Announcement

Collapse
No announcement yet.

Xbox Live Arcade

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Για όσους ενδιαφέρονται πάντως για τα Shinobi, Comix Zone και Altered Beast, υπάρχουν και στο SEGA Mega Drive Ultimate Collection, πακέτο με άλλους 40 τίτλους.

    Πόσο σπρώξιμο πια;
    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

    Comment


    • Αυτα που λες Xeno απλως ανακοινωθηκαν ή κυκλοφορουν συντομα; Κι ηλπιζα το Tooie να βγει σε πεσμενη περιοδο για να εχει πιο πολλες ελπιδες
      Do a barrel roll!

      Comment


      • Αυτα ανακοινωθηκαν για τους επομενους μηνες γενικα και αοριστα, δε νομιζω να βγουν πριν το καλοκαιρι τα περισσοτερα απο αυτα.
        Οπως και να χει προβλεπεται ενα ιδιαιτερως χορταστικο 2009 και πραγματικα χαιρομαι γι' αυτο, γιατι ποτε δε μετανιωσα ουτε στο ελαχιστο την οποιαδηποτε XBLA αγορα μου (συν τοις αλλοις ακομα εχω 3600msp στην ακρη).

        Comment


        • Square Enix Reveals Project Cube for Xbox 360

          I attack sharks
          when i smell them bleed
          I dont go swimming
          water just wants to be around me.

          Comment


          • Μεσα στο χαμο των ημερων ανακοινωθηκε μεχρι και KoF themed shooter απο την SNK.



            Μολις βγηκε και το Outrun, τελη του μηνα βγαινει και το Virtual On, ενω παραλληλα η Square θα βγαζει τους επομενους μηνες διαφορα random games τα οποια δεν εχω ψαξει τι ακριβως λενε.
            Κατα τ' αλλα Capcom και SNK φαινεται πως θα ανεβασουν στροφες και θα μας δωσουν 3-4 καλους τιτλους η καθε μια, ενω μεγαλη απουσα απο το χορό μου φαινεται η Cave η οποια θα ειχε μια ευκαιρια να χωθει στο ολο σκηνικο ανετα.

            Ειμαι περιεργος να δω τι εχει κατα νου και το studio που ανελαβε το νεο Vandal Hearts (αναρωτιεμαι αν θα ανατεθει σε internal team).

            Comment


            • Κατέβασα και εγώ το Outrun Online Arcade μετά από τεράστιες προσπάθειες για να ενώσω το 360 με internet :p Τελικά όμως ο κόπος δεν πήγε χαμένος, μιας και αυτό το παιγνίδι ( το οποίο παίζω πρώτη φορά ) είναι ότι πιο διασκεδαστικό έχω παίξει τον τελευταίο χρόνο ( minimum ) ... Ειδικά μετά από τις λίγες ώρες που έπαιξα GTA IV, θυμήθηκα γιατί μου αρέσουν τα videogames ..

              Sound effects στην μέση, μουσική στο full, Enzo Ferrari και Splash Wave ... Τεράστια drifts, πανέμορφα τοπία, και για πρώτη φορά σε παιγνίδι 360, achievements που μέ κάνουν να θέλω να τα νικήσω !! Δεν νομίζω να το αφήσω πριν να το τελειώσω 100% και ελπίζω με το online να το παίζω για πολύ καιρό ακόμη .. 800 points ?? Θα πλήρωνα και τα 2πλάσια

              Υ.Γ. Xeno ετοιμάσου για online από την Κυριακή



              Comment


              • Το αγορασες ηδη ε;
                Εγω εμεινα στο demo και δεν ξερω τι θα κανω. Παρολαυτα αν κλεισουμε ομαδα για 6πλο (μεχρι 6πλο δεν παει; ) ή εστω 4πλο ξερω γω τοτε ειμαι μεσα.
                Ελπιζω βεβαια να γινει δουλεια γιατι αν κρινω απο τα meetings του ΗD remix τοτε ok, fail is imminent .

                Comment


                • Το αγορασες ηδη ε;
                  Εγω εμεινα στο demo και δεν ξερω τι θα κανω. Παρολαυτα αν κλεισουμε ομαδα για 6πλο (μεχρι 6πλο δεν παει; ) ή εστω 4πλο ξερω γω τοτε ειμαι μεσα.
                  Ελπιζω βεβαια να γινει δουλεια γιατι αν κρινω απο τα meetings του ΗD remix τοτε ok, fail is imminent .
                  Το αγόρασα ναι .. 800 points ήταν πολύ καλά για μένα Νομίζω ότι αν βρεθούμε 4-5 άτομα, δεν θα είναι δύσκολο να κανονίζουμε meetings .. Δεν είμουν στο "hd remix era" αλλά έστω και μια φορά την βδομάδα θα βρίσκουμε ώρες που θα τους βολεύουν όλους ..

