Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Με 100ε ειναι δικα σου.

    Comment


    • Φέρτα (με 90).
      Carpe diem

      Comment


      • Originally posted by Xeno View Post
        Μονη εξαιρεση ο,τι εχει τη λεξη Mario στον τιτλο :/.
        Όντως, και μου την σπάει κάπως. Αν περιμένω ένα χρόνο δεν θα αλλάξουν η τιμές πάλι το πιο πιθανόν, άρα αναγκαστικά τα αγοράζεις σχεδόν full price:dots:

        Comment


        • Όποιος ενδιαφέρεται για αγορά PS3 ας κοιτάξει το παρακάτω πακετάκι του πλαισίου:

          Τα καλύτερα δώρα για τα αγαπημένα σου πρόσωπα μόνο στο Plaisio.gr


          PS3 slim + 2o dual shock 3 + God of War Trilogy + Uncharted 2 + Medal of Honor

          στα 369€.

          Νομίζω ότι λέει και με το παραπάνω.

          Comment


          • Λέει για κάποιον που δεν έχει ήδη την τριλογία God of War,δεν θέλει το ΜΟΗ στην συλλεκτική λόγω του HD Remake του Frontline,ούτε τον νοιάζει αν θα είναι platinum έκδοση ή κανονική το Uncharted 2.Ότι πρέπει δηλαδή για έναν φυσιολογικό άνθρωπο.

            Θα το σκεφτώ σοβαρά βέβαια,αλλά πέρα από αυτό βρήκα τα εξής 2 πακετάκια.PS3 slim 320 gb+ Move starter pack 300 ευρώ, ή σκέτο χωρίς move στα 270€.
            Ακούω γνώμες.
            Carpe diem

            Comment


            • To move το δικο μου ρε συ το εχει φαει η σκονη.
              Παρε το υπερπακετο χωρις δευτερη σκεψη.Σου εχει παιχνιδια που οπως λες θες,αλλα και 2ο χειριστηριο.
              (Αλλα τσιμπα και το πρωτο uncharted)

              Το Move αστο να το δουμε στα επομενα παιχνιδια.Εκτος αν θες να χαιδευεις ζωακια με 1:1.:xp:
              Καλο το sport champions αλλα μεχρι εκει.Οταν βγει killzone 3 ,Sorcery κτλ θα διαβασεις εντυπωσεις και αν θες το αγοραζεις τοτε.

              Comment


              • Εγώ θα σου έλεγα αν δεν πάρεις την προσφορά του Evans(μην την πάρεις αν έχει Unhcarted 2 και GOW Trilogy) να χτυπήσεις το απλό με 270 από τα Multirama


                Comment


                • GOW Trilogy έχω ήδη,το δεύτερο χειριστήριο του Χ360 το τρώει η σκόνη και το ίδιο μάλλον θα γίνει και με του ps3.To Move μου βγαίνει συν 30 ευρώ στο πακέτο αυτό,ενώ αν το πάρω ξεχωριστά καααάποια σιτγμή προς το παρόν είναι στα 30+39 ευρώ,οπότε δε συμφέρει.Το θέμα όμως είναι,πως όντως το κόβω να μαζεύει σκόνη κι αυτό.Οπότε λογικά θα πάω για το πακέτο με τα 270.Αν και μέχρι την Δευτέρα,αν όλα πάνε καλά και το πάρω δηλαδή,μπορεί να έχω αλλάξει χίλιες γνώμες.
                  Πάντως Hideo σήμερα που δοκίμασα το Kinectimals είχε πολύ γέλιο.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Originally posted by Ezio View Post
                    GOW Trilogy έχω ήδη,το δεύτερο χειριστήριο του Χ360 το τρώει η σκόνη και το ίδιο μάλλον θα γίνει και με του ps3.To Move μου βγαίνει συν 30 ευρώ στο πακέτο αυτό,ενώ αν το πάρω ξεχωριστά καααάποια σιτγμή προς το παρόν είναι στα 30+39 ευρώ,οπότε δε συμφέρει.Το θέμα όμως είναι,πως όντως το κόβω να μαζεύει σκόνη κι αυτό.Οπότε λογικά θα πάω για το πακέτο με τα 270.Αν και μέχρι την Δευτέρα,αν όλα πάνε καλά και το πάρω δηλαδή,μπορεί να έχω αλλάξει χίλιες γνώμες.
                    Πάντως Hideo σήμερα που δοκίμασα το Kinectimals είχε πολύ γέλιο.
                    Bσκ αλλα αντι αλλων καταλαβα στο προηγουμενο ποστ σου,sorry,οποτε γραψε λαθος.
                    Παρε τo πακετο με το Move τοτε.Εχει και την καμερα(ο Βασικοτερος λογος δεν διστασα να το παρω,καθως την θελω για το LBP).
                    H παρ'το σκετο.

                    Comment


                    • Heavy Rain 15 GBP @ Amazon για οποιον ενδιαφερεται.
                      Ριξαν και το Alan Wake στις 14 λιρες παρεπιπτοντως, not bad.

                      Comment


                      • Επισης το zavvi εχει το Splinter Cell Conviction στα 12 ευρω για οποιον ενδιαφερεται. Ταυτοχρονα παιζουν μπαλα τα Vanquish και Enslaved στα 22 ευρω.

                        Περαστε μια βολτα και απο εδω που εχει επισης αρκετο ενδιαφερον (παρομοιες προσφορες ισχυουν και στο ps3).

                        Comment


                        • Amnesia The Dark Descent 5,10 ευρά στην Steam,εγώ το τσίμπησα πάντως.Μόνο για σήμερα όμως όπως και κάποια άλλα πραγματάκια

                          Steam is the ultimate destination for playing, discussing, and creating games.


                          Comment


                          • Broken Sword 1 - free στο app store της Apple για κατοχους iPhone / iPod Touch.
                            Αλλη μια καλη ευκαιρια να παιξουν αυτο το φοβερο παιχνιδι οσοι δεν τα καταφεραν ακομα.

                            Προσφατα βγηκε και το BS2 στο app store, ενω ειναι διαθεσιμο εδω και καιρο και το πολυ καλο Beneath a Steel Sky, αλλος ενας τιτλος της Revolution Software.

                            Comment


                            • KH: BBS (PSP) - 13 GBP @ Amazon.co.uk

                              Comment


                              • Download the best classic and new games on Windows, Mac & Linux. A vast selection of titles, DRM-free, with free goodies and 30-day money-back guarantee.


                                Mε 6 δολλάρια παίρνετε το πρώτο Broken Sword ΚΑΙ το δεύτερη στην έκδοση Director's Cut από το GOG.

                                Είπατε τίποτα?
                                Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                                Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                                Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                                Comment

                                Working...
                                X