Announcement

Collapse
No announcement yet.

Xbox Live Arcade

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jet Set Radio λεμε, τελεια γραφικα, τελειο ost, απιστευτα fun to play και ταιριαζει γαντι στη φιλοσοφια του XBLA.
    Εχω κολλησει αλλα οκ, τι να κανω.. Καποτε βγαλαν τη φημη πως ερχεται και ακομα ειναι στο δρομο.

    Comment


    • Fez gameplay:
      IT'S FEZ! Gomez is a 2D man on a voyage of discovery into the mysterious 3rd dimension. Change your perspective. FEZ will be released on Xbox Live Arcade…


      Δειτε το οπωσδηποτε, αυτο το παιχνιδι το παλευουν εδω και 2 χρονια χοντρικα και ακομα δε βγηκε, αλλα μακαρι να βγει μεσα στο 2011, εχει αρκετες προοπτικες σιγουρα.

      Comment


      • Επιτέλους δείξανε κάτι!

        Λέγανε ότι πάει για κυκλοφορία στις αρχές του 2010, πέρναγε ο καιρός και ούτε έλεγαν, ούτε έδειχναν τίποτα. Θυμάμαι έμπαινα τακτικά στο site τους μπας και βρω κάτι καινούργιο, αλλά ποτέ δεν έβρισκα κάτι και φοβόμουν μήπως το ακυρώσουν τελικά.
        There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
        Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

        Comment


        • Πόσο τέλειο

          Comment


          • Έλα ρε, που το θυμήθηκαν αυτό;Το είχα ξεχάσει εντελώς.
            Carpe diem

            Comment


            • Double post αλλά δε βαριέσαι.
              Outland
              Για τους λάτρεις του Ikaruga & platforming at the same time
              Carpe diem

              Comment


              • To έχω αρκετό καιρό υπόψιν μου, φαίνεται ενδιαφέρον, αλλά από το trailer μου δημιουργήθηκαν αρκετά ερωτηματικά. Πρώτα από όλα, γιατί ρε παιδιά να έχεις ενέργεια; :xp: Από εκεί και ύστερα, αισθητικά δε μου άρεσε καθόλου, ειδικά αυτή η μουσική που έπαιζε πολύ meh. Ελπίζω να έχει ενδιαφέρον platform στοιχεία, πάντως φάνηκε πολύ αργό στη δράση του. Τέτοια παιχνίδια τα έχω συνδιάσει με πολύ γρήγορη δράση. Τέλος πάντων, αναμένουμε.

                Comment


                • ασχετο με αυτο που συζητατε αλλα να πω τον πονο μου
                  απο το μεσημερι προσπαθω να βαλω το νεο μου acc στο live, και ειναι unavailable

                  Comment


                  • Ερχεται προσφορα συμφωνα με την οποια αν καποιος αγορασει πραγματα αξιας 2400 ποντων εντος του Οκτωβριου, τοτε θα παρει σαν bonus 800 ποντους στο λογαριασμο του στις αρχες Νοεμβριου. Οι 2400 ποντοι μπορουν να ειναι xbla games, dlc packs κτλ.
                    Η προσφορα ισχυει και για Ευρωπη απ ο,τι λενε... Χμμμ αντε να δουμε τι θα αγοραστει λοιπον.

                    Comment


                    • Wow καλή φάση,κρίμα που έχω 100 πόντους και αυτό σημαίνει ότι πρέπει να πάρω τουλάχιστον 4200 κάρτα...Θα το σκεφτώ αρκετά,800 ποντάκια δεν είναι άσχημα.


                      Comment


                      • Όλο το λέω ότι θα βάλω πόντους και όλο το αναβάλλω.Ας το επισπεύσω σιγά σιγά.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Originally posted by Laharl View Post
                          Wow καλή φάση,κρίμα που έχω 100 πόντους και αυτό σημαίνει ότι πρέπει να πάρω τουλάχιστον 4200 κάρτα...Θα το σκεφτώ αρκετά,800 ποντάκια δεν είναι άσχημα.
                          Το θέμα είναι, έχεις κάτι να αγοράσεις για να πάρεις αυτούς τους εξτρά 800 πόντους; Εγώ πχ αυτή τη στιγμή μόνο το Limbo θέλω και δεν ξέρω κατά πόσο αξίζει να πάρω 1-2 ακόμα τίτλους που δε με ενδιαφέρουν, απλώς και μόνο για να πάρω 800 πόντους (που ισοδυναμούν σε 6€).

                          Comment


                          • Ξόδεψα ήδη 1200 για Limbo και 800 λογικά για το DLC Shadow Broker για το Mass Effect 2. Άντε να βάλω και άλλα 800 να πάρω κανά Duke Nukem 3D που το ψήνω εδώ και καιρό ή το Ikaruga- ναι ξέρω μεγάλη σχέση έχουν

                            Btw βγήκε και το Hydrophobia που είχε γίνει αφιέρωμα και στο EDGE σαν φιλόδοξο project για XBLA και δυστυχώς στα review βλέπω 4άρια και 3άρια. Kρίμα...
                            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                            Comment


                            • Καλα προφανως δεν ειναι καμια υπερπροσφορα αλλα δεν ειναι και ασχημα για οσους ψηνονταν ουτως ή αλλως να παρουν κατι. Οποιος θελει 1 τιτλο μονο θα ηταν χαζο να παρει 3 για να νομιζει πως κερδισε κατι, εγω παντως που εχω μεινει και κανα χρονο πισω με ολα αυτα θα το ξανασκεφτω μηπως βρω τιποτα ενδιαφερον (κριμα που δε βγαινει το NBA Jam εντος Οκτωβρη ).

                              Comment


                              • Originally posted by Evans View Post
                                Το θέμα είναι, έχεις κάτι να αγοράσεις για να πάρεις αυτούς τους εξτρά 800 πόντους; Εγώ πχ αυτή τη στιγμή μόνο το Limbo θέλω και δεν ξέρω κατά πόσο αξίζει να πάρω 1-2 ακόμα τίτλους που δε με ενδιαφέρουν, απλώς και μόνο για να πάρω 800 πόντους (που ισοδυναμούν σε 6€).
                                Τσιμπάω Guardian Of Light και Limbo για 2400 και όταν έρθουν οι 800 παίρνω REZ HD,τόσο απλά


                                Comment

                                Working...
                                X