Announcement

Collapse
No announcement yet.

Favourite VG Music (YouTube Edition)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Μου αρέσει έτσι όπως παίζει τα drums και τη χορωδία με την κιθάρα.
    Originally posted by Squall Leonhart
    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
    Originally posted by 丹野
    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
    Originally posted by Ryu_gr
    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

    Comment


    • Comment


      • Comment


        • Αυτό το κομμάτι αν και ακούγεται πολύ στο παιχνίδι, και συγκεκριμένα στο inverted castle, εντούτοις είναι επικό και το θεωρώ και underrated ακόμα.

          Comment


          • Den yparxei underated mousikh sto SOTN.
            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • Λιγότερο popular σε σχέση με αλλα στο youtube ας πούμε.

              Γενικά όμως το όλο παιχνίδι είναι τόσο επικό και τεράστιο, που είναι σαν να μου επιβάλει να χρησιμοποιήσω την λέξη underrated. Ότι και να πεις λίγο είναι.

              Comment




              • There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                Comment


                • WICKED SICK !



                  Το παραπάνω κομμάτι είναι το Eternal Harvest, ακούστηκε μία και μοναδική φορά στο FF IX για 1 λεπτό περίπου.


                  PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                  Comment


                  • Πω ρε γραφικάρες το PS1!
                    Originally posted by Squall Leonhart
                    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                    Originally posted by 丹野
                    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                    Originally posted by Ryu_gr
                    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                    Comment


                    • Το Final Fantasy IX θεωρώ πως έχει να επιδείξει τα καλύτερα γραφικά της κονσόλας. Επίσης προσωπικά για εμένα έχει να επιδείξει την καλύτερη μουσική της σειράς και το καλύτερο concept πάλι ολόκληρης της σειράς. Εδώ ο ίδιος ο Sakaguchi έχει δηλώσει πως το FF IX πιστεύει πως είναι το καλύτερο Final Fantasy που έχει φτιάξει, αυτό που είναι όπως πραγματικά ήθελε να είναι. Όπως και να' χει σαν σύνολο είναι ένα από τα καλύτερα δείγματα του PS1.

                      PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                      Comment


                      • Κι εμένα είναι το αγαπημένο μου πάντως.Είναι και το πρώτο που έπαιξα βέβαια.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Πως θα ακουγόταν το soundtrack του Super Metroid στο Mega Drive.
                          There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                          Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                          Comment


                          • Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                            Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                            Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                            Comment


                            • Μα πόσο άψογο soundtrack...







                              There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                              Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                              Comment


                              • Συμφωνώ.Και το παιχνίδι βέβαια δεν πάει πίσω.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X