Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @ titus πηγαινε μια βολτα απο το console club ν.ηρακλειου νομιζω δεχετε μεταχειρισμενα για pc, δεν παιρνω και ορκο ισως ξερει ο xeno η αλλιως καντου ενα τηλεφωνο πρωτα

    Comment


    • Δεχεται αλλα λεφτα δε δινει, μονο ανταλλαγες κανει. Ο τυπος ειναι σωστος παντως, καμια σχεση με απατεωνιες τυπου ELX και Game Explorers.

      Comment


      • Λίγα τα λόγια σου για Game Explorers.
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • γιατι ψεμματα λεει? Απατεωνες ειναι.

          Comment


          • Originally posted by Tanno View Post
            Επειδή μου μυρίζει απάτη, καλύτερα τσεκάρετε μπας και είναι καμιά απάτη ala Γερμανός.

            Μπείτε στο site και πηγαίνετε Gaming --> Games(Τίτλοι) και δείτε τιμή απάτη !

            Ναι. Είναι τόσο απάτη που η παραγγελία μου έχει αποσταλεί.
            I'm back bitches... Version 2.0

            Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

            Comment


            • Originally posted by NickTG View Post
              Ναι. Είναι τόσο απάτη που η παραγγελία μου έχει αποσταλεί.
              Αν δεν έρθει μέσα σε 1 βδομάδα, δεν σε πιστεύουμε και θα αποκαλυφθεί ως απάτη. Θα τσιμπήσω το Prince of Persia(2008) έτσι λόγω των γραφικών του...
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Raf
                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                Comment


                • Originally posted by Tanno View Post
                  Αν δεν έρθει μέσα σε 1 βδομάδα, δεν σε πιστεύουμε και θα αποκαλυφθεί ως απάτη. Θα τσιμπήσω το Prince of Persia(2008) έτσι λόγω των γραφικών του...


                  :kill: :kill: :kill:
                  I'm back bitches... Version 2.0

                  Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                  Comment


                  • στον Somari για τον Phoenix Wright.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by NickTG View Post
                      Ναι. Είναι τόσο απάτη που η παραγγελία μου έχει αποσταλεί.
                      στις τιμες εννοω προφανως οχι στο οτι θα σε κλεψουν με την κυριολεκτικη εννοια της λεξης

                      Comment


                      • Halo Reach 14 eyrw
                        Halo Reach for Xbox360”Halo: Reach” immerses you in the ominous and heroic story of “Halo: Reach” as you play as a member of Noble Team, a squad of iconic Spartan soldiers, each with deadly talents as unique as their individual personalities and customized gearLive the events that set the stage for the “Halo” trilogy as the UNSC and Covenant clash at the height of their military power. New weapons, vehicles, and abilities complement the familiar “Halo” arsenal for the largest-scale battles ever witnessed in the “Halo” universe. Fiercely cunning artificial intelligence (AI) adds depth and complexity to each encounter, helping ...

                        Comment


                        • Tekken 6 [Collector's Edition] for Xbox360The advanced high definition graphics and 3D animation technologies create the most impressive HD visuals in Tekken historyMaster 40 unique fighters representing the worldÀs top martial arts styles! The character line-up includes 34 beloved characters, such as Jin, Heihachi and Kazuya, as well as 6 brand new characters with unique fighting styles and combo systems!Prove your supremacy against players from around the world with online VS mode!Venture beyond the traditional boundaries of a fighting game in the brand new Scenario Campaign Mode. Jump into single player or two player online co-op campaigns to experience the ...


                          Bέβαια έχει 50 ευρώ ταχυδρομικά...

                          Comment


                          • Ελαφρώς άσχετο ποστ, αλλά το έμαθα πρόσφατα και ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας. Το γνωστό και πολυαγαπημένο GOG.com ανήκει στη CD Project, την πολωνική εταιρία που έβγαλε το Witcher! Μου έκανε πολύ μεγάλη εντύπωση όταν το έμαθα και απ'ό,τι φαίνεται πηγαίνει και πολύ καλά εμπορικά. Πριν λίγους μήνες βγήκε από τη beta φάση που ήταν και τώρα λειτουργεί κανονικότατασε πλήρη ισχύ. Σα να μην έφτανε αυτό έχει ξεσκιστεί στα RPG και μάλιστα σε πλήρεις εκδόσεις, μαζί με expansions, patches κλπ. Icewind Dale complete, Baldur's Gate 1 complete, Neverwinter Nights 1 Diamond, Temple of Elemental Evil, Planescape Torment είναι μερικά μόνο, από TBS προστέθηκε το πολύ καλό Age of Wonders 2 ενώ τρέχει προσφορά Halloween με τα τρία Gabriel Knight, τα δύο Phantasmagoria και το Vampire the Masquerade: Redemption.

                            Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                            Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                            Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                            Comment


                            • Διόρθωση: CD ProjeKt, όχι CD Project...
                              sigpic

                              Comment


                              • Μπήκα,έκανα account και μου έδωσε τσαμπέ 2 παιχνιδάκια,ενώ κατέβασα τσαμπέ και το Beneath a steel sky.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X