Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 12 ευρώ το Alpha Protocol από το blahdvd. Ήθελα να το πάρω εδώ και καιρό και τελικά το έκανα. Ε ρε γλέντια...
    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

    Comment


    • 3DS 115 GBP @ Amazon UK, ποσο πιο κατω πια;

      Comment


      • wow used στα γνωστά πλέον (τρομάρα μου) μέρη το βρίσκεις αρκετά περισσότερα .

        Comment


        • It stopped printing moneyyy
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • To Deus Ex πεφτει παντου βελπω, τυχεροι οσοι δεν το πηραν day 1, να η ευκαιρια κτλ κτλ .

            19 GBP @ Amazon UK (LE - PS3) και 25 δυστυχως για 360 - παλι LE ομως.
            19 GBP παντως και στο Game, LE PS360.

            Deus Post-Bomba!

            Comment


            • ΤΖΑΜΠΑ ΤΟ BROKEN SWORD - DIRECTOR'S CUT ΣΤΟ GOG!!! ΚΑΝΤΕ ACCOUNT ΚΑΙ ΑΠΟΚΤΗΣΤΕ ΤΟ!!!

              Download the best classic and new games on Windows, Mac & Linux. A vast selection of titles, DRM-free, with free goodies and 30-day money-back guarantee.
              Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

              Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

              Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

              Comment


              • Humble Frozen Synapse Bundle


                [YOUTUBEHD]8bH7Cooa5zs[/YOUTUBEHD]

                Αν δώσετε ένα ποσό της αρεσκείας σας, παίρνετε το Frozen Synapse. Αν δώσετε πάνω από το average (αυτή τη στιγμή ~4,5 $), παίρνετε και το Frozenbyte Bundle:



                Όπως και τις άλλες φορές, DRM free, multiplatform και υποστηρίζετε και τα φτωχά παιδάκια Ένα ένα τα παιχνίδια θα κόστιζαν περίπου ~70$. Η προσφορά θα διαρκέσει ακόμα περίπου 13 ημέρες.


                Pay what you want. Support charity. Get awesome games.

                PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                Comment


                • Το εχει δοκιμασει κανεις το Frozen Synapse; Φαινεται ενδιαφερον, αλλα απ οσα βιντεακια εχω δει δεν καταλαβα και πολλα.

                  Οπως και να χει breaking news με price drop στο τελευταιο παιχνιδι που περιμενα να δω σε τετοια τιμη.
                  Super Mario Galaxy 2 17.5 GBP @ Amazon UK.

                  Καιρος να το παρουν τουλαχιστον αυτοι που πηραν 241 αστερια στο downloaded ISO .

                  Comment


                  • Στο bundle προστέθηκε και το Trauma. Σε όσους έχουν ήδη αγοράσει το πακέτο, θα δοθεί αυτόματα.

                    PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                    Comment


                    • Προστέθηκε και το SpaceChem. Παρομοίως θα εμφανιστεί αυτόματα σε όσους έχουν ήδη αγοράσει το bundle.

                      PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                      Comment


                      • dp

                        Το Portal 2 είναι στα 11,5€ στο steam.
                        Portal 1 & 2 στα 13,5€.
                        Τα άπαντα της Valve (24 τίτλοι) στα 90€.

                        The "Perpetual Testing Initiative" has been expanded to allow you to design co-op puzzles for you and your friends!



                        Δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με την εταιρία και δεν νομίζω να το κάνω ποτέ μιας και τα παιχνίδια που βγάζει δεν είναι του γούστου μου. Όμως είδα την προσφορά καθώς βόλταρα στο Steam και είπα να το αναφέρω.

                        PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                        Comment


                        • Το Portal εστω δεν ειναι θεμα γουστου.

                          Comment


                          • Δεν μου αρέσουν τα First Person Shooters. Αλλά και να μην έχει Shooters, δεν μου αρέσουν καθόλου τα First Person games γενικά. Ξενερώνω απίστευτα όταν βλέπω μόνο μία οθόνη να κουνιέται πάνω κάτω χωρίς να βλέπω τον χαρακτήρα. Ίσως να είναι το τέλειο παιχνίδι στο είδος του, αλλά δεν έχω όρεξη να ασχοληθώ με το είδος

                            PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                            Comment


                            • Metro 2033 2,5€ @ Steam

                              Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια και γενικά φαίνεται πολύ ενδιαφέρον ως concept. Δυστυχώς δεν την παλεύω με την first person κάμερα, επομένως δεν θα το τιμήσω. Όμως είναι καλή προσφορά όπως και να' χει.

                              PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                              Comment


                              • Καλό είναι το Metro 2033 από άποψη ατμόσφαιρας αλλά ήθελε δουλειά στη μηχανή φυσικής. Όπως το Jericho και το Oblivion, δε ξέρεις αν κάνεις ζημιά στον άλλον ή αν βαράς στο γάμο του Καραγκιόζη...

                                50% έκπτωση στο Shadow Complex, δηλαδή 600msp πλέον. Έφυγε με τη μια!


                                Comment

                                Working...
                                X