Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Εγώ είμαι διατεθειμένος να σπάσω το PSP μου και να μισήσω τα παιχνίδια για πάντα. Παρακαλώ κάποιον που αγοράζει από PLAY, να μου πάρει το Ultimate ghosts n' goblins του PSP.
    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

    Comment


    • <div class='quotetop'>(miyamoto &#064; Sep 28 2008, 03&#58;23 PM) [snapback]39893[/snapback]</div>
      Λαμογια κοροιδευετε τις ελλειψεις της επαρχιας...
      [/b]
      Μην κατεβώ από το βουνό...

      Comment


      • Metroid Prime 3: Corruption και Super Paper Mario 15? Carrefour αλίμου.

        SPM θα μου πείτε και με το δίκιο σας.
        Αυτό έπρεπε να είχα πει κι εγώ όταν είδα το SPM αλλά τελικά το πήρα.

        Comment


        • Nice.
          Για μένα που το ήθελα βέβαια πέφτει μακριά.Oh well...
          «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

          Comment


          • Δεν ξερω ποιο απ τα 2 θες αλλα μη κανεις το παραπανω λαθος να παρεις το SPM .
            Απεναντιας το ΜΡ3 ειναι παραπανω απο δελεαστικο σε τετοια τιμη.
            Αν θες κατι μπορω να στο παρω εγω υποθετω.

            Comment


            • Όποιος μπορεί να μου πάρει ένα Metroid 3: Corruption θα του είμαι υπόχρεος...
              Το Carrefour της Πάτρας συνεχίζει το χαβά του.

              Comment


              • Metroid Prime 3: Corruption και Super Paper Mario 15€ Carrefour αλίμου.

                SPM θα μου πείτε και με το δίκιο σας.
                Αυτό έπρεπε να είχα πει κι εγώ όταν είδα το SPM αλλά τελικά το πήρα.
                [/b]
                Κώλε.

                Έχει κι άλλα SPM ή τίποτε άλλο που να αξίζει;
                Αν έχει SPM, κάνε τη παλικαριά εσύ ή ο Κώστας και πάρτε μου ένα, τρελή προσφορά.
                There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                Comment


                • Παρε κανα Zack and Wiki με τοσα λεφτα που θες κι εσυ SPM τρομαρα σου.
                  Να σου δανεισω του Ραμπιδη να δεις τι λεει, κανεις δεν το θελει τελικα .

                  Comment


                  • Αν έχει και Zack στα 15 θέλω και τα 2.
                    Το έχω δει το Z&W και για 15 ευρώ = must buy
                    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                    Comment


                    • Στο VGP παει 12 και πλεον με το region-free Wii SPM (pun) τελειως,
                      Αν παρεις παρε 2, ψηνομαι ευκολα.

                      Comment


                      • Δεν ξέρω γιατί είναι τρελλή προσφορά ντάξει, δεν είναι και καμμιά παιχνιδάρα.

                        Τέλος πάντων νομίζω ότι είχε άλλο 1 με επιφύλαξη 2 SPM...

                        Στη τελική αν δεν βρεθεί δεύτερο μάλλον θα ψηθώ να δώσω το δικό μου (sealed θα είναι ούτως η άλλος)....

                        Μπράβο ενδιαφέρον για το SPM...

                        Comment


                        • Έλα ρε το SPM είναι καλός τίτλος, ειδικά για 15 ευρώ είναι μια χαρά.
                          Αν και πρέπει να μοντάρω τo Wii πρώτα, ψήνομαι για Z&W.
                          There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                          Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                          Comment


                          • Παρτο και τα αλλα βολευοντσι.

                            Comment


                            • Αυτή η απάντηση για 15? μια χαρά σηκώνει κουβέντα. Δηλαδή κι εγώ τις ίδιας λογικής είμαι (το Red Steel για 5? που το πήρα είναι τέλειος τίτλος), γι αυτό και το πήρα το SPM αλλά κακά τα ψέμματα 5? απο δω 15? από κει... Βεβαια αν βρω και το Mario Galaxy για 30? δε θα το σκέφτομαι έτσι γιατί με 45? θα είχα μόνο το SMG ενώ τώρα θα έχω και το SPM...

                              Comment


                              • Όλα SPS τελικά...
                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X