Announcement

Collapse
No announcement yet.

Favourite VG Music (YouTube Edition)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Mε έναν φίλο παίξαμε coop το streets of rage 2 (να είναι καλά η genesis collection για xbox360)και μου έχει κολλήσει η μοσική που παίζει στο τελικό boss.



      Φοβερό παιχνίδι με εξίσου καλή μουσική.


      Tidy!

      Do not blame me.Blame yourself or God.
      In Matsuno we trust.

      Comment


      • Do a barrel roll!

        Comment


        • Comment


          • Unchained Melody

            Comment




            • E-P-I-C

              Comment


              • Πραγματικά, τίποτα σαν τα chiptunes του NES!


                There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                Comment


                • Εχει γενικοτερα τοσο καλη μουσικη το Μπλομπ; Εντυπωση μου κανε αυτο το κομματακι.

                  Comment


                  • Αντίστοιχα με αυτό δε πρόκειται να βρεις. Imo, αυτό είναι με διαφορά ότι καλύτερο ακούγεται στο παιχνίδι και μάλιστα δένει άψογα με το ψιλό-steampunk theme στο οποίο παίζει.

                    Γενικά δεν έχει άσχημη μουσική αλλά, πέρα από αυτό, δε νομίζω να ακούσεις κάτι άλλο που να σε εντυπωσιάσει.
                    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                    Comment






                    • Αυτός ο Lonlonjp απλά δέν υπάρχει..

                      Comment


                      • Από το Last Story:


                        Originally posted by Squall Leonhart
                        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                        Originally posted by 丹野
                        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                        Originally posted by Ryu_gr
                        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                        Comment


                        • There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                          Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                          Comment


                          • Μια που άρχισα το δεύτερο Xenosaga πάρτε 2 τραγουδάκια. Το πρώτο μου ξύπνησε μνήμες από όταν είχα πρωτοδεί το τρέηλερ στα νιάτα μου όταν πήγαινα πρώτη ή δευτέρα και είχα πωρωθεί.


                            Originally posted by Squall Leonhart
                            I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                            Originally posted by 丹野
                            Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                            Originally posted by Ryu_gr
                            υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                            Comment




                            • There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                              Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                              Comment


                              • Nα ξαναπώ πόσα πράγματα πρέπει να δει (και την εξέλιξή τους) από άλλα παιχνίδια του είδους η σειρά TLOZ ή θα με ξαναλιθοβολήσετε;

                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X