Announcement

Collapse
No announcement yet.

Favourite VG Music (YouTube Edition)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Μπράβο ρε Ramparter! Πώς φαίνεται ο ψαγμένος gamer! Πώς σου φαίνεται το παιχνίδι? Βγαίνει και sequel!
    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

    Comment


    • #77
      Εσεις οι του Unus Mundus Network τι εχετε να πειτε για το ακολουθο κομματι; Σας θυμιζει τιποτα;
      http://www.escaprism.org/AudityGeist/Xenosaga%20III%20-%20Abels%20Ark.mp3HI-QUALITY: http://www.youtube.com/watch?v=5DSsfEQsBkI&fmt=18Composer: Yuki KajiuraS...

      Comment


      • #78
        Τόσο εμείς του ουνους μοντους όσο και τα δερβίσια από την vector έχουμε να πούμε ότι τα σπάει.


        Tidy!

        Do not blame me.Blame yourself or God.
        In Matsuno we trust.

        Comment


        • #79
          Τέτοια συγκίνηση, ο Xeno να post-άρει κομμάτια Xenosaga. Θα φροντίσω να μελετήσω καλά τα του Perfect Guide, να ανοίξουμε καμιά αξιοπρεπή συζήτηση τώρα που θα κατέβω . Εσύ το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να με πας σε κανά μαγαζί με καλό φαΐ και μπύρα.

          Comment


          • #80
            Originally posted by Titus View Post
            Μπράβο ρε Ramparter! Πώς φαίνεται ο ψαγμένος gamer! Πώς σου φαίνεται το παιχνίδι? Βγαίνει και sequel!
            Το παιχνιδακι ειναι απολαυστικο αλλα δυστυχως δεν εχω πολυ χρονο να αφιερωσω τωρα και ειναι απ'τα παιχνιδια που μπορεις να καψεις ωρες. Sequel βγαινει ή expansion;
            Do a barrel roll!

            Comment


            • #81
              @Evans: Οντως συναντηση με καναν d0pe κτλ ειναι must - φερε και τον bro με το ζορι -.
              Οσο για το κομματι δεν το βαλα επειδη μου αρεσε αλλα για να κοψω αντιδρασεις.
              Δε σας θυμιζει τιποτα;

              Comment


              • #82
                Ramparter εδώ.



                Βγαίνει τέλος του χρόνου.

                Και για να μην είμαι εκτός θέματος...Shadowrun (SNES)

                This is my practice run through the SNES Shadowrun, part 1. It has more mistakes than I'd accept in a real run; but it shows how I plan to do the deed. The o...
                Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                Comment


                • #83
                  Πόσο γαμάτος τίτλος το Shadowrun.

                  Αφιερωματάκι στη μουσική του Ecco: Tides of Time της έκδοσης για SEGA CD.
                  Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.
                  There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                  Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                  Comment


                  • #84
                    Support me on Patreon! Its for a good cause ^-^: https://www.patreon.com/WillRock07




                    Yπέροχα both το πρώτο έχει ένα MegaMan X feel.

                    Και ένα υπέροχο κομμάτι που δεν είχα προσέξει ιδιαίτερα. Έπαιζα πριν λίγο το πρώτο Sonic στο MD και κόλλησα με το που το άκουσα.

                    το πρωτότυπο και ένα remix
                    Full quality download plus remixes http://sonic.tcpmusic.comThis is the old version. Please view the updated version.

                    marble zone in the first sonic gamed remixed
                    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                    Comment


                    • #85
                      Γαματο remix σε γαματο κομματι.
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • #86
                        Update: 20th March 2020I am creating an uploading Live Piano Covers played by ear once again, and I'll focus on Anime and Video Game themes, as you guys have...


                        Εχω μια αδυναμια οπως και να το κανουμε στο piano και η συγκεκριμενη εκτελεση ειναι πραγματικα πολυ καλη.

                        Comment


                        • #87
                          Burai gia dokimase ayto...

                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • #88
                            Τέλειο Download και ριπ asap.

                            Απίστευτο puzzle game, απίστευτη μουσική. Καλοκαιρινό όσο δεν πάει.

                            Continuous Lap of the map music in this great NES game


                            Και κανά δυο άλλα που θεωρώ NES classics

                            Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.


                            Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.
                            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                            Comment


                            • #89


                              Originally posted by Raf
                              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                              Comment


                              • #90
                                Εμένα μου αρέσουν πολλά... αλλά τώρα τελευταία αυτά είναι τα αγαπημένα μου...

                                Εκπληκτικό σόλο ακορντεόν...






                                Ορίστε και ένα ρεμίξ για να γουστάρουμε

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X