Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Το είχα στο καλάθι μου και δεν υπάρχει πια.Άρα τέλος.Κρίμα και το ήθελε ο κολλητός μου.
    Carpe diem

    Comment


    • Originally posted by Altair View Post
      Το είχα στο καλάθι μου και δεν υπάρχει πια.Άρα τέλος.Κρίμα και το ήθελε ο κολλητός μου.

      I'm back bitches... Version 2.0

      Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

      Comment


      • Λολ γλυτώνει και 40 λεπτά.Thanks Nick.
        BTW στον Κωτσόβολο έχει X360 Arcade bundle w/ Beatles Rock Band 100 ευρώ.Μόλις το πήρε ένας φίλος μου.
        Carpe diem

        Comment


        • Καλά ρε. Τι εμπορίλες είναι αυτές ? Το electroworld δεν έχει τίποτα το αξιόλογο, εκτός το Prince of Persia: Forgotten Sands στο PC.
          sigpic

          Comment


          • Όντως. Τους έστειλα email με άλλα μαγαζιά μπας και καταλάβουν τίποτα. Εξωτερικό και πάλι εξωτερικό...
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • Originally posted by Tanno View Post
              Καλά ρε. Τι εμπορίλες είναι αυτές ? Το electroworld δεν έχει τίποτα το αξιόλογο, εκτός το Prince of Persia: Forgotten Sands στο PC.
              Πριν από δύο χρόνια είχα βρει Okami, Final Fantasy XII, Valkyrie Profile Lenneth και κανά δυο ακόμα παρόμοια games 10€. Στο Electro World. Εμπορίλες και παιχνίδια του κώλου.

              Καλά Tannosuke τα κριτήριά σου δεν ξεπερνάνε αυτά ενός δίχρονου .

              Comment


              • Μια συντομη ανταποκριση απο Λονδινο που ειμαι τωρα αναφεροντας τι ειδα εν συντομια (παιχνιδια και τιμες σε λιρες):

                Βayonetta - 10, Mass Effect 2 - 15, Bioshock 2 - 8, Alan Wake - 18, FF XIII - 18, Halo ODST - 8, Resi5 - 10, Banjo 3 - 8, Dragon Age - 12, Eternal Sonata - 5, Tales of Vesperia - 17, Lost Odyssey - 5, GoW2 - 5, SSF4 - 17, Lost Planet 2 - 17 και αλλα πολλα.

                Καλουτσικες τιμες γενικα, αλλα οκ δεν εχω παρει τιποτα ακομα.
                Το Red Dead ειναι παντου εντυπωσιακα ακριβο (πανω απο 30 λιρες ακομα και μεταχειρισμενο) και σχεδον εξισου ακριβο ειναι και το Blur και απορω γιατι μιας και θα με ψιλοεψηνε λογω multiplayer mode.
                Για Wii δεν το συζητω, SMG2 και τα ρεστα ειναι πανακριβα, μονο παλια games βρισκεις φτηνα και αυτα μονο αν δεν εχουν τη λεξη Mario μεσα.

                Comment


                • Σε ποιο καταστημα χενο???
                  Deus Misereatur...
                  Gloria filiorum patres i.e.m.e
                  Viva los Vatos Locos

                  ---------------------
                  UNITED WE STAND DIVIDED WE FALL...

                  Comment


                  • Μάλλον λέει αυτό που του έδωσα...

                    sigpic

                    Comment


                    • Tanno στέλνει Ελλάδα αυτό;
                      Xeno τώρα το είδα το ποστ ρε συ.Δε μου τσιμπάς ένα Vesperia να στα δώσω άμα έρθεις;
                      Carpe diem

                      Comment


                      • allo ena vesperia kai tha sou steilw 30 euro.
                        Deus Misereatur...
                        Gloria filiorum patres i.e.m.e
                        Viva los Vatos Locos

                        ---------------------
                        UNITED WE STAND DIVIDED WE FALL...

                        Comment


                        • Altair, ναι, στέλνει. Το είχα τσεκάρει, αλλά δεν είχα λεφτά για να αγοράσω απ' εκεί.
                          sigpic

                          Comment


                          • Kατσε ρε Tanno, πώς βγαζεις συμπερασματα, αραξε.
                            Απλα εγραψα τι ειδα μετα απο μια εκτεταμενη βολτα, με λιγα λογια εγραψα τι ειδα σε πολλα μαγαζια μαζι, απο game και hmv μεχρι τοπικα καταστηματα.
                            Τεσπα, τις επομενες μερες θα λειψω και σε αλλες πολεις οποτε δεν ξερω αν θα βολεψει να ξαναπερασω απο καποια μαγαζια, γι αυτο και δεν υποσχομαι τιποτα σε κανεναν.

                            Comment


                            • I see... Ε πες τίποτα να ξέρουμε τι μαγαζιά τα βρίσκεις τόσο φθηνά. Αν είναι, ρώτα τους και για sites να έχουμε να δούμε να τα τσιμπήσουμε κάποια στιγμή...
                              sigpic

                              Comment


                              • FF XIII (X360) 13 λιρες στο σημερινο Zavvi Mega Monday.
                                12 λιρες και το Nier για PS3 στο ιδιο site.

                                Comment

                                Working...
                                X