Announcement

Collapse
No announcement yet.

ΘΕΛΩ...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Yep, youuuuuu got it!!!!! lolololol
    :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

    Comment


    • #62
      θέλω αυτό http://www.play-asia.com/paOS-13-71-...4-70-2hjr.html

      ο λόγος που δεν το έβαλα στο ψάχνω βρίσκω είναι ότι το θέμα εκείνο είναι άσχετο με gaming.
      όποιος μπορεί να βοηθήσει...ευπρόσδεκτος.ευχαριστώ.
      [/b]
      http://www.videogamesplus.ca/product_info....oducts_id=13716

      Hint 1: ποτε μην κανεις βιαστικες κινησεις .

      Comment


      • #63
        Thelo ena MMO me terastio database pou na min voithaei tous noob pou exoun kala items...
        Thelo mia Fireblade...
        Thelo na peraso kapou

        Comment


        • #64
          μιας και ξεφτυλιστικε το θεμα και πιασαμε τα ασχετα... θελω ενα σπιτι στη Γαλλια, να κερδισω το Joker ή το Λοττο, να φτιαχτουν ολα μου τα χαρτια απο μονα τους και να μετακομισω εκει ή οπου αλλου καλυτερα, οπως και να μου κατσει η γκομενα που βαλα στο ματι τη τελευταια βδομαδα (αν και ισως δεν αξιζει, απλα εγω τη ΘΕΛΩ). και τελος για να μην ξεφευγω τελειος απο το θεμα, θελω καποιος να μου χαρησει ενα Wii πριν κυκλοφορησει το νεο Mario Kart γιατι ειμαι τσιγκουνης του κερατα!

          Comment


          • #65
            ΘΕΛΩ

            1) μεταθεση σε ταγμα πεζικου κοντα στην αγια ναπα ( )

            2)το Deus Ex και τα system shock ported στην unreal 3.5 engine

            3) να βγει το blackmesa source πριν βγαλω γκριζες τριχες

            4) ^ το ιδιο για το duke nukem forever

            5) να παει η alizee στην eurovision

            6) 10ημερη τιμητικη αδεια για να κατσω να λιωσω το metroid 3 οπως του αξιζει

            7) να σταματησει η 8800gt να προκαλει hardlock στο συστημα/BSOD οταν παω να παιξω λιγο stalker/cod4/ut3

            8) να αφησει η EA την sage στην υσηχια της και να κατσει να φτιαξει μια μηχανη γραφικων from scratch για το red alert 3 που θα κανει το world in conflict και το company of heroes να μοιαζουν πιξελιασμενα μπροστα του

            9) να τελειωσω το resident evil 1 (GC version) χωρις να παω απο καρδια

            10) Να βγαλει ενα καταραμμενο patch η nubisoft για την παιχνιδαρα το graw2 (pc version παντα) που εχει αρχισει να αργοπεθαινει εδω και καιρο

            11) multiplayer με split screen στο medal of honor heroes 2

            12) half-life 2 episode three

            13) Να σταματησει ο πλανητης τα 8ωρα στο WoW μπας και σωθουμε

            Comment


            • #66
              Θέλωωωωωωω επαναφορτιζόμενες μπαταρίες για τα Controllers του 360.. xD
              Θέλω ο OTE να σταματήσει τις $%^#*^@%$ και να έχω ίντερνετ. -.-`
              Θέλω ΗΧΕΙΑ. Γιατι αυτα κάηκαν.
              Θέλω Cena εξώφυλλο στο επόμενο Smackdown Vs RAW

              Comment


              • #67
                <div class='quotetop'>(XenoVagrant &#064; Mar 16 2008, 03&#58;41 AM) [snapback]14533[/snapback]</div>
                http://www.videogamesplus.ca/product_info....oducts_id=13716

                Hint 1: ποτε μην κανεις βιαστικες κινησεις .
                [/b]

                ok.το αλλάζω.τώρα θέλω αυτό.
                Carpe diem

                Comment


                • #68
                  Thelo ena MMO me vrikolakes, likanthropous ktlp.
                  Akousa oti tha vgei ena...Kserei kaneis tipota?

                  Comment


                  • #69
                    thelo na na kanoun epitelous to shenmue 3 thelo remake tou silent hill 1 tou resident evil 2 ke tou final santasy 7 ke na bgaloun perisotera survival horror games episis thelo to fatal frame 4 na vgi ke xbox360 ohi mono wii.

                    Comment


                    • #70
                      Βασικά ΘΕΛΩ

                      1) Επιτέλους οι εταιρίες να κυκλοφορούν ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΑ παιχνίδια ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ και να μήν βγάζουν νέες και βελτιωμένες εκδόσεις μερικούς μήνες ή ένα χρόνο μετά γιά να σε αναγκάσουν να αγοράσεις ξανά το παιχνίδι "στήν μορφή που έπρεπε κανονικά να έχει". Έλεος δηλαδή&#33;&#33;&#33; Γιατί να πρέπει να αγοράσω ξανά για παράδειγμα το Gears of War για Pc με το νέο Act ή το Assassin&#39;s Creed με τις έξτρα αποστολές ή το Mass Effect και το Witcher χωρίς τα τεχνικά προβλήματα για να έχω την "σωστή" και "ολοκληρωμένη" εμπειρία??? Δηλαδή κουλαμάρα είχαν να τα συμπεριλάβουν όλα αυτά απο την αρχή?
                      Υποτιμούν την νοημοσύνη όλων εκείνων που τους τίμησαν αγοράζοντας ακριβά το παιχνίδι τους αρχικά,χρησιμοποιόντας τους σαν πειραματόζωα ή μου φαίνεται??? Να μήν ξεχάσω επίσης τους τίτλους που κυκλοφορούν τεχνικά ημιτελείς και χρειάζονται ένα κάρο patches για να τρέξουν σωστά... Μα είναι δυνατόν κοτζαμάν Rockstar να κυκλοφορεί το Bully Scholarship Edition για 360 που να κρασάρει 5 φορές σε μία ώρα,να παραδέχονται σοκαρισμένοι το λάθος τους και τελικά να βγάζουν patch που κάνει το παιχνίδι ακόμα πιο προβληματικό???
                      ΘΕΛΩ επιτέλους λίγη σοβαρότητα και ΣΕΒΑΣΜΟ πάνω απο όλα στους gamers...

