Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Τσαμπέ το flOw στο αμερικάνικο PSstore.
    Originally posted by Squall Leonhart
    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
    Originally posted by 丹野
    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
    Originally posted by Ryu_gr
    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

    Comment


    • Μπορεσες να το κατεβασεις straier?Eμενα μου βγαζει error.

      Βtw και το flower επεσε στα 3e.

      Comment


      • Το έχω ήδη οπότε δεν ξέρω.
        Originally posted by Squall Leonhart
        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
        Originally posted by 丹野
        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
        Originally posted by Ryu_gr
        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

        Comment


        • Εγώ πάντως μόλις αγόρασα το Flower και δηλώνω τόσο γοητευμένος! Είναι πανέμορφο, πρέπει να το πάρουν όλοι οι κάτοχοι ΠΣ3.

          Comment


          • Και εμένα μου βγάζει error HTTP status code:403 :/

            Όποιος βρει την λύση ας μας πει και εμάς να το πάρουμε τσαμπέ


            Comment


            • Το έψαξα το θέμα και από ότι φαίνεται είναι μόνο για Ηνωμένες Πολιτείες και Καναδά... Σόρρυ για τον λάθος συναγερμό...
              Originally posted by Squall Leonhart
              I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
              Originally posted by 丹野
              Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
              Originally posted by Ryu_gr
              υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

              Comment


              • Νομίζω πως τα 2.99 που, μόλις τώρα, έδωσα για το flower πήγαν τελείως τζάμπα.
                https://www.emulator-zone.com
                I am an iteration closer to my desired solution!
                The World Ends With You

                I will wipe out the Belmonts from the face of earth!
                Castlevania Lords of Shadow

                I am Wowser, King of the Woopa Twoopa and ruler of the Shroom Kingdom
                Hyperdimension Neptunia

                Comment


                • Bayonetta 21 euro from Zavvi(both editions)



                  Brutal Legend 15.5 euro from play.com(both editions

                  Cashback from over 400 brands all on one platform. Shop with Rakuten & stack offers with discounts, voucher codes and cashback for great savings at top brands.


                  Θα τσιμπούσα το Bayonetta αλλά δεν έχω λεφτά αυτή την περίοδο :/


                  Comment




                  • Akoma arketa retro games einai na boune stin lista

                    Comment


                    • Originally posted by computerfreakgr View Post
                      www.cfreak.gr

                      Akoma arketa retro games einai na boune stin lista
                      Παντως οι τιμες ειναι τουλαχιστον "τσιμπημενες", για να μην πω παλαβες σε μερικες περιπτωσεις...
                      :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                      Comment


                      • Dragon Age 19,5 ευρώ στο play.com, για PC, και ανάλογη γενναιρόδωρη έκπτωση για άλλες εκδόσεις. Παρέλαβα το δικό μου σήμερα.
                        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                        Comment


                        • Originally posted by Titus
                          Dragon Age 19,5 ευρώ στο play.com, για PC, και ανάλογη γενναιρόδωρη έκπτωση για άλλες εκδόσεις. Παρέλαβα το δικό μου σήμερα.
                          Λιώσε το όπως αρμόζει σε κάθε τέτοιας ποιότητας τίτλο και όταν το τελειώσεις πες μου αν η BioWare δεν έκανε καλή δουλειά.
                          Τον Μπαλού μην ξεχάσεις.Θα καταλάβεις εσύ.

                          Comment


                          • Το eBay στα ελληνικά



                            Εχει βγει εδώ και κάτι μέρες!

                            Τα προϊόνται φιλτράρονται ώστε να εμφανίζει αυτά που είναι διαθέσιμα και σε Ελλάδα
                            The illusion of free will is an illusion.

                            Comment


                            • Originally posted by Laharl View Post
                              Και εμένα μου βγάζει error HTTP status code:403 :/

                              Όποιος βρει την λύση ας μας πει και εμάς να το πάρουμε τσαμπέ
                              Από ότι διάβασα κάποιοι από την Αυστραλία το κατάφεραν με proxy server, κάτι που όμως παίρνει πολύ ώρα για το κατέβασμα και χρειάζεται κάποιες σχετικές γνώσεις για τις ρυθμίσεις στο ps3
                              Sundays are made for sleeping in. Sundays are made for walking around in baggy clothes, watching movies, nursing headaches and hanging out with your friends at the café. Sundays are NOT made for going to the worst neighborhood in town to find a kid who might be able to give you the information necessary to infiltrate a powerful cult that plans to take over the known universe. That's what Mondays are for.
                              ---------------------
                              animEΛ_ΛΑΣ

                              Comment


                              • Originally posted by Evans View Post
                                Εγώ πάντως μόλις αγόρασα το Flower και δηλώνω τόσο γοητευμένος! Είναι πανέμορφο, πρέπει να το πάρουν όλοι οι κάτοχοι ΠΣ3.
                                Σαν εκείνο που παίζαμε στο σπίτι σου για να πάρεις trophies;

                                :kill:

                                Comment

                                Working...
                                X