Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Επειδή δεν έχω περάσει καθόλου, το Public πουλάει μεταχειρισμένα για PC? Και αν ναι, ξέρει κανείς τι κυκλοφορεί περίπου?
    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

    Comment


    • Ναι Τίτε έχει μεταχειρισμένα για pc.Συνήθως βρίσκω μέτρια πράγματα αλλά μια φορά στο τόσο μπορεί να βρεις κάτι καλό.Αυτό ισχύει για όλες τις πλατφόρμες.
      Carpe diem

      Comment


      • Όταν με το καλό το Public ανοίξει στην Πλατεία Αριστοτέλους, θα του ρίξω μία ματιά. Δεν έχω όρεξη να περιμένω σα το μπουρδέλο για μισή ώρα προς 1 ώρα το λεωφορείο στο COSMOS, όπου εστιάζεται η κεντρική Public Θεσσαλονίκης.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Ramparter View Post
          Portal 1,19€ στο Steam, αμαρτια να μη το εχετε.

          το ειχα κατεβασει στην προσφορα που το ειχε για λιγο δωρεαν εκει και αν ηταν αμαρτια να μην το εχουμε!

          Comment


          • Δεν ξερω ποσο καιρο υπαρχει σαν προσφορα αλλα εγω σημερα το αγορασα.
            Street Fighter 4 Collector's Edition στον Κωτσοβολο 15 ευρω.Μια χαρα.

            404 - Η Σελίδα δεν βρέθηκε | ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ - kotsovolos.gr | ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ - Εικόνα, Ήχος, Computing, Smartphones, Gaming, Κλιματισμός, Λευκές Συσκευές, Οικιακές Συσκευές, Προσωπική Φροντίδα, Κήπος και Εργαλεία

            Comment


            • δεν υπαρχει το χω παραγγειλει εδω και 1 μηνα και με γειωνουν συνεχεια...

              EDIT: στο καταστημα αγρινιου περασα. Στα κεντρικα μου ειπαν πως το στοκ ηταν "εικονικο"...

              Comment


              • Παίδες πολύ καλή ευκαιρία πιστεύω. Είναι για όσους ενδιαφέρονται να πάρουν καλό στικ χωρίς να μπλέκουν με εξωτερικό.






                The illusion of free will is an illusion.

                Comment


                • Eλπίζω να κάνεις πλάκα ε;

                  Comment


                  • Δεν κατάλαβα; Πού το αστείο;
                    Την πρώτη φορά που θα μαζέψεις το ποσό παίρνεις ps3/xbox + SSFIV και τη 2η φορά το stick. Τόσο απλά. Άμα βάζεις στόχους όλα τα πετυχαίνεις.

                    Βασικά αυτοί μας κάνουν πλάκα!
                    The illusion of free will is an illusion.

                    Comment


                    • Οι κονσόλες είναι αρκετά πιο φτηνές από το στικ εκει πέρα. τώρα βλέπω και το pad 100 ευρώ...

                      Comment


                      • Cashback from over 400 brands all on one platform. Shop with Rakuten & stack offers with discounts, voucher codes and cashback for great savings at top brands.

                        Comment


                        • Βρές στο Plaisio.gr τη μεγαλύτερη επιλογή σε παιχνίδια PS4, Xbox One, Nintendo Switch, PC, Nintendo 3DS και πολλά άλλα.


                          Υπο αλλες συνθηκες θα το παιρνα αμεσως αλλα εχω κοψει εντελως τις αγορες games αυτο το καιρο.
                          Do a barrel roll!

                          Comment


                          • Δεν υπαρχει καν η σελιδα πλεον, μια μεγαλη ευκαιρια χαθηκε για τους απανταχου συλλεκτες του φορουμ.

                            Comment


                            • Λάθος.

                              Κάνουν ανανέωση την ιστοσελίδα. Το κάνουν συχνά αυτό.
                              sigpic

                              Comment


                              • Objection!
                                Your honor, I would have to disagree due to the absence of decisive evidence.

                                Τεσπα, ανεμενε ανανεωση μεχρι να ξαναεμφανιστει ως δια μαγειας το MP: Trilogy.

                                Comment

                                Working...
                                X