Announcement

Collapse
No announcement yet.

ΘΕΛΩ...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Mou irthe simera apo to pouthena .. Thelo to Micro Machines V2 Turbo Tournament tou Mega Drive me 4 atoma multiplayer gia tin Virtual Console !!!!! Giati den exei vgei auto to paignidi akoma ?!?!?1!!?!@?!?!?!2 345



    :wub: :wub: :wub:
    [/b]

    ΕΠΟΣ!!!!Με multitap πάνω στο cartridge!!!!
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • #92
      το χω στο megadrive.

      Comment


      • #93
        ΕΠΟΣ!!!!Με multitap πάνω στο cartridge!!!!
        [/b]
        +1x10000


        Comment


        • #94
          To eixa kai ego sto Megadrive, kai pragmatika i empeiria tou 4 player multiplayer to 1995, itan kati pragmatika fantastiko .. Merikes apo tis kaliteres mou multiplayer empeiries einai giro apo auto to paignidi ..

          ΕΠΟΣ!!!!Με multitap πάνω στο cartridge!!!![/b]
          Den to eixes ksanadei ?? Thimamai oti mporousan na paiksoun mexri kai 8 atoma, tautoxrona ( 2 se kathe controller ), alla ekeino to mode den itan poli kalo ... To 4-player omos ta espage ..



          Comment


          • #95
            <div class='quotetop'>(Burai_Fighter &#064; Apr 15 2008, 07&#58;39 PM) [snapback]18565[/snapback]</div>
            Για το πρώτο PlayStation ήταν
            Πώς μ&#39;αρέσει να σε διορθώνω
            Kαι φυσικά όπως κάθε gamer που σεβόταν τον εαυτό του εποχές PS,το είχαμε σε πανέμορφη αυθεντική κόπια
            [/b]
            Τι ΘΕΛΩ{=όνομα thread} λέω όχι τι υπάρχει ήδη
            Ούτε τον σκοπό του θέματος δν ξέρεις....ξάδερφος είσαι εσύ? <_<
            άκαρδος... :icon_twisted:
            "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

            Comment


            • #96
              Θέλω μία PS2/GC/Dreamcast ενοποιημένη κονσόλα για να σώσω χώρο γιατί έχουν παραμαζευτεί εδώ οι κονσόλες και δεν έχω που να τις βάλω (DC δεν έχω αλλά το σκέφτομαι).


              Comment


              • #97
                Θελω Dark Sector 2... ( καλα το τι βεντουζες εφαγε στα γραφικα το Lost Odessey απο το Dark Sector δε λεγεται&#33;&#33;&#33; 1080 FTW&#33;)

                Comment


                • #98
                  (DC δεν έχω αλλά το σκέφτομαι).
                  [/b]
                  Καλά είσαι σοβαρός;
                  Σκέφτεσαι να πάρεις Dreamcast;

                  Έπρεπε ήδη να έχεις πάρει.

                  Btw, τα έσπαγε το Micromachines στο PlayStation, άξιζε η πανέμορφη αυθεντική κόπια, για να μη πω πως σε καλή τιμή άξιζε πραγματικά αυθεντικό, κάψιμο. B)

                  There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                  Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                  Comment


                  • #99
                    Εγώ απλά θέλω αυτό:

                    Comment


                    • Τι καμμένος τύπος...


                      "Noboty hates contra,except maybe the communists"
                      Originally posted by Raf
                      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                      Comment


                      • Thats what HE thinks....lol

                        "Noboty" WAT???

                        Comment


                        • Goodos.
                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • αν του πει κανενας πως μπορουσε ολα αυτα να τα κανει με ενα προγραμμα στο PC ειμαι σιγουρος πως θα πεθανει απο καταθλιψη, περα απο τη πλακα ομως, απλα γαματος...

                            Somari εσυ μαλλον θες να με φτασεις στο gears yohohohohohoho...

                            Comment


                            • Basika θέλω να μου πείς που θα βρω το άλμπουν (libera) που έχεις βάλει στο βλόγ σου.
                              Originally posted by Raf
                              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                              Comment


                              • βασικα εχω βρει μια διευθυνση στην οποια ο καθενας δημιουργει τη δικη του δισκογραφια, επιλεγει τα κομματια του η βαζει τα αλμπουμ οπως ειναι και τα ανεβαζει, απο κει και περα εσυ μπορεις ειτε να τα ακους ειτε να τα κατεβασεις ειτε οτιδηποτε, τωρα για αυτους (βασικα δεν τους ηξερα, τους ακουσα, λεω καλοι ειναι για πασχα και τους εχωσα) κανε ενα κλικ εδω

                                Comment

                                Working...
                                X