Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ωωωω έχω 1300 πόντους από προηγούμενη αγορά. Για να δούμε... Εκτός κι αν ισχύουν μόνο για gold members..
    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

    Comment


    • Νομίζω μόνον τα Deal Of The Week είναι για Gold members,στα άλλα πρέπει να κατέβασαν κανονικά την τιμή τους,τσέκαρέ το ;)


      Comment


      • Το steam αρχισε καλοκαιρινες προσφορες, καποιες ειναι μεχρι τις 4 Ιουλιου ενω απο σημερα και καθε μερα μεχρι τις 4 Ιουλιου θα υπαρχουν και ορισμενες μονο για μια ημερα.
        Τσεκαρετε εδω: http://store.steampowered.com/

        Απο την ιδια σελιδα:


        LOL
        Do a barrel roll!

        Comment


        • Λοιπόν στο Public μπορείτε να ανταλλάξετε το παλιό 360 με το καινούργιο με έκπτωση 100 Ευρω!! Δηλαδή 159 Ευρώ με ανταλλαγή.

          Ερώτηση όμως, πολύ σημαντική:

          Στο site του Xbox, για licensemigration δείχνει και με βίντεο πώς θα μεταφέρουμε τα δικαιώματα από το παλιό στο καινούργιο 360. Τα saves και profiles τα αποθηκεύω σε usb, για να τα μεταφέρω μετά στο καινούργιο 360; Πώς ακριβός λειτουργεί; Μην χάσω δεδομένα (ή πρέπει να είμαι online για να παίζω arcade games).

          ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ

          Comment


          • Eπειδής έχω δύο παλιά- το ένα με rrod- μπορώ να δώσω το νεκρό? ( yeah dream on xD)
            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

            Comment


            • Originally posted by swordmaster View Post
              Λοιπόν στο Public μπορείτε να ανταλλάξετε το παλιό 360 με το καινούργιο με έκπτωση 100 Ευρω!! Δηλαδή 159 Ευρώ με ανταλλαγή.

              Ερώτηση όμως, πολύ σημαντική:

              Στο site του Xbox, για licensemigration δείχνει και με βίντεο πώς θα μεταφέρουμε τα δικαιώματα από το παλιό στο καινούργιο 360. Τα saves και profiles τα αποθηκεύω σε usb, για να τα μεταφέρω μετά στο καινούργιο 360;

              ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ
              Έτσι όπως τα λες είναι. 1) Διαδικασία με license migration και 2) Αποθήκευση όσων γουστάρεις σε usb σκληρό δίσκο ή φλασάκι (2 συσκευές x 15GB η κάθε μία μέγιστη αναγνώριση, σιγουρέψου ότι έχεις κάνει update πρόσφατα).

              Δεν το έχω δοκιμάσει στην πράξη, ρίξε και 1 τηλέφωνο σε MS να σου πουν πιο αναλυτικά αν θες.
              00800 44 12 8732
              The illusion of free will is an illusion.

              Comment


              • Θα το δοκιμάσω εγώ, γιατί έχω κάποια πράγματα που υπάρχουν στο σκληρό που τα θέλω και δεν υπάρχουν στο Download Kit.
                sigpic

                Comment


                • Pointscard 2000 (WII) στα 10Ε

                  Εδώ:
                  I'm back bitches... Version 2.0

                  Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                  Comment


                  • Λοιπόν έχω μια απορία που θέλω να λύσω και δεν ξέρω σε πιο thread να την χώσω.
                    Παρακαλώ απαντήστε σύντομα.
                    Θέλω να πάρω mem card για το GC και βρήκα μία από το "μαγαζί μου" που την πουλάει 20 ευρά(καινούργια 3d party) και είναι 507 blocks.

                    Το θέμα είναι ότι στο internet την έχει με 10 ευρώ, ή ακόμη και 5.
                    Συμφέρει; Απο ιντερνετ δεν υπάρχει δυνατότητα αγοράς.

                    Comment


                    • swordmaster και Ryu_gr

                      Ιδού η διαδικασία που θέλετε.



                      Πανεύκολο.

                      ΠΡΩΤΑ βάλτο το USB σου στον υπολογιστή σου για να μεταφέρεις τα αρχεία σ' έναν φάκελο που θέλεις για προσωρινά.

                      Μετά άνοιξε το ΧΒΟΧ σου και πήγαινε στις System Settings(Ρυθμίσεις Συστήματος) και επίλεξε Memory(Μνήμη).

                      Εκεί βάζεις το USB σου και μετά όταν σου εμφανιστεί εκεί, το επιλέγεις. Εφόσον μπεις στην επιλογή Configure Now - Customize, εσύ θα διαλέξεις το Configure Now και αυτό θα κάνει τα υπόλοιπα(Αναγνώριση και να πλήρει τις προδιαγραφές του ΧΒΟΧ και να το ρυθμίζει ως αναγνωρισμένο).

                      Τέλος τα μεταφέρνεις οτιδήποτε έχεις και δεν έχεις και είσαι comble !
                      sigpic

                      Comment


                      • Left 4 Dead 2 7,5€ στο Steam, must resist, ξερω οτι δε θα το παιξω...
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • Τhe Witcher 5€, τι να λέμε τώρα .

                          Comment


                          • Super Stardust HD μαζί με τα DLCs του 2.99€ στο PSN, όποιος δεν το έχει το παίρνει. Εγώ το πήρα πάντως. Δε θα προλάβω να το παίξω ούτε μία μέρα αλλά δεν πειράζει, δε χάνεται τέτοια προσφορά.

                            Comment


                            • Portal 1,19€ στο Steam, αμαρτια να μη το εχετε.
                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • Παίδες , ξέρετε αν υπάρχει καμιά ευκαιρία για 1 χρόνο Gold membership στο xbox live ;

                                Comment

                                Working...
                                X