Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Έχετε το νου σας, αν βγει στην ψηφοφορία του Steam θα παίξει Ikaruga στις 1,75 λίρες. Για όσους δεν το έχουν, το Hotline Miami στις 1,05 λίρες.

    Μιλάμε πραγματικά για ψιλά.
    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

    Comment


    • Αν ενδιαφερεται κανεις για 3DS ας ριξει μια ματια σ αυτη την αγγελια, νομιζω ειναι πολυ καλη, κυριως γιατι ειναι απο τα πρωτα 3DS κι εχει και τα ambassador games (10 nes & 10 gba).




      150€

      Αφου σκεφτομουν να ενδωσω για να κρατησω τα ambassador games και τους τιτλους που δεν εχω αλλα βαριεμαι να μπω στη διαδικασια μεταπωλησης της κονσολας.
      Do a barrel roll!

      Comment


      • Pay what you want. Support charity. Get awesome games.


        humble 2k bundle

        Bioshock 1,2, infinite, xcom, the bureau, spec ops, darkness 2, mafia 2 και θα βαλουν και αλλα.
        Ταβανι τα ~15€ για ολα, μπειτε να δειτε τα tier, 4€ χωρις xcom και infinite.

        Νομιζω ειναι υπερδυνατο bundle.

        Comment


        • Θεοπάλαβο bundle αλλά δε με πολυκαίει, όσα θέλω τα έχω ήδη (XCOM) και για τα υπόλοιπα (συμπεριλαμβανομένων των Bioshock) δεν ενδιαφέρομαι. Ιερόσυλος, ξέρω, απαράδεκτος κλπ αλλά δε μπορώ να ασχοληθώ με έστω και μισοσοβαρό FPS, λυπάμαι.

          Τα ίδια έκανε πάντως το Humble Bundle και με την THQ, όταν είχε βγάλει τα σημαντικότερα franchises της στο σφυρί. Εδώ έχουμε σαν κράχτες την Irrational, που την έκλεισε ετσιθελικά ο Levine γιατί...βαρέθηκε, το XCOM και ορισμένες δευτεράντζες (σχετικά μιλώντας) της 2K.
          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

          Comment


          • Εγώ πάντως αν και έχω ήδη τα Bioshock το τσίπμησα μιας και τα έχω σε κονσόλες και θέλω να τα παίξω και σε PC.
            Να δούμε και τι θα προσθέσουν.
            I'm back bitches... Version 2.0

            Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

            Comment


            • Τοπικο deal που απλα ηθελα να αναφερω μιας και μου κανε εντυπωση... Ενα μαγαζι εδω εχει σε προσφορα ΟΛΑ τα παιχνιδια για 3DS στα 30ε, κοινως απο Pokemon X/Y και New Mario Bros 2 μεχρι Zelda ALBW, Bravely Default, Fire Emblem, Phoenix Wright vs Layton κτλ κτλ. Καλη φαση αν και τωρα σιγουρα δε με καιει να αποκτησω κατι για 3DS (αν κανεις βεβαια καιγεται για κατι ας το πει).

              Comment


              • Που βρίσκεσαι;Ολλανδία;
                Carpe diem

                Comment


                • ΤΣΑΜΠΑ το Sims 2 στο origin αν πατε και κανετε redeem key τον κωδικο I-LOVE-THE-SIMS



                  ΔΕΝ χρειαζεται να εχετε το καποιο sims game.
                  Ειναι και η Ultimate edition με ολα νομιζω τα expansions!!!

                  Προσοχη ειναι μεχρι τις 31 Ιουλιου.

                  Comment


                  • GTA 5, PS3 - 36,9 Ευρώ για μια βδομάδα στο e-shop.
                    Αναπτύχθηκε από την δημιουργό της σειράς Rockstar North, το Grand Theft Auto V είναι ο SKU:PS3.00788
                    The illusion of free will is an illusion.

                    Comment


                    • Θα το ξέρετε ήδη οι περισσότεροι αλλά ας το ποστάρω κι εδώ.
                      Big Summer Sale Part 1 στο PSN- για PS4, PS3, Vita.
                      Δε με καίει κάτι μετά το Big In Japan sale, ωστόσο δε θα έλεγα όχι στο Left Behind σε καλή τιμή ή το Valiant Hearts. Ωστόσο μιας και είχα υπόλοιπο στο wallet και το έψηνα σαν game από καιρό τσίμπησα για 4.5€ πρπ το Castle of Illusion. Μου είχε αρέσει το demo όπως και το παλιό game για το Mega Drive( το έχω παίξει σε emulator)
                      «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                      Comment


                      • Εγώ τσίμπησα AC Liberation HD,Arkham Origins A Cold Cold Heart,Rogue Legacy.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Έχω ήδη ποντάρει όμως για να είναι πιο δίκαιο το βάζω εδώ για να έχετε όλοι μια ευκαιρία. Bargain!

                          Find many great new & used options and get the best deals for Action Comics #1 (June 1938) Superman's Debut, CGC 9.0 - Perfect White Pages at the best online prices at eBay! Free shipping for many products!


                          Το videάκι πάντως από κάτω είναι ενδιαφέρον.

                          Comment


                          • Originally posted by Aion View Post
                            Έχω ήδη ποντάρει όμως για να είναι πιο δίκαιο το βάζω εδώ για να έχετε όλοι μια ευκαιρία. Bargain!

                            Find many great new & used options and get the best deals for Action Comics #1 (June 1938) Superman's Debut, CGC 9.0 - Perfect White Pages at the best online prices at eBay! Free shipping for many products!


                            Το videάκι πάντως από κάτω είναι ενδιαφέρον.
                            Πλάκα κάνεις... Το πρώτο τεύχος του σουπερμαν... Μιλάμε για ιστορικότατο κομικ και πάρα πολύ συλλεκτικό... Όποιος έχει ένα τέτοιο περιοδικό και το πουλήσει έλυσε το πρόβλημα της ζωής του.


                            Tidy!

                            Do not blame me.Blame yourself or God.
                            In Matsuno we trust.

                            Comment


                            • Προτιμώ να δώσω τόσα λεφτά να πάρω τίποτε άλλο και το συγκεκριμένο αν θέλω να το διαβάσω υπάρχει και το νετ.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Originally posted by Deus View Post
                                Πλάκα κάνεις... Το πρώτο τεύχος του σουπερμαν... Μιλάμε για ιστορικότατο κομικ και πάρα πολύ συλλεκτικό... Όποιος έχει ένα τέτοιο περιοδικό και το πουλήσει έλυσε το πρόβλημα της ζωής του.
                                Ναι, κάτι υπέπεσεν εις την αντίληψήν μου.
                                Originally posted by Altair View Post
                                Προτιμώ να δώσω τόσα λεφτά να πάρω τίποτε άλλο και το συγκεκριμένο αν θέλω να το διαβάσω υπάρχει και το νετ.
                                Έλα τώρα τα παραλές. Τι άλλο θα μπορούσες να πάρεις? Mansion? Τι να την κανεις? Αζουλιάρη.

                                Comment

                                Working...
                                X