                      2) Nα σταματήσει επιτέλους η "μόδα" του episodic gaming που κατ&#39;εμέ στην πραγματικότητα είναι μία μουφοδικαιολογία και μισή και να στραφούν στην δημιουργία νέων ολοκληρωμένων τίτλων απο το να μας προσφέρουν gaming (κάτι άλλο θα έλεγα κανονικά) σε δόσεις.

                      Επίσης ΘΕΛΩ

                      3) Να κυκλοφορήσει ένα παιχνίδι survival horror περίπου 5-6 φορές πιό νοσηρό απο τα Silent Hill,ένα παιχνίδι που να κάνει ακόμα και τον σκληροπυρηνικότερο horror addict να αισθάνεται τρομερά άβολα όταν το παίζει,ένα παιχνίδι πραγματικός εφιάλτης με τόσο βαριά ατμόσφαιρα και ιδιαίτερο σχεδιασμό χαρακτήρων και εχθρών που να σε κάνει να χρειάζεσαι αλλαγή εσώρουχου (σίκ) κάθε 15 λεπτά.

                      4) Ένα -ΠΟΛΥ- προσεγμένο remake του πρώτου Silent Hill.

                      5) Τα Alone in the Dark,Dead Space και Alan Wake να αποδειχτούν βαρβάτες παιχνιδάρες με τα όλα τους για το καλό του survival horror genre.

                      6) Να έβγαινε ένα (εξαιρετικά αξιόλογο) παιχνίδι βασισμένο στο βιβλίο του Stephen King,"Cell".

                      Τέλος ΘΕΛΩ

                      7) Επειγόντως Remake του Final Fantasy VII

                      8) Το ΜGS 4 να μήν είναι το τελευταίο της σειράς.

                      9) Μία συλλογή Shenmue που να περιλαμβάνει ΚΑΙ τους 3 τιτλούς (ευσεβής πόθος,το ξέρω) για Xbox 360 ή Ps3.

                      10) ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ η Microsoft να βγάλει Xbox 360 που να είναι αξιόπιστα σαν μηχανήματα...

                      11) Το Black Mesa Source εδώ και τώρα&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;

                      12) Ένα ακόμα παιχνίδι Vampire The Masquerade με εξίσου καλό σενάριο και χαρακτήρες με τα Redemption και Bloodlines αλλά χωρίς τόση έμφαση στις μάχες...

                      Comment


                      • #71
                        <div class='quotetop'>(ChainGangSoldier &#064; Mar 16 2008, 11&#58;18 AM) [snapback]14553[/snapback]</div>
                        Θέλωωωωωωω επαναφορτιζόμενες μπαταρίες για τα Controllers του 360.. xD
                        Θέλω ο OTE να σταματήσει τις &#036;%^#*^@%&#036; και να έχω ίντερνετ. -.-&#96;
                        Θέλω ΗΧΕΙΑ. Γιατι αυτα κάηκαν.

                        Θέλω Cena εξώφυλλο στο επόμενο Smackdown Vs RAW
                        [/b]
                        βασικα για τα τρια πρωτα...

                        30Χ2 = 60 (μπαταριες με καλωδιο φορτισης και πυργακι για νονστοπ gaming )
                        20 Χ 12 = 240 12 μηνη 24αρα της Altec πολυ πιο εμπιστη απο του ΟΤΕ οσοι εχουμε ειμαστε 100% ΟΚ)
                        5.1+ενισχυτη sony = 360
                        ---------------------------------------------
                        ΘΕΛΕΙΣ 660 ευρω... B)



                        Comment


                        • #72
                          Θελω 360 με HDMI θυρα,βαρεθηκα πλεον να αλλαζω το component του με αυτο του Wii and vice versa...ή θα πρεπει απλα να αγορασω καλωδια ή splitters.
                          <div align="center">

                          "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                          Comment


                          • #73
                            ΘΕΛΩ αγκαλίτσα...

                            Comment


                            • #74
                              Θέλω Milka σοκολάτα...και μία Barbie για τις βροχερές νύκτες της Άνοιξης...εμμ μα μερικοί εδώ μέσα έχετε παράλογες απαιτήσεις ή τλχ δύσκολο να υλοποιηθούν.Θα ήταν καλύτερο οι επιθυμίες να είχαν ευρύτερες χρησιμότητες που να βοηθούσαν ή να βελτίωναν την κατάσταση της βιομηχανίας.Τώρα π.χ. με Remakes δεν αποτελεί και πρόοδος.

                              Comment


                              • #75
                                Πες τα ρε Ren . Βιομηχανία+ιδεολογίες=lol.

                                Comment

                                Working...
                                X