απ’ το Rocket Knight:


                              Συνεχίζει να με χαλάει το look του πάντως.
                              There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                              Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                              Comment


                              • Αυριο κυκλοφορει το Final Fight Double Impact το οποιο περα απο το κλασικο Final Fight θα περιλαμβανει και το Magic Sword. 800 msp
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X