                  Υ.Γ. Πως κάνω καλή εκκίνηση ?? Στο time attack, το αντίπαλο ghost μου ξεφεύγει αρκετά στην αρχή ..



                  Comment


                  • [YOUTUBEHD]WDA72kdmRjw[/YOUTUBEHD]
                    29 - 4 - 2009
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • Είναι κάπως παλιά αλλά μιας και δεν θυμάμαι να είδα πουθενά αναφορές σε αυτά τα βάζω εδώ μιας και μου κάνανε θετική εντύπωση και τα 2.


                      Lode Runner




                      edit:crap.Δίκιο έχεις.Μάλλον με μπέρεψε το στυλ του.
                      Το δεύτερο βίντεο αφαιρέθηκε.:kill:
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Το Death Smiles ΔΕΝ ειναι ΧBLA, ειναι Retail Release (πουθενα δε λεει XBLA) και δυστυχως δεν αποκλειεται να μη βγει ποτε εκτος Ιαπωνιας.. Επισης εχω ηδη ποσταρει αυτο το βιντεακι αλλου (σε σωστοτερο thread ).

                        To Lode Runner προσωπικα δε μου αρεσε, αν και γενικα μαζεψε αρκετα 8αρακια.

                        Την Τεταρτη βγαινει το Virtual On: Oratorio Tangram και θα το τσεκαρω πραγματικα αμεσως και αν μου αρεσει οσο περιμενω, τοτε δε θα σκεφτω πολυ τους 1200 ποντους.

                        Comment


                        • Αυριο βγαινουν τα Banjo-Tooie και Virtual On.Θα αγοραστει σιγουρα ενα απο αυτα,αν και θα προτιμησω το Banjo,εκτος αn μαζευτουμε απο εδω αρκετα ατομα για Virtual On.

                          Y.Γ. Κανω Copy-paste το e-mail που μου εστειλε η ΜS.

                          We launched Deal of the Week program on Feb 23rd, 2009 as an added benefit to your Gold membership and we are very excited to see the overwhelming response we have received from our loyal users such as you.

                          As a result of the increased transactions we know that you experienced an intermittent Xbox LIVE issue, which resulted in you being charged full price of 1200 points for the ‘Braid’ deal instead of the discounted price of 800 points. We sincerely wish to apologize for the
                          technical glitch and would like to take this moment to thank you for your patience and understanding as our team worked around the clock to fix this problem.

                          We will not only be crediting back the 400 points that were overcharged, but also be crediting an extra 100 points as a token of our appreciation and as a thank you for your loyalty during this period. You will see a credit of 500 points in your account in the coming weeks.



                          Mου βαλανε 500 ΜS points απο το πουθενα,αν και ειχα αγορασει το Braid για 800ποντους!!!!Οσοι αγορασετε το Βraid την εβδομαδα της προσφορας δειτε τα e-mail σας,λογικα θα σας εχουν βαλει και εσας του ποντους.;)



                          Comment


                          • Μαλλον καπου μπερδευτηκαν, δε πιστευω να εγινε σ'ολους, θα το τσεκαρω παντως μια που πηρα το game τη περιοδο του deal. greengr προσπαθησε να αποφευγεις τα περιεργα χρωματα γιατι μπορει να φαινονται καλα στο ενα Skin αλλα οχι στο αλλο.

                            Προσωπικα 99,999% θα παρω το Tooie αυριο αλλα θα κατεβασω και τα 2 demo, θελω πολυ να δω πως ειναι το Virtual On.

                            ΥΓ: ΚΑΙ ΝΑΙ! πηρα κι εγω 500 msp δωρο.
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • Ρε αντε πνιγειτε, κι ενας φιλος μου το πηρε και νομιζα πως μονο σ' αυτον ετυχε.
                              Ακους εκει Braid με 300 MSP.

                              BTooie δεν παιζει να παρω ενω καλα καλα δεν εχω το Kazooie.
                              Θα κατεβασω το demo του VOOT asap και αν ειναι τοσο καλο οσο λενε ολοι (ο Μπαμπης ο Σουγιας κτλ), τοτε θα το αγορασω, αλλα οκ 1200 ποντοι ειναι αυτοι, οχι επιπολαιες κινησεις:p.

                              Comment


                              • lol οντως δε φτανει που το πηραμε με εκπτωση μας δινουν και τα ρεστα... :w0000t:
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X