Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Στο PSN η τιμή του Super Stardust HD έπεσε από τα 7.99 στα 1.99€.

    Εντελώς ενημερωτικά το game έχει αποκομίσει πολύ καλές βαθμολογίες( κάπου μεταξύ άριστου και πολύ καλού) Πρόκειται για shooterάκι remake από Amiga.
    Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.
    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

    Comment


    • Εντάξει τα 5 ευρώ τα αξίζει δεν είναι θέμα, δεν είναι δα και κανένα έκτρωμα το παιχνίδι. Το ζήτημα για μένα δεν είναι τα 5 ευρώ, αλλά κατά πόσο αξίζει να αφιερώσεις τον χρόνο σου στον συγκεκριμένο τίτλο, αντί ενός άλλου που πιθανόν να έχεις στην άκρη.
      There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
      Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

      Comment


      • Originally posted by Loggo View Post
        Εντάξει τα 5 ευρώ τα αξίζει δεν είναι θέμα, δεν είναι δα και κανένα έκτρωμα το παιχνίδι. Το ζήτημα για μένα δεν είναι τα 5 ευρώ, αλλά κατά πόσο αξίζει να αφιερώσεις τον χρόνο σου στον συγκεκριμένο τίτλο, αντί ενός άλλου που πιθανόν να έχεις στην άκρη.
        Ναι, αυτή είναι η σωστή αντιμετώπιση του θέματος, και ο λόγος που από ότι φαίνεται δεν θα δώσω τα λεφτά για να το αγοράσω .. Αφού ξέρω ήδη ότι δεν θα το παίξω ... Εξάλλου ο κατάλογος των παιγνιδιών που ακόμα δεν έχω παίξει έχει αρχίσει να μεγαλώνει και θέλω να αφιερώσω τον χρόνο σε κάποια άλλα ( π.χ. Little King's Story ) ..



        Comment


        • Professor Layton DS 23.5 EUR @ Play.com
          Οποιος δεν το παρει και τωρα.... .

          Comment


          • Ναι και δε το εχω αυθεντικο.. χμμμ ισως θα προτιμουσα το american box art αλλα δε μπλεκω με παραγγελιες απο αμερικη τωρα. I feel so guilty...
            Do a barrel roll!

            Comment


            • Ούτε και γω το έχω αυθεντικό :S
              Σωστός και ο Loggaρος!!

              Final Fantsay XII: Revenant Wings (DS) 10€ στον Κωτσόβολο.
              The illusion of free will is an illusion.

              Comment


              • Ειχαν για 1-2 μερες στο TheHut το Conduit στις 17 λιρες preorder.
                Κοινως προεξοφλησαν το μελλοντικο flop .
                Λετε να φταιει το EDGE review;

                Γενικα παντως το site νομιζω πουλαει πολλα παιχνιδια κοψοχρονια πραγματικα.. Δεν εχουν και το απιστευτο service αλλα για τα τελειως bargains ειναι μια πολυ καλη επιλογη αν μη τι αλλο.

                Παντως και στο BlahDVD που τωρα κανω browse βλεπω πολλα καλα bargains (DS RPGs, Bangai-O, Silent Hill Origins και αλλα πολλα).

                Comment


                • Μου λεγε ο Strawhat οτι το Virtua Tennis 3 (x360, dunno για ps3) κανει 10ε στα Media Markt.
                  Τον ειδα πριν λιγο που επαιζε και παραξενευτηκα και πιασαμε κουβεντα και παιξαμε και 1-2 ματσακια.
                  Ας ψηθει και κανας αλλος, ειναι πραγματικα φοβερο παιχνιδι για 4πλο.
                  Εχει μεν βγει το VT2009, αλλα λενε πως πραγματικα δεν εχει αλλαξει τιποτα, οποτε 10ε ftw .

                  P.S.
                  Ραμπιδη μην αρχισεις με τα του Wii .

                  P.S. 2
                  To P.S. το εγραψα οταν ειδα πως εκανες browse to thread. How predictable. GTFO troll.

                  Comment


                  • LOL τεννις με κουμπια, wtf is this 1999??/
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • Οπου βρειτε xbox 360 arcade κατα προτιμηση καινουργιο και με Hdmi στα 150 και κατω σφυριξτε το, γιατι τα μεταχειρισμενα που υπαρχουν στα site EBW.gr και gamexplorers.gr ειναι αφαντα οπως και το 130ευρω πακετο στο saturn, μαλλον με κοβω να δινω 160 για καινουργιο arcade οταν ερθει η TV αλλα δεν βιαζομαι προς το παρων

                      Comment


                      • Star Ocean 4 - 17.99 gbp (amazon uk / gamestation).

                        Comment


                        • Cashback from over 400 brands all on one platform. Shop with Rakuten & stack offers with discounts, voucher codes and cashback for great savings at top brands.

                          Mirror's Edge 12.99€
                          Do a barrel roll!

                          Comment


                          • Δεν ξέρω αν είναι ευκαιρίες αλλά μου φάνηκαν χαμηλές τιμές για retail σε ελληνικά καταστήματα:

                            Street Fighter IV (360), Silent Hill Homecoming (360): 30 euro έκαστο.
                            Insert Coin

                            Comment


                            • Ολα τα Half Life 66% γι αυτο το σαβ/κο στο steam.


                              Αχ και να χαμε τετοια deals στο live.
                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • alone in the dark: limited edition & smackdawn VS raw :limited

                                10 ευρω εκαστο στα media markt Οποιος προλαβε το κυριο ειδε...αμην.

                                Comment

                                Working...
                                X