Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ξέρετε αν ισχύουν οι ίδιες προσφορές σε κεντρικά καταστήματα (στη Στουρνάρη π.χ.) ή είναι μόνο διαδυκτιακές ? Θυμάμαι σε αντίστοιχο κύμα προσφορών είχα αγοράσει Warcraft III + Frozen Throne σε τιμή μικρότερη από 10ρικο. Πάντως το Heavy Rain ψήνομαι να το πάρω και ας μην έχω PS3. Είναι από τους τίτλους που θέλω οπωσδήποτε να παίξω κάποια στιγμή όταν αγοράσω PS3, και δεν νομίζω να τον βρω σε χαμηλότερη τιμή, όσος καιρός και αν περάσει.

    Οκ, εδώ θα μου πείτε πήρα το FF XII από play.com με 5€ αλλά χρειάστηκε να περάσουν 4 χρόνια από την κυκλοφορία του


    EDIT
    Για δώστε γνώμες. Αν κάποιος δεν χωνεύει τα παιχνίδια αυτού του πακέτου που ήδη αναφέρθηκε (Killzone, Infamous), ακόμα αξίζει ως αγορά ? PS3 με 250 Gb βρίσκεται εύκολα στα 200€ ?

    PK World - Τα πάντα για Disney comics!

    Comment


    • OMG ti 200e mono!


      ta 120gb kai 250gb fyan apo thn agora kai vgikan sth thesi tous ta 160gb kai 320gb antistoixa, ta opoia exoun cpu h gpu (h kai ta dyo) se mikrotera nm, ara kaine ligotero.

      vevaia siga tis diafores.

      omg trava parto.


      killzone 2 kai infamous eph leme.
      Ground_Zero:

      Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

      Comment


      • Εγω παλι τετοια παιχνιδια ουτε που θα τα αγγιζα, αλλα ακομα κι ετσι ειναι παρα πολυ καλη η τιμη.
        Το αναφερω επειδη λες πως κι εσυ δεν ψηνεσαι για αυτα τα παιχνιδια, αλλα αν το χεις παρει αποφαση καποια στιγμη να παρεις PS3 μην το τρεναρεις και πολυ, θα αργησεις να ξαναδεις τετοια τιμη.

        Comment


        • Και εγω πιστεύω ότι δύσκολα θα ξαναβρείς τέτοια τιμή για slim μοντέλο 250 gb.Το πολύ πολύ πάρτο και πούλα τα παιχνίδια 15-20 ευρώ ώστε να το πάρεις ακόμα φθηνότερα


          Comment


          • Ήθελα να πάρω 320 Gb αλλά όντως η τιμή παραείναι καλή. Άσε που όποιος θέλει τα πολλά χάνει και τα λίγα, επομένως θα πάω να ρίξω μια ματιά από αύριο και βλέπουμε. Θενξ παίδες.

            PK World - Τα πάντα για Disney comics!

            Comment


            • Παντως στα παιχνιδια τα συγκεκριμενα δωσε μια ευκαιρια πριν τα δωσεις(αν παρεις το πακετο βεβαια).
              Το μεν killzone ειναι πολυ καλο fps,αλλα δεν αρεσει σε ολους ο χειρισμος του(αισθηση βαρους κτλ).
              Και οσον αφορα το infamous,αν σου αρεσει αυτο το ειδος παιχνιδιων,δεν νομιζω οτι υπαρχει κατι καλυτερο εκει εξω.

              Comment


              • Red Dead Redemption ίσως;

                Comment


                • Μήπως να δοκιμάσει ο Phantom Duck τη σειρά God of War ?
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Evans View Post
                    Red Dead Redemption ίσως;
                    Αν το συγκρινουμε γενικα με sandbox games.E ναι το RDR τα σκιζει ολα σε αυτη τη γενια.

                    Οταν μιλαω για συγκεκριμενο ειδος,εννοω μπορει να συγκριθει πχ με το prototype,τετοια παιχνιδια.
                    Mε το read dead δεν εχουν καμια σχεση.

                    Comment


                    • Τα αφαίρεσε όλα ο Παπασωτηρίου που σημαίνει του τα πήραμε. Τώρα ελπίζω να μη συναίβη αυτό που είπε ο Σωτήρης (10 κομμάτια από τους αδηφάγους) ώστε να πάρουμε όλοι αυτά που παραγγείλαμε
                      Originally posted by Raf
                      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                      Comment


                      • Originally posted by Somari View Post
                        Τα αφαίρεσε όλα ο Παπασωτηρίου που σημαίνει του τα πήραμε. Τώρα ελπίζω να μη συναίβη αυτό που είπε ο Σωτήρης (10 κομμάτια από τους αδηφάγους) ώστε να πάρουμε όλοι αυτά που παραγγείλαμε
                        Ή το σύνδρομο του Γερμανού... Ας έχουμε μικρό καλάθι γι' αυτό.
                        sigpic

                        Comment


                        • Αντε να δουμε, θα εχει γελιο αυτη η εβδομαδα. Μαλλον δεν ξερουν τι ειναι απογραφη για να καταγραφουν καπου ποσα αντιτυπα εχουν απο το καθε παιχνιδι και οταν ολα φευγουν να κανει sell out ο τιτλος απο το e-shop.
                          Οποιος προλαβε τον κυριο ειδε λοιπον, κατι μου λεει πως θα γεμισουν τις επομενες μερες τα γνωστα fora με αγγελιες για PS3 bundles, RDR και πανω απ' ολα Agito γιατι εμεις στην Ελλαδα ξερουμε απο καλο λαδι.

                          Comment


                          • Διαβάζω στο Myxbox.gr και κάποιοι αντιλήφθηκαν την προσφορά μόλις σήμερα. Εγώ τους είπα ότι τους πρόλαβα χτες. Θα πέσει σίγουρο γέλιο.
                            sigpic

                            Comment


                            • Η πλάκα είναι ότι σήμερα εκτός το ότι έβγαλαν τα παλία games (Κυριακή δεν δούλευε το σύστημα φαίνεται) βάλαν και καινούργια(Vanquish & Call Of Duty:Black ops 15 ευρώ,Casltevania LOS(PS3) 20 και κάποια ακόμα αλλά μέσα σε λίγα λεπτά εξαφανίστηκαν τα περισσότερα,μόνον Vanquish για PS3 έμεινε.

                              Τέσπα,το σύστημά τους δουλεύει καλά από ότι φαίνεται απλά επειδή την Κυριακή ήταν κλειστοί μπορεί να παιχτεί μπάχαλο με πολλές παραγγελίες,οπότε αναμένουμε


                              Comment


                              • Laharl να 'σαι καλά για την ειδοποιήση
                                Καβάτζωσα για την πάρτυ μου
                                starcraft 2
                                red dead redemption (360)
                                final fantasy 13 (360)
                                360 controller

                                Comment

                                Working...
                